کد خبر: ۷۰۸۰۰۷۴
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲
معاون خدمات شهری شهرداری قم عنوان کرد؛

سامع گفت: نورپردازی تقاطع سه سطحه میدان ولی عصر (عج) همزمان با افتتاح آن قابل بهره برداری است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،سید امیر سامع معاون خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به وضعیت فضای سبز شهر قم گفت: دو هزار و ۵۰۰ هکتار فضای سبز در این شهر داریم و سهمیه ۴.۵ میلیون مترمکعب پساب فاضلاب برای آبیاری فضای سبز قم را گرفتیم، اکنون ظرفیت تصفیه پساب فاضلاب به میزان ۳۰ لیتر در ثانیه را داریم که از این پساب در آبیاری فضای سبز خارج از شهر قم استفاده می‌کنیم.

سامع ادامه داد: با اعتباری حدود ۱۲ میلیارد تومان به دنبال افزایش ظرفیت تصفیه پساب فاضلاب در تصفیه خانه شهرداری قم تا ۲۰۰ لیتر در ثانیه هستیم تا بتوانیم تا اواسط سال آینده از تمام سهمیه ۴.۵ میلیون مترمکعبی پساب فاضلاب اختصاص یافته برای شهرداری قم برای آبیاری فضای سبز این شهر استفاده کنیم و درخواست افزایش این سهمیه را داریم.

معاون خدمات شهری شهرداری قم افزود: وضعیت رینگ فضای سبز در بزرگراه امام علی (ع) بهتر از گذشته است و فضای سبز در بلوار غدیر تقویت شد.

سامع با اشاره به وضعیت نورپردازی شهر قم عنوان کرد: در زمینه نورپردازی ورودی‌های شهر قم کار‌های خوبی صورت گرفت، البته در زمینه نورپردازی در این شهر کار‌های زیادی داریم تا شهر قم به یک شهر جذاب در این زمینه تبدیل شود، نورپردازی تقاطع سه سطحه میدان ولی عصر (عج) همزمان با افتتاح آن قابل بهره برداری است.

معاون خدمات شهری شهرداری قم یادآورشد: خلاف سازی ساختمان از پایه در شهر قم نداریم، اما متاسفانه برخی از افراد اقدام به ساخت و ساز بیش از متراژ مشخص شده در پروانه ساخت می‌کنند که پیش از تعیین و تکلیف این مساله در کمیسیون ماده ۱۰۰، سند برای منازل آن‌ها صادر نمی‌شود.

انتهای پیام/ح

درخواست شهرداری قم برای افزایش سهمیه پساب فاضلاب برای آبیاری فضای سبز

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر