کد خبر: ۷۰۸۰۲۱۴
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷
رئیس هیئت فوتبال کرمان؛

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان با اشاره به اینکه هنوز در هفته های اول لیگ دسته یک هستیم، با ابراز گله مندی از برخی حواشی بوجود آمده، گفت: برای کسب موفقیت، همه باید پشت تیم باشیم

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، علی قرایی، رئیس هیئت فوتبال استان کرمان در نشست راه‌اندازی پایگاه منطقه‌ای استعدادیابی فوتبال باشگاه مس کرمان که با حضور محمود محمودی‌نیا مدیرعامل این باشگاه و نمایندگان چهار شهرستان استان برگزار شد، با اشاره به ثمره‌ی راه اندازی این پایگاه منطقه‌ای استعدادیابی و به دنبال آن شکوفایی، کشف و معرفی این استعداد‌ها به تیم‌های بزرگ گفت: خوشحالم، محمودی نیا، مدیرعامل باشگاه صنعت مس کرمان برای این کار بزرگ پیش قدم شدند و دعوت ما را لبیک گفتند.

او ابراز امیدواری کرد: باشگاه‌های فرهنگی ورزشی گل گهر و مس رفسنجان نیز در این زمنیه با هیئت فوتبال استان همکاری کنند و منطقه‌ای از استان کرمان را به عنوان پایلوت و مکانی برای شکوفایی استعداد‌ها انتخاب کنند، چرا که در نهایت نفعش برای خود باشگاه هاست.

قرایی بیان داشت: ما ا ستعداد‌های خیلی خوبی در جنوب، شرق و بعضاً شمال استان داریم، ولی به دلیل نبودن اسپانسر این استعداد‌ها نادیده گرفته شده اند.

او افزود: اگر چه خود کرمان و سیرجان جلسات و تمریناتی برای استعدادیابی می‌گذارند، اما گاهی بازیکنانی در قلعه گنج، جیرفت، منوجان، کهنوج و نرماشیر وجود دارند که حتی پول تست در استان کرمان را هم ندارند، یعنی افراد با استعدادی که از کوچکترین امکانات بهره نبرده اند، پس می‌طلبد ما مسئولان به فکر آن‌ها باشیم.

قرایی بها دادن به شهرستان‌ها را دغدغه همیشگی خود اعلام و تصریح کرد: خدا را شکر محمود محمودی نیا قبل از اینکه یک مدیر باشند، یک معلم و یک مدرس هستند و این خصلتی وجودیشان به مدد ما آمد و این پیشنهاد وی بود که ما هم استقبال کردیم.

او بیان داشت: امروز درخدمت چهار نماینده از جنوب، شرق و شمال استان هستیم تا بتوانیم به یک برنامه مشترک و یکسان برسیم که باعث رشد و توسعه متوازن فوتبال در جای جای استان کویری کرمان باشیم.

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان به دیدار دیروز خود با پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان اشاره کرد و گفت: دیروز در حضور مدیرکل اعلام کردم، مس رفسنجان با توجه به جایگاهش در جدول، نیازمند حمایت همه است و مدیران مس باید نگاه ویژه‌ای به آن داشته باشند و کمک کنند تا با حمایت‌های بیشتر، استان ما نمایندگان بیشتری در لیگ برتر داشته باشیم که برخی گفتند چرا از مس کرمان نامی نبردید.

قرایی افزود: اینجا باید بگویم خوشبختانه ارتباطی صمیمی و همکاری تنگاتنگی که امروز بین مس کرمان و هیئت فوتبال استان وجود دارد، تاکنون سابقه نداشته است.

وی به برخی حواشی پیش آمده در مورد تیم مس کرمان اشاره و تصریح کرد: باید بدانیم، همه چیز یک تیم خوب نیست، موفقیت ابزار می‌خواهد و ابزار آن، تنها یک تیم خوب نیست، همه چیز باید دست به دست هم دهد تا تیم موفق شود.

قرایی گفت: ۵۰ درصد تیم خوب می‌شود و ۵۰ درصد هم حمایت های، مردم، مسئولان استان و مدیران ارشد مس است.

او افزود: هفته ششم تیم برده، ولی مسائل حاشیه‌ای ایجاد می‌شود که خود این نشان می‌دهد، یک جای کار در شهر کرمان می‌لنگد.

قرایی لازمه‌ی موفقیت را ایجاد اتحاد و همدلی بین مردم، مسئولان، اعضای تیم و کادر فنی دانست و تصریح کرد: ما باید یک دل و یک دست شویم و همه پشت محمودی نیا، مدیرعامل باشگاه بیاستیم، کادر فنی و بازیکنان را حمایت کنیم، تا موفق شویم.

او بیان داشت: هوادار باید چقدر این ناهماهنگی‌ها را تحمل کند، اگر تیم کرمان صعود کند، نفعش برای همه‌ی استان است.

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان با اشاره به اینکه هنوز در هفته‌های اول لیگ دسته یک هستیم، گفت: برای کسب موفقیت، همه باید پشت تیم باشیم، کاری نکنیم تا دیگر تیم‌ها از این حواشی و شکاف ایجاد شده به نفع خودشان استفاده کنند.

قرایی افزود: همه می‌دانیم تیم مس کرمان در بین تمام تیم‌های حاضر در لیگ لیاقت بیشتری برای صعود دارد، چرا که هم از نظر بازی و هم امکانات سخت افزاری نرم افزاری لیاقت بیشتری دارد.

او از همه دوستداران و علاقه‌مندان مس خواست: هم دیگر را تخریب نکنید، هنوز هفته‌های اول است، مهم این است همه دست به دست هم دهیم تا با اتحاد و همدلی، امسال سهیمه‌ی تیم‌های لیگ برتریمان به سه تا برسد.

انتهای پیام/ب

نشست راه‌اندازی پایگاه منطقه‌ای استعدادیابی فوتبال باشگاه مس کرمان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر