سرتیپ رستگار تأکید کرد؛

ضرورت توسعه تجهیزات امنیتی و پلیسی با استفاده از دانش و فناوری‌های نوین

جانشین قرارگاه بروجردی بر ضرورت توسعه تجهیزات پلیسی و امنیتی با استفاده از دانش و فناوری‌های نوین تأکید کرد.

ضرورت توسعه تجهیزات امنیتی و پلیسی با استفاده از دانش و فناوری‌های نوینبه گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرتیپ پاسدار حسن رستگار پناه جانشین قرارگاه بروجردی در بازدیدی که از هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات ایمنی و امنیتی و پلیسی در مصلی امام خمینی (ره) داشت، گت: شرایطی را دیدم که بخش خصوصی در تشکیلات مختلفی قدم جلو گذاشته است.

وی تصریح کرد: نیاز مدیریتی خود سازمان نیروی انتظامی هم این را درک کرده و به سرعت در حال پیشرفت است و برای استفاده از تجهیزات فنی و فناوری‌های روز تلاش می‌کند.

سرتیپ پاسدار رستگار پناه در ادامه عنوان کرد: امروزه شرایط موجودی که کشور دارد به تعبیر بیرون، تحریم هستیم غافل اینکه ظرفیت بیرونی ما با نسل جوانی روبرو است که با تلاش مستمر نسل جوان برای دستیابی به علوم مختلف شرایط عبور از تحریم را برای کشورمان ایجاد کرده است.

جانشین قرارگاه بروجردی افزود: مهم این است که مدیریت کشور نگاه به داخل داشته باشد و این ظرفیت‌ها را به خوبی شناسایی کند و راه‌هایی را باز کند که نیازهای آینده کشور را تأمین کند.

وی افزود: عمدتا پلیس یک مرجعی است که پناهگاه مردم است و شرایط را برای مردم طوری دنبال می‌کند که مردم با اطمینان خاطر و امنیت کامل بتوانند در رشد و توسعه کشور خود و درآمدهای خودشان تلاش کنند و ما وظیفه داریم با این نوع نگاه در نمایشگاه ها شرایط مناسبی برای دسترسی به فناوری‌های مختلف و خلاقیت ها ایجاد کنیم.

رستگار پناه تاکید کرد: از طرفی شناخت ظرفیت آینده را می‌توان با نگاه ویژه به این نمایشگاه به چرخش درآورد، زیرا اگر ما خوب بتوانیم فناوری تجهیزات و فناوری روز را با مدیریت کنار هم قرار دهیم، ارزش افزوده‌ای را برای ما ایجاد می‌کند که این ارزش افزوده می‌تواند برای کشور بهره بیشتری داشته باشد. امیدواریم این نمایشگاه بتواند با تأمل و هم‌فکری و ایجاد فضاهای مناسب در سیستم پلیس تأثیرگذار باشد.


بیشتر بخوانید: هوشمندسازی پلیس ایران در دستور کار ناجا


هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات ایمنی و امنیتی و پلیسی صبح روز گذشته هشتم مهرماه ۹۸ با حضور فرمانده ناجا هجدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیس در مصلای امام خمینی (ره) با موضوعات توسعه و ارتقاء کمی‌ و کیفی تجهیزات پلیس و استفاده از فناوری‌های روز ، گسترش فرهنگ استفاده از تجهیزات ایمنی در جامعه، حمایت از نخبگان و مخترعان فعال و کمک به تجاری‌سازی ایده‌ها و طرح‌ها، ساماندهی فعالان حوزه پلیسی و مدیریت و هدایت ظرفیت‌های این بخش، فناوری اطلاعات و ارتباطات، حمل و نقل، تسلیحات و مهمات، نظارت تصویری و تجهیزات مراقبتی، ایمنی آتش نشانی، امداد و نجات افتتاح شد.

گفتنی است هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات ایمنی و امنیتی و پلیسی تا یازدهم مهر در مصلی امام خمینی ( ره ) دایر خواهد بود.

انتهای پیام/

تأکید جانشین قرارگاه بروجردی بر توسعه تجهیزات پلیسی در کشور

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran, Islamic Republic of
محمد
۲۲:۳۴ ۱۱ مهر ۱۳۹۸
بسیاری از پرسنل ناجا با خودروی شخصی و صرف هزینه های متعدد در حال ماموریت هستند و این را بدلیل حس انجام وظیفه خود انجام می دهند ضمنا خسارت هایی را هم متحمل می شوند لیکن در صورت اعلام همکاری لازم برای جبران تامین آن صورت نمیگیرد. در بسیاری از پاسگاه ها کمبود تجهیزات ایمنی و امنیتی موج میزند . حفظ جان و حمایت از نیرو باید در راّس ماموریت ها باشد . جلیقه ضد گلوله ، کلاه کاسکت مخصوص ، دستکش و بسیاری موارد دیگر غالبا در فیلم های سینمایی دیده میشود . در برخی از ماموریت ها ، پرسنل در مقابل اشرار و اراذل و دزدان خیابانی با تساهل و تسامح برخورد میکنند ک این ناشی از عدم حمایت های قضایی از پرسنل در مواقع خاص دارد . دغدغه مالی و اسکان خانواده مسئله مهمی در زندگی پرسنل ناجا می باشد و لازم است شاّن نیرو در این خصوص حفظ شود .
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر