کد خبر: ۷۰۹۰۶۴۴
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۲
۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۲
کد خبر : ۷۰۹۰۶۴۴

شرکت تسلا با خرید یک استارتاپ هوش مصنوعی تلاش خود برای تولید خودروهای خودران را افزایش می‌دهد.

خرید استارتاپ هوش مصنوعی از سوی تسلابه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، تسلا با خرید استارت‌تاپ هوش مصنوعی Smart Summon قصد دارد بیش از گذشته در زمینه تولید خودروهای خودران فعالیت کرده و وسایل نقلیه‌ای هوشمند با قابلیت‌های خاص را تولید کند. این شرکت خودروسازی سرمایه‌گذاری زیادی را در زمینه اتومبیل‌های خودران انجام داده است.


بیشتر بخوانید: تمایل تسلا برای ورود به بازار خودروی هند


امروزه دستگاه‌های هوشمند در سراسر جهان خدمات برتر و باکیفیتی را به کاربران ارائه می‌دهند. تقربیا هیچ صنعتی در دنیا وجود ندارد که فناوری هوش مصنوعی به آن ورود نکرده باشد. این فناوری با ویژگی‌های بی‌نظیر خود زندگی را برای همه انسان‌ها راحت‌تر کرده است. صنعت خودروسازی نیز از جمله صنایعی است که با بهره‌گیری از ظرفیت‌های هوش مصنوعی وسایل نقلیه شگفت‌انگیزی را تاکنون تولید کرده و در آینده نیز اتومبیل‌های پیشرفته‌تری را تولید می‌کند. 

خرید استارتاپ هوش مصنوعی از سوی تسلا

تجهیز خودروهای تسلا به هوش مصنوعی

تسلا به عنوان یکی از بزرگ‌ترین خودروسازان آمریکا و حتی جهان با خرید استارتاپ Smart Summon قدمی بزرگ به سمت استفاده از فناوری هوش مصنوعی در خودروهای خود برداشته است. البته این شرکت پیش از این نیز اتومبیل‌های خودران توانمندی را تولید کرده بود اما مدیران تسلا همواه به دنبال افزایش رضایت صاحبان این شرکت و مشتریان جدید هستند. از همین رو با برنامه‌ریزی دقیق برای افزایش تعداد مشتریان خود تلاش می‌کنند. 

تسلا قرار داد خود با Smart Summon  به صورت کاملا رسمی امضا نکرده است لذا از انتشار جزئیات آن نیز خودداری می‌کند. آنچه این قرار برای کاربران به وضوح مشخص است تصمیم تسلا برای افزایش توان خودروهای خودران این شرکت است. فناوری هوش مصنوعی به طور ایده‌آل خودرو را کنترل کرده و از برخورد یا تصادف با اتومبیل‌های دیگر و عابران پیاده جلوگیری می‌کند. 

خرید استارتاپ هوش مصنوعی از سوی تسلا

ممکن است در آینده‌ای نزدیک دیگر هیچ نیازی به فشار دادن پدال یا تغییر جهت فرمان در حین رانندگی نباشد و همه چیز را به هوش مصنوعی سپرد. 

انتهای پیام/

تسلا توسعه خودروهای خودران را با جدیت ادامه می‎‌دهد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر