کد خبر: ۷۰۹۳۷۰۱
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
رئیس گروه سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم عنوان کرد؛

داوودیان گفت:به دنبال احیای بازار کهنه شهر قم و تبدیل آن به بازار صنایع دستی هستیم و ایجاد سه بازارچه دائمی صنایع دستی در این شهر در دستور کار است .

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،معصومه داوودیان رئیس گروه سرمایه گذاری و طرح‌های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم با اشاره به بازارچه دائمی صنایع دستی در شهر قم گفت: ایجاد سه بازارچه دائمی صنایع دستی در این شهر در دستور کار است و طرح ایجاد این بازارچه‌ها در ستاد اقتصاد مقاومتی استان قم تصویب شد.

داوودیان ادامه داد: به دنبال احیای بازار کهنه شهر قم و تبدیل آن به بازار صنایع دستی هستیم.

رئیس گروه سرمایه گذاری و طرح‌های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم با اشاره به راهبرد تکمیل طرح‌های نیمه تمام در استان قم تصریح کرد: برنامه تکمیل و راه اندازی طرح‌های نیمه تمام در بخش گردشگری با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصدی را داریم، در این راستا ۱۷ طرح گردشگری در قم آماده افتتاح هستند و این طرح‌ها در هفته گردشگری و دهه فجر افتتاح خواهند شد.

داوودیان افزود: شهرداری قم زمین لازم را برای بازارچه دائمی صنایع دستی واگذار نکرده، در حالی که با توجه به حضور زائران در حرم حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران احداث این بازارچه مهم بوده و طرح و سرمایه گذار بازارچه آماده است.

رئیس گروه سرمایه گذاری و طرح‌های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم عنوان کرد : هشت پروژه بوم گردی و مجتمع گردشگری در استان قم، آماده بهره برداری داریم و آماده افتتاح این پروژه‌ها با حضور وزیر گردشگری هستیم.

انتهای پیام/ح

تبدیل بازار کهنه قم به بازار صنایع دستی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر