کد خبر: ۷۰۹۳۸۶۷
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸
شاکری در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان:

فعال سیاسی اصولگرا گفت: ناطق نوری جایگاهی در بین اصولگرایان ندارد، زیرا در گذشته او مسیر جدای از اصولگرایان انتخاب کرده بود.

ناطق نوری مسیر جدای از اصولگرایان را انتخاب کرده بود/لاریجانی تکلیف خود را مشخص نمی کند/حرکت زیگزاگی رئیس مجلس فضای سیاسی کشور را گنگ می کندمجتبی شاکری دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به حضور آقای ناطق نوری در جلسه جامعه روحانیت مبارز اظهار کرد: معتقدم جامعه روحانیت مبارز در حالت تعلیق قرار دارد.

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با بیان اینکه برخی اعضای این تشکل جهت‌گیری‌های متفاوت از موضع‌گیری‌های جامعه روحانیت مبارز داشته‌‌اند، گفت: جامعه روحانیت مبارز باید نسبت به این افراد وضع خود را مشخص کند، یکی از افرادی که از مسیر دفاع از امام و مقام معظم رهبری فاصله گرفته آقای ناطق نوری است.

شاکری افزود: رسانه‌ها باید مصاحبه چالشی با آقای ناطق نوری داشته باشند تا مشخص شود او مواضع گذشته خود را تغییر می‌دهد یا اینکه همچنان مواضع پیشین خود را دارد.

فعال سیاسی اصولگرا درمورد گمانه‌زنی‌ها مبنی بر ساماندهی اصولگرایان توسط آقای ناطق نوری گفت: ناطق نوری جایگاهی در بین اصولگرایان ندارد، زیرا در گذشته او مسیر جدای از اصولگرایان را انتخاب کرده بود.

او با تاکید بر اینکه ناطق نوری در انتخابات سال 88 جایگاه خود در میان اصولگرایان را از دست داد، اظهار کرد: باید پرسید زمانی که مقام معظم رهبری جمله أین عمار را فریاد می‌زد، ناطق نوری چه پاسخی داد؟ مدت زیادی است که ناطق نوری در میان اصولگرایان جایگاهی ندارد.


بیشتر بخوانید: ناطق نوری می‌تواند از طریق جامعه روحانیت وارد شورای ائتلاف اصولگرایان شود/ لاریجانی هنوز به شورای ائتلاف دعوت نشده است


دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی درباره عدم حضور لاریجانی در جلسات شورای ائتلاف و حضور مستقل وی در انتخابات گفت: موضوع آقای لاریجانی هم از آن مسائلی است که در جریان اصولگرایی معلق مانده است، رئیس مجلس تکلیف خود را مشخص نمی‌کند زیرا در انتخابات گذشته فراکسیون لاریجانی با خاتمی ائتلاف کرد که مصداق آن آقای کاظم جلالی است.

شاکری با تاکید بر اینکه لاریجانی باید تکلیف خود را مشخص کند، عنوان کرد: حرکت زیگزاگی نه‌تنها سودی برای لاریجانی ندارد بلکه شرایط سیاسی کشور را گنگ و مبهم می‌کند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر