کد خبر: ۷۰۹۴۶۴۰
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
عضو تیم ملی شیرجه:

علی شکول گفت: لیگ شیرجه به خاطر دیده نشدن حامی مالی خاصی ندارد.

حدود ۲ سال به خاطر مصدومیت از میادین دور بودم/ رشته شیرجه حامی مالی ندارد/مسیر کسب سهمیه المپیک شیرجه دشوار استعلی شکول عضو تیم ملی شنا کشورمان در گفت و گو با خبرنگار پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، حدود دو سال به خاطر مصدومیت از ناحیه کمرم نمی توانستم برای تیم ملی مسابقه بدهم. بعد از گذشت دو سال شرکت در  رقابت های قهرمانی آسیا اولین حضور من در مسابقه بود و نتیجه ای که کسب کرده ام بد نبود. رشته شیرجه به دلیل اینکه در بین مردم دیده نمی شود، حامیان مالی ندارد.


بیشتر بخوانید: ملی پوشان ایران مدال نقره گرفتند


او در ادامه گفت: سطح مسابقات قهرمانی آسیا شیرجه نسبتاً بالا بود و حتی تیم هایی قدرتمند آسیا از جمله چین، ژاپن، قطر و کویت که در آسیا قدرتمند هستند در این دوره از رقابت های قهرمانی آسیا شرکت کرده بودند. تیم هند که میزبان این مسابقات بود با تیم کامل در مسابقه شرکت کرد و نسبت به سال‌های گذشته خیلی قوی تر ظاهر شدند.

تیم ملی بزرگسالان با حمایت رئیس فدراسیون به قهرمانی آسیا اعزام شد

ملی پوش شیرجه اظهار کرد: رضوانی رئیس فدراسیون شنا با نظر شخصی خودش برای این دوره از رقابت ها قبول کرد تا تیم ملی بزرگسالان نیز در رقابت های قهرمانی آسیا شرکت کند. قرار بود فقط تیم های پایه برای مسابقات اعزام شوند. باید از رئیس فدراسیون به خاطر اعتماد به بزرگسالان تشکر کنم.

او درباره کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو عنوان کرد: تمریناتمان را برای کسب سهمیه المپیک از الان آغاز کرده ایم، اما شرایط خیلی سختی پیش رو داریم. تیم ما در مسابقات برون مرزی خیلی کمی حضور دارد و اکیدا تیم شیرجه هیچ اعزامی به خارج از کشور ندارد.کسب ورودی المپیک بسیار سخت است اما ما تمریناتمان را انجام می‌دهیم و از فدراسیون انتظار داریم که حمایت های لازم را برای اعزام ها و اردوهای تدارکاتی از ما داشته باشد.


بیشتر بخوانید:  برنز نمایندگان ایران در سکوی ۱۰ متر


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر