کد خبر: ۷۰۹۵۲۱۱
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
کد خبر : ۷۰۹۵۲۱۱
سلسله گزارش‌هایی درباره یوفو‌ها (۴)

یوفولوژیست‌ها ادعا می‌کنند آیزنهاور در دوران ریاست‌جمهوری‌اش توافقنامه‌ای ویژه با فرازمینی‌ها امضا کرده است.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان در بخش نخست از «سلسله گزارشهایی درباره یوفوها»  به بازتاب خبر تأیید واقعی‌بودن فیلم‌ها و تصاویر منتشرشده درباره پرنده‌های ناشناس پرداخته شد که دهه‌ها با توجیهات مختلف تلاش می‌شد صحت آنها محل تردید و شک قرار گیرد. (اینجا)

در بخش دوم درباره پروژه محرمانه ارتش آمریکا در خصوص اشیاء پرنده ناشناس گفته شد. در بخش سوم نیز به ماجرای مشهور و شنیدنی رازول و منطقه فوق سری ۵۱ در ایالت نوادا پرداخته شد.

 در این بخش از گزارش اما به ادعاها در خصوص دیدار آیزنهاور با بیگانگان فرازمینی و امضای توافقنامه‌ای میان او و فرازمینی‌ها می‌پردازیم.

دیدار آیزنهاور با فرازمینی‌ها، شایعه یا واقعیت؟

کسانی که در زمینه یوفو‌ها و دیدار موجودات فرازمینی از زمین تحقیق می‌کنند، مدعی هستند، آیزنهاور، رئیس جمهور پیشین آمریکا سه بار با موجودات فرازمینی دیدار کرد. اما ماجرای ادعایی از چه قرار است؟

امضای توافقنامه میان رئیس جمهور سابق آمریکا و بیگانگان فضایی!///

«دوایت دیوید آیزنهاور» معروف به آیک، «ژنرال پنج ستاره ارتش» بود که از سال ۱۹۵۳ تا ۱۹۶۱ به عنوان سی و چهارمین رئیس جمهور آمریکا فعالیت داشت. وی اعتقادی قوی به حیات در دیگر سیاره‌های جهان داشت. در فوریه ۱۹۵۴ زمانی که وی در حال گذراندن تعطیلات در «پالم اسپرینگز» (شهری در جنوب کالیفرنیا) بود، در بعد از ظهر روز شنبه ناپدید می‌شود و حتی در مراسم عمومی شام هم که از پیش برنامه ریزی شده بود، شرکت نمی‌کند. وی تا اواخر صبح روز بعد ناپدید بود. در پی این حادثه رسانه‌ها از محل احتمالی حضور آیزنهاور سؤال می‌کنند و کاخ سفید در پاسخ این پرسش اعلام کرد که دندان آیک (آیزنهاور) خرد شده و او پیش دندانپزشک رفته است.

در همان زمان شایعاتی مطرح شد که او در همان نزدیکی، با موجودات فضایی در پایگاه نیروی هوایی ادواردز (Edwards AFB) دیدار کرده است. اما ماجرای دندانپزشکی رفتن آیزنهار پس از تحقیقاتی که از سوی «پیتر کارلسون» نویسنده واشنگتن پست به انجام رسید، منتفی شد. وی با تکذیب مسأله دندان شکسته آیزنهاور، بیان آن را به نوعی پوشش برای مخفی کردن اصل ماجرا دانست.

امضای توافقنامه میان رئیس جمهور سابق آمریکا و بیگانگان فضایی!///

آیزنهاور به دندان پزشکی نرفته!

اما در گزارشی که «کتابخانه ریاست جمهوری آیزنهاور» در خصوص جزئیات سوابق پزشکی و دندان پزشکی وی منتشر کرده، هیچ اشاره‌ای به شکستگی و یا خرد شدن دندان و یا رفتن به دندان پزشکی وجود ندارد. کتابخانه آیزنهاور همچنین کپی نسخه تأییدیه‌ای را دارد که برای فردی فرستاده شده و نشان از دیدار آیزنهاور با فردی در زمان حضورش در پالم اسپرینگز دارد. همچنین سال‌ها بعد بیوه دندانپزشک آیزنهاور گفت به یاد ندارد که همسرش گفته باشد که کار دندانپزشکی برای رئیس جمهور انجام داده است.

تأیید دیدار آیزنهاور با موجودات فرازمینی!
اما عجیب‌تر از این، تأیید دیدار آیزنهاور با موجودات فضایی از سوی یک مقام دولتی آمریکا بود. طبق گزارش پایگاه هاف پست (هافینگتن پست سابق) «تیموثی گود» نماینده سابق کنگره و مشاور پنتاگون در گفت‌وگو با شبکه «بی بی سی ۲» اعلام کرد آیزنهاور سه ملاقات محرمانه با موجودات فضایی داشته است.

امضای توافقنامه میان رئیس جمهور سابق آمریکا و بیگانگان فضایی!///

وی در این خصوص گفت: موجودات فضایی (تاكنون) تماس‌های رسمی و غیررسمی با هزاران نفر نفر از مردم جهان برقرار کرده اند. تیموثی گود در پاسخ به اینکه چرا موجودات فضایی به سراغ افراد مهمی مانند باراک اوباما نمی‌روند، گفت: خب قطعا من می‌توانم به شما بگویم که در سال ۱۹۵۴، رئیس جمهور آیزنهاور سه برخورد و ملاقات با موجودات فضایی داشت که این دیدار‌ها در پایگاه‌های هوایی از جمله در پایگاه نیروی هوایی هالومن در نیومکزیکو صورت گرفت.

وی افزود: افراد بسیاری هم شاهد این ماجرا بوده اند. آیزنهاور و دیگر مقامات اف بی آی، دیدار با موجودات فضایی را با پیام‌های تله پاتیک برقرار کردند.

امضای توافقنامه میان آیزنهاور و بیگانگان فضایی!
طبق اعلام طرفداران نظریه توطئه و یوفولوژیست ها، دوایت آیزنهاور قراردادی محرمانه با بیگانگان فضایی منعقد کرده بود که به «پیمان گریادا» (Greada Treaty) معروف است.

طبق ادعای این گروه، در توافق امضا شده میان آیزنهاور و بیگانگان فضایی، هیچ کدام از طرفین نباید در امور دیگری دخالت کند. همچنین طبق این معاهده، بیگانگان فضایی فناوری خود را در اختیار دولت آمریکا خواهند گذاشت و در مقابل، اجازه خواهند داشت انسان‌ها را برای انجام آزمایش‌های مختلف بربایند؛ به شرط آنکه اسامی افراد ربوده شده را به کمیته محرمانه دولت آمریکا موسوم به «مجستیک ۱۲» (Majestic ۱۲) ارائه دهند.

دستور اخیر دونالد ترامپ برای ایجاد «نیروی فضایی» نیز سبب شد طرفداران این نظریه، این اقدام را به عنوان سندی برای ادعا‌های خود در این خصوص قلمداد کنند.

مهر تأیید وزیر دفاع اسبق کانادا بر حضور بیگانگان فضایی در زمین!
«پل هلیر» وزیر دفاع اسبق کانادا در سال‌های ۱۹۶۳ تا ۱۹۶۷ در سال ۲۰۱۴ در مصاحبه‌ای جنجالی با شبکه راشاتودی ادعای عجیبی را مطرح کرد که توجه رسانه‌ها را برانگیخت. وزیر دفاع سابق کانادا در مصاحبه با این شبکه در پاسخ به این پرسش که «چرا شما می‌گویید که یوفو‌ها به اندازه هواپیما‌های بالای سر ما، واقعی هستند» گفت: «بخاطر آنکه می‌دانم آن‌ها هستند، و هزاران سال است که از این سیاره بازدید می‌کنند.» وی همچنین در سخنانی حیرت انگیز گفت که فدراسیونی از موجودات فضایی وجود دارد که قوانینی نیز برای خود دارند.

اظهارات بی سابقه در خصوص یوفوها از زبان یک مقام سابق دولتی کانادا در آن زمان سبب توجه رسانه ها شد. پایگاه اینترنشنال بیزینس تایمز با انتشار مصاحبه وزیر دفاع کانادا نوشت: «بیگانگان فضایی در میان ما زندگی می کنند؛ یک سیاستمدار بلندپایه این سخنان را مطرح می کند. کسی که از آمریکا خواسته تا اسناد محرمانه یوفوها را فاش کند.»

امضای توافقنامه میان رئیس جمهور سابق آمریکا و بیگانگان فضایی!///

آیا مشاهده یوفوها تنها در آمریکا اتفاق افتاده و تمامی این اخبار، صرفا با هدف خاصی منتشر می شود؟ در قسمت پنجم و پایانی از سلسله گزارشها درباره یوفوها، به روایت ماجرایی از تعقیب و گریز بیگانگان فضایی که سالها پیش در  پایتخت کشورمان، تهران، به وقوع پیوست، پرداخته می‌شود.

ادامه دارد...

ترجمه و تنظیم: محمد حسن خلیلی

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۲۹
در انتظار بررسی: ۰
عمار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
امضای توافقنامه میان رئیس‌جمهور آمریکا و بیگانگان فضایی!!!
تا ابله نباشد مفلس در نمی ماند دارن با این کلکها و حقه ها و خرافات سازی ها ملت آمریکا رو سرکیسه میکنند دولت مردان دزد و غارتگر و فاسد و فاسق جنایتکاران نژادپرستان فراعنه برده داران آمریکا سالهاست دارن روی این پروژه های دروغین ساختگی مردم محروم آمریکا رو چپاول میکنند.
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
(در مقابل، اجازه خواهند داشت انسان‌ها را برای انجام آزمایش‌های مختلف بربایند !!) اگه اونها بخوان آدم ربایی کنند که نیاز به اجازه گرفتن ندارند در یک چشم بهم زدن این کار رو میکنن !!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
بی چاره فضائی ها.آخه بعدازمدتی می فهمند سرکاربودند.آمریکایی هابه کدوم قراردادپابندبودندکه به این باشند.زیرش می زنندوهمه جای فضااگه بتونن که نمی تونندفضولی می کنندبعدفضایی هاراهم تحریم می کنند
مقدم‌نیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
سلام بله‌این‌چیذها‌وجود‌دارد‌ولی‌امریکایها‌دروق‌میگوین‌ولی‌دست‌بال‌دست‌زیاد‌انشالله‌همین‌روز‌که‌امرکا‌شکست‌بخورد‌امین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
برو خودتو رنگ کن شیطان بزرگ دستت روشده منزوی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
اين آيزنهاور خودش يوفو ست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
خدایی ساقیتون و به منم معرفی کنین.گوشاش مثل منچ...احتمال قوی شیشه میزنی...فازش درسته..بزن داداچ
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
با سلام من خودم شخصا موجودات فضایی را دیدم وهم صدایشان را هم شنیدم.ولی کاملا نامفهوم خیلی سریع حرف میزنن من که اصلا متوجه حرفاشون نشدم.قدشان به سختی به پنجاه سانت میرسید نزدیک به 12تا بودند اونقدر سریع حرف میزنن که اولش فکر میکنی صدای همهمه شدید میاد بعد که مسیر صدا را دنبال کردم دیدمشان البته اونها داشتند به من نگاه میکردند و با هم حرف میزدند و ظاهرا قصدی داشتند اما انگار به توافق نرسیدند.از اون نقطه تا سفینه هاشون شاید 5متری فاصله داشتند ولی راه نرفتند تو ی چشم بهم زدن ناپدید شدن . پرواز سفینه هاشان را دیدم از سرعت نور بالاتر بود چون در آنی تو فضا ناپدید شدند سفینشون بیضی شکل و سفید بود اندازه هرکدام از سفینه ها کوچکتر از پراید هاچ بک بود و کاملا بیصدا بود.من اونشب تو دانشگاه کشیک بودم.رفتم که ظرف غذایم را بشورم که دیدم البته نترسیدم ولی شوکه شدم بعدش که رفتن تازه ترسش اومد سراغم بدنم میلرزید.و یک عرق سردی روی بدنم نشسته بود که با اینکه اوایل مهر ماه بود ولی بسیار سردم شده بود.من واقعا اونها را دیدم در ضمن گوشهاشون مثل مهره های منچ روی سرشان بود.خاکستری مایل به سبز بودند.فرداش برای همکارام تعریف کردم اما متاسفانه اصلا باور نکردن با اونکه تا حالا هیچ کدامشان از من دروغی را نشنیده بودند ولی به من گفتند که خیالاتی شدی.ولی من واقعا اونها را دیدم.البته در سن 8سالگیم هم من اونها را دیده بودم البته فقط سفینه هاشونو.اونها هستند و کاری هم به ما ندارند.
پاسخ ها
ناشناس
| United Kingdom |
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
اونا اومده بودن تجدید خاطره کنن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
علی برکت الله داداش
سام
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
منم دیدم
امییییییر
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
به احتمال زیاد یکی از کاندیداها هستی واسه اینکه تو را بربایند!آیزن هاور هم که اوکی این ربایش رو داده ،
احتمالا گفتن اونموقع هنوز به اون سنی که اونا در نظر داشتن نرسیده بودی و جروبحث اونا هم سر سن شما بوده ،احتمالا زمانش که برسه دوباره میان برای اینکه شما را بربایند ،
به نظرم برو یه کدو تنبل بزرگ بگیر ،برو توش قایم شو ،اومدن سراغت ازت پرسیدن:
کدوی قلقله زن ندیدی یه شکار ما؟
دیگه خودت بلدی باید چی جواب بدی دیگه آره؟ یا بقیه رو هم بگم که چی جواب باید بدی؟
فقط یادت باشه حتما حتما طبق متن و با اون آهنگ معروف دیالوگتو بگی ،اوکی؟
در آخر واست آرزوی موفقیت میکنم
راد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
اگه آمریکا همچنین پیمانی رو بسته بود که الان اوضاعش این نبود ، الان امپراطور دنیا بود .پهپاد یمنی میاد پالایشگاه عربستان رو میزنه و میره اونها نمی فهمند .اگه پیمانی با به حساب آدم فضایی ها داشت که لااقل از اون سلاحهای خاص تقدیم آمریکا میکرد.آمریکا اگه الان هر توانمندی در فضا و ساخت هواپیما ها مخصوصا عمود پرواز که از این سیستم میشه بشقاب پرنده هم ساخت . رو داره مدیون دانشمندان دیگر کشور هاست از جمله آلمان که بعد سقوط هیتلر تمام مدارک و طرحها و دانشمندان رو به آمریکا بردند .اگه هیتلر یکسال بیشتر دوام میآورد هواپیمای عمود پرواز و بشقاب پرنده و موشکهای ویران کننده را اون زمان ساخته بود .میتوانید جهت صحت این گفته در گوگل جستجو نمایید.البته مسائل سری دیگه ای هم در زمان هیتلر هست که بخشی از اون بدست آمریکا افتاد که هنوز هم گفته نشده ، شاید در آینده کسی پیدا بشه که اونها رو عمومی کنه، در هر حال مطرح کردن مسئله بیگانگان و پیمان با آمریکا در این زمان بو دار هست ، حداقل فکری که میشه کرد این هست که دشمنان آمریکا رو بترسونه ،و یا حتی ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
بازی فریب جدید در امریکا
مردم دنیا رو مسخره می کنند و پشت سر خنده ها دارند
امام خیلی درست گفت که امریکا شیطان بزرگ است
شیطان هم دروغ و نیرنگ شغل اصلیشه
با هیچ کسی دیگر در دنیا چند میلیارد نفری از انسان قرار داد و دیدار نداشتند ولی با رئیس جمهور امریکا داشتند
خدایا دست شیطان از پشت بستند این زمینی ها به کمک فرا زمینی ها
مجتبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
چیزو شعر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
این هم یه بازی جدیده که باهاش میخوان کشورهای احمقو در آینده تلکه کنن دروغ وجنایت تو ذات آمریکاست اون کشور با جنایت تشکیل شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
تعقيب و گريز با فضاييا تو تهران ؟
پس چرا سپاه و ارتش چيزي نميگن ؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
مربوط به قبل از انقلابه و من مستندشو دیدم که سیستم ناوبری جنگنده ها رو مختل میکنند.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
میگن قبل از انقلاب در اسمان عباس اباد تهران نیروی هوایی به تعقیب یوفوها پرداخته ولی در آن واحد تمام سیستم آتش و رادار و ... اون قفل شده ونتونسته کاری بکنه الله اعلم .ولی در هر حال نیازی به وجود یوفوها نیست فناوریهای مخفی ومحرمانه رو میتوان بعنوان یوفو قالب کرد هرچند همه ما از وجود امثال جن در این دنیا باخبریم !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
خالی بندی الکی
Sarbaz,e Iran
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
یعنی به معنای واقعی و دقیق کلمه ، تمام رؤسای جمهور آمریکا ،
متوهم و گ دیوانه ایی بیش نیستند . حالا چطور مردم این کشور
به رئیس جمهوران خود اعتماد میکنند ، برام واقعا جای سواله ؟
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
چطور شما به رئیس جمهوران خود اعتماد میکنید
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
سلام
خیلی معلومه آخر این ماجرا چیه.
میخوان یه کارایی انجام بدن بعضیا رو بکشن بعضیا رو بدزدن از فضا به کشورهای دیگه حمله کنن بعد بگن کار فضائیا بوده
به همین خاطر باید مردم جهان قبول کنن فضائیها وجود دارن
تا حالا که نتونستن
باید پرسید آیا فضائیها تصوری از مسائل سیاسی کره زمین دارن که با رئیس جمهور آمریکا دیدار میکنن.
چطور متوجه میشن رئیس جمهوره
چرا با رئیس جمهور دیگه ای از دنیا دیدار نمیکنن
چرا اجازه دخلت در دنیا رو از رئیس جمهور آمریکا میگیرن
مثلا اگه خواستن یه فرانسوی رو بدزدن اجازه رئیس جمهور آمریکا کافیه
سیدمحمدمصطفوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
چرا همه این اتفاقات در آمریکا میوفته ودر جای دیگه ای اتفاق نمیوفته؟!!! آیا عجیب نیست؟!
حالا که ادعا می کنن از فرازمینی ها سلاح می گیرن پس چرا انقدررر درعالم به شکست برخورد می کنن و زیرش زایدن و حتی درمقابل شبه نظامیان پیروز نمیشن؟ خب برای پیروزی از اونا کمک بگیرن...
کاوشگر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
بدبختا جن زده شدن حالیشون نیست...
پاسخ ها
سیاوش
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
دققا اگه چیزی هم باهاشون ارتباط برقرار کرده باشه اجنه هستن سر کارشون گذاشتن
امییییییر
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
دقیقا ، خواسته یا نخواسته زدی به هدف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
یعنی روحانی هم یه بیگانه است.....
منصور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
هرکی را میبینی // میگن با عالم غیب در ارتباطه // و طی الارض داره و چشماش یه جوریه // یا گوشش فلانه // بعد میبینی دنبال اتوبوس واحد میدوه
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر