کد خبر: ۷۰۹۷۰۳۱
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰

️رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کشور گفت: باید از رویداد بین المللی گردشگری روستایی ۲۰۲۰ برای مطرح کردن و بالا آوردن استان کرمانشاه بهترین استفاده  کرد.

پژوهشگاه میراث فرهنگی آماده همکاری برای مطالعات بومگردی استان کرمانشاه استبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  ️رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کشور گفت: باید از رویداد بین المللی گردشگری روستایی ۲۰۲۰ برای مطرح کردن و بالا آوردن استان کرمانشاه بهترین استفاده  کرد.

بهروز عمرانی در نشست با معاونین اداره کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه بر ضرورت برنامه ریزی برای اجرای رویداد بین المللی گردشگری روستایی ۲۰۲۰ در کرمانشاه تاکید کرد و افزود: پژوهشگاه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در زمینه احیاء و آموزش در هنرهای سنتی در روستاها و همچنین مشارکت در مطالعه بومگردی های استان آماده ارایه همکاری های لازم است.

️عمرانی با بیان اینکه،در زمینه شهرها و روستاهای ملی و جهانی صنایع دستی نیز امکان حمایت های لازم وجود دارد، تصریح کرد: با مشخص شدن روستاهای هدف رویداد بین المللی گردشگری روستایی ۲۰۲۰ در استان در حوزه احیای هنرهای سنتی، آموزش و مطالعات بوم گردی تا ۵۰ درصد آماده مشارکت هستیم.

️رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کشور با بیان اینکه بومگردی و صنایع دستی با هم متصل هستند، افزود: با توجه به تنوع فرهنگی موجود در کشور پیچیدن نسخه واحد برای بوم گردی جواب گو نیست.

️عمرانی با تاکید بر اینکه تا ۱۰ روز آینده باید برنامه عملیاتی و چشم انداز رویداد بین المللی گردشگری روستایی کرمانشاه ۲۰۲۰ آماده و مشخص باشد، تاکید کرد: باید از این فرصت برای برای بالا آمدن کرمانشاه و توسعه گردشگری آن بهترین استفاده را کرد.

️او با اشاره به رویداد همدان و تبریز ۲۰۱۸  بیان کرد: کرمانشاه ضمن استفاده از تجربه این رویداد باید از آن ها بهتر عمل کند.

انتهای  پیام/ز

 

چشم انداز رویداد بین المللی گردشگری روستایی کرمانشاه ۲۰۲۰

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر