کد خبر: ۷۰۹۷۰۶۸
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷

معاون بهداشت، امداد، درمان و آموزش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اقتصاد مقاومتی که همواره نسخه شفا بخش این نظام بوده، همیشه لقلقه زبان برخی بوده و شاهد هیچ حرکت جهادی و بنیادی نبوده‌ایم.

به گزار ش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ، سردار احمد عبداللهی، معاون بهداشت، امداد، درمان و آموزش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در ششمین گردهمایی دو سالانه مدیران بهداشت رده‌های استانی سپاه کشور که در محل دهکده مقاومت بسیج بجنورد برگزار شد، ضمن تسلیت ایام اربعین امام حسین (ع)، گفت: امروز مکتب سالار شهیدان به نهضتی جهانی تبدیل شده و راهپیمایی بزرگ اربعین در دنیا بی نظیر است.

او با اشاره به منویات اخیر مقام معظم رهبری در مجمع فرماندهان سپاه پاسداران، افزود: آنچه برای همه ما دلنشین بود، رضایت ۱۰۰ درصدی حضرت آقا از سپاه بود که این امر مدال افتخاری برای سپاه است.

او با بیان اینکه از ابتدای انقلاب، آمریکا کمر همت به حذف سپاه، نظام، انقلاب و اسلام داشته است، گفت: اگر دشمن در جنگ نظامی هیچ توفیقی نداشته، اما متأسفانه در جنگ فرهنگی توانسته کمی جولان دهد.

سردار عبداللهی اظهار کرد: دشمن به گمان اینکه با ایجاد تحریم‌های کمر شکن و اعتراضات کارگری در کشور می‌تواند به اهداف شوم خود دست یابد، وارد میدان شد، اما به مددالهی و همیاری مردم همیشه در صحنه ایران، نتوانست به اهداف خود برسد.

عبداللهی افزود: اقتصاد مقاومتی که همواره نسخه شفا بخش این نظام است، همیشه لقلقه زبان برخی بوده و شاهد هیچ حرکت جهادی و بنیادی نبودیم.

معاون بهداشت، امداد، درمان و آموزش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: ظرفیت‌های بسیار عظیمی در کشور داریم که با تحقق بخشیدن به اقتصاد مقاومتی می‌توانیم نیاز خود را به دیگر کشور‌ها رفع کنیم.

او در خصوص اهمیت بهداشت نیز، گفت: اگر بهداشت، کارکرد دقیق خودش را بر اساس آموزه‌های دین اجرا کند، درمان همیشه اولویت نخواهد بود.

معاون بهداشت، امداد، درمان و آموزش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهارکرد: باید بهداشت و درمان سپاه در کشور بدرخشد و رسالت ما این است که الگو سازی کنیم تا اجازه ندهیم کسی مریض شود.

حجت الاسلام حسین زحمتکش، مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه جوادالائمه (ع) خراسان‌شمالی نیز در این همایش، مهمترین ابزار تکامل انسان را سلامت جسم و روان خواند، زیرا که با تن مریض نمی‌توان در حوزه خدمت به جامعه قدم برداشت.

او برخورداری از بهداشت و سلامتی را از حقوق مسلم هر انسانی دانست، بیان کرد: مسئولان مکلف هستند در این حوزه، بهترین برخورداری را برای جامعه فراهم کنند.

زحمتکش افزود: امروز سپاه نیز نباید تا جایی می‌تواند در حوزه بهداشت و درمان تا جایی که می‌تواند چیزی کم بگذارد.

او با اشاره به خدمات و تلاش همکاران سپاه در درمانگاه جوادالائمه (ع) خراسان‌شمالی، اظهارکرد: هزاران نفر از مردم این استان از خدمات این مرکز درمانی استفاده می‌کنند و تلاش می‌کنیم تا خدمات دهی بیشتری در این راستا داشته باشیم.

مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه جوادالائمه (ع) خراسان‌شمالی بیان کرد: یکی از مهمترین دغدغه‌های ما در حوزه بهداشت و درمان بیماران این است که خلاف شرع الهی اتفاق نیفتد.


سرهنگ ابوالقاسم چمن، فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان‌شمالی نیز در ادامه این مراسم گفت: خوشبختانه با سفر مقام معظم رهبری به استان، در حوزه بهداشت و سلامت ارتقاء یافتیم و باید شکرگذار این نعمت باشیم.

او افزود: همانگونه که از بعد نظامی خود را در برابر دشمن تجهیز می‌کنیم باید در حوزه بهداشت و سلامت نیز خود را تجهیز کنیم.
انتهای پیام/ه

حرکت جهادی در تحقق اقتصاد مقاومتی انجام نشده است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر