کد خبر: ۷۰۹۷۱۳۶
گروه : مرکزی » اراک
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵

داوزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در شهر نیمور محلات گشایش یافت.

افتتاح داوزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایرانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ،   داوزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران با حضور سید علی آقازاده استاندار مرکزی و مسئولان استانی و شهرستانی و صنعت گران حوزه سنگ در شهر نیمور محلات گشایش یافت.

این نمایشگاه با هدف آشنا شدن با شرکت‌های جدید و محصولات و تجهیزات به روز سنگ و با شرکت جمعی از معدن کاران و صنعتگران حوزه فراوری و صادرات سنگ کشور به مدت  ۴ روز در محل دایمی نمایشگاه‌های سنگ استان مرکزی در شهر نیم ور دایر است.

در این نمایشگاه حدود ۴۰۰ شرکت داخلی و خارجی حضور دارند و ۱۵ تا ۲۰ درصد از غرفه‌های حاضر در نمایشگاه مربوط به واحد‌های تولیدی استان مرکزی است.

فضای برگزاری نمایشگاه به مساحت ۹۰ هزار مترمربع است و ۲۰ هزار تن سنگ کوپ از بیش از ۲۰۰ معدن ایران از ۱۸ استان کشور در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.

به گفته محمد حلاجیان مدیر اجرایی داوزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران، برگزاری اولین نمایشگاه تعمیق ساخت داخل صنعت سنگ کشور با هدف توسعه و توانمندسازی صنایع داخلی صنعت سنگ و تجهیز بخش فرآوری سنگ و استخراج معادن سنگ، برای اولین بار در کشور از ویژگی های دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران است.

حلاجیان افزود: رویکرد این نمایشگاه توانمندسازی صنعت سنگ و خودکفایی این صنعت در حوزه ماشین آلات، تجهیزات و لوازم مصرفی و افزایش حضور سنگ ایران در بازار جهانی است به همین منظور از بیش از ۱۰۰ تاجر بین المللی و تمامی اتاق‌های بازرگانی کشور‌های مختلف و رایزنان تجاری و سفرای آن‌ها در ایران دعوت شده که در این نمایشگاه حضور داشته باشند.

برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی با حضور اساتید خارجی جهت تصحیح روش‌های فرآوری و آشنایی با روش‌های فرآوری به روز دنیا و حضور مجموعه‌های پیکرتراش از از برنامه‌های خاص داوزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در شهر نیمور محلات است.

میزان فروش نمایشگاه یازدهم حدود ۴۵ میلیارد تومان بوده که پیش بینی شده نمایشگاه دوازدهم حدود ۱۰۰ میلیارد تومان فروش داشته باشد.

انتهای پیام / ج 

داوزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در شهر نیمور محلات گشایش یافت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر