کد خبر: ۷۰۹۷۳۱۰
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
فرمانده سپاه بیت‌المقدس در کردستان:

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان بابیان اینکه کمک به توسعه، سرمایه‌گذاری بدنبال دارد، گفت: ایجاد توسعه پایدار و پیشرفت در سایه برقراری امنیت حاصل شده که برقراری آن از وظایف ذاتی سپاه است.

توسعه و پیشرفت در سایه امنیت و آرامش در کشور حاصل می شودبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،و به نقل از روابط عمومی سپاه بیت المقدس استان کردستان، سردار محمدحسین رجبی در جلسه شورای دانشگاه کردستان با عنوان سیمای عمومی استان، چالش‌ها، پتانسیل‌ها و قابلیت‌ها که در سالن جلسات این دانشگاه برگزار شد با بیان اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی به هر شخصی وظیفه‌ای محول شده که باید برای اجرای هر چه بهتر آن تلاش کند، اظهار داشت: امنیت مقوله‌ای نیست که یک دستگاه بتواند آن را تامین کند بلکه با همیاری و همدلی همه دستگاه‌ها و مردم در کنار یکدیگر امنیت تامین می‌شود.

او با بیان اینکه یک سوم جمعیت استان بسیجی هستند، افزود: در کنار ظرفیت نیرو‌های سپاه اقدامات و کار‌های دیگر از ظرفیت بسیج مردمی در راستای تامین امنیت و پیشبرد اهداف باید بهره‌مند شد.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس در کردستان خطاب به اساتید و دانشگاهیان، بیان کرد: هر کدام به تناسب رشته تخصصی خود در کلاس درس در راستای مطلوب‌تر شدن اقدامات برای رسیدن به نتایج بهتر نقش و رسالت خود را اجرا کنید.

سردار رجبی با عنوان این مطلب که جایگاه دانشگاهیان در تامین امنیت مفید و موثر است، ادامه داد: ما در یک فضای آگاهی‌بخشی توسط دانشگاهیان به آحاد مردم باید در رفع و کاهش آسیب‌ها اهتمام ورزیم چرا که ما در برخی نقاط با جمعیتی کم‌سواد و یا بدون آگاهی و دانش سروکار داریم که مسلحانه امنیت مردم را تحت‌الشعاع قرار می‌دهند لذا جامعه دانشگاهی می‌توانند با اشاعه علم و آگاهی‌بخشی، مردم را هوشیار کرده تا بهترین انتخاب را داشته باشند.

او با بیان اینکه محرومیت‌زدایی و پیشرفت و آبادانی اقدامات انجام شده سپاه بیت‌المقدس در کردستان است، یادآور شد: سپاه بیت‌المقدس کردستان طی ۹ سال گذشته تاکنون تعداد هفت هزار پروژه محرومیت‌زدایی را در استان انجام داده است.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: سپاه کردستان دو هزار و ۲۹ پروژه در راستای سازندگی و محرومیت‌زدایی در سال ۹۸ را در دست اقدام دارد.

سردار رجبی اظهار داشت: در حوزه محرومیت‌زدایی به تبعیت از منویات رهبری در راستای کمک به دولت و خدمت به مردم از امکانات و ظرفیت‌های موجود استفاده می‌کنیم و باید بدون وقفه به این سمت و سو بشتابیم.

وی به فعالیت‌های اقتصاد مقاومتی، سازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه بیت‌المقدس در استان اشاره کرد و افزود: واگذاری تسهیلات در ۱۶ عرصه اقتصاد مقاومتی، واگذاری تسهیلات در ۱۰ عرصه صنایع تبدیلی، آموزش عرصه‌های اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی از جمله این اقدامات است.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان به پروژه‌های در دست اقدام استان در سال‌جاری در راستای محرومیت‌زدایی اشاره کرد و بیان کرد: پروژه‌های احداث مسکن مددجویی کمیته امداد، پروژه‌های عمرانی، پروژه‌های عمرانی طرح کرامت، پروژه‌های احداث مسکن مددجویی بهزیستی (بسیج)، پروژه احداث مسکن مددجویی (نیروی زمینی)، پروژه احداث مسکن سیل‌زدگان (بسیج) از جمله پروژه‌های است که توسط سپاه بیت المقدس اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/ز

نه طرح مسکن در کردستان انجام گرفته است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر