کد خبر: ۷۰۹۷۹۸۰
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۲

استاندار بوشهر با تاکید بر نقش مهم خیران در عرصه‌های جامعه در توسعه و پیشرفت گفت: خیران بوشهری در همه عرصه‌ها نقش ممتاز خود را نشان داده اند که در این راستا مشارکت خیران در عرصه امنیت با تشکیل مجمع خیران امنیت‌ساز ضروری است.

مجمع خیران امنیت ساز در استان بوشهر تشکیل شودبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از بوشهر، عبدالکریم گراوند در جلسه خیران امنیت‌ساز با تبریک هفته نیروی انتظامی و قدردانی از تلاش شبانه‌روزی این نیرو در عرصه‌های مختلف نظم و امنیت بیان کرد: استان بوشهر دارای امنیت پایدار است که بخش عمده‌ای از این امنیت با تلاش شبانه‌روزی نیرو‌های انتظامی محقق می‌شود که خدمات آنان قابل تقدیر و ستایش است.

او با اشاره به موفقیت نیروی انتظامی در ۸ حوزه در کشور تصریح کرد: نیروی انتظامی استان بوشهر در ۸ حوزه و بخش حائز رتبه برتر در کشور شد که نشان از تلاش شبانه‌روزی موفق این نیرو است.

استاندار بوشهر از برقراری امنیت پایدار در ایران اسلامی و استان بوشهر خبر داد وافزود: همانند هشت سال دفاع مقدس خوشبختانه در جمهوری اسلامی ایران، امنیت، مردم پایه و مردم محور است.

گراوند با بیان اینکه عملکرد نیروی انتظامی مورد رضایت مردم است افزود: بر این اساس مقام معظم رهبری راه جدیدی پیش پای نیروی انتظامی قرار داده که از ظرفیت مردمی در عرصه امنیت بیشتر بهره برده شود.

او با تاکید بر استفاده از ظرفیت خیران امنیت‌ساز در جامعه گفت: نیروی انتظامی از ظرفیت‌های خیران در بالا بردن ضریب امنیتی و ارتقا توان خود موفق عمل کرده است.

استاندار بوشهر با تاکید بر استفاده از موقوفات در عرصه امنیت تصریح کرد: باید از فرهنگ وقف در عرصه امنیت بهره برد چراکه این ظرفیت مورد استفاده همه آحاد جامعه قرار می‌گیرد.

گراوند به برون سپاری بخشی از خدمات نیروی انتظامی پرداخت و افزود: نیروی انتظامی موفق‌ترین دستگاه اجرایی دولتی، در واگذاری امور به مردم است چراکه تاکنون بخش‌های مهمی از آن برون سپاری شده است.

او برون سپاری خدمات دولتی به مردم را امر مهم و ضروری دانست و تاکید کرد: امنیت از مهم‌ترین نیاز‌های بشر در جامعه محسوب می‌شود چراکه همه امور جامعه در سایه برقراری امنیت، آسایش و آرامش محقق می‌شود.

استاندار بوشهر استفاده از ظرفیت و فرهنگ دینی در امر امنیت را مورد تاکید قرار داد و افزود: همکاری ۱۷۲ نفر خیر در امر امنیت در استان بوشهر نشانه وجود زمینه همکاری مردم در این عرصه است.

گراوند با تاکید بر واگذاری زمین در شهر سیراف برای ساخت کلانتری افزود: این شهر از ظرفیت بالایی برخوردار است که در این راستا قرار است گمرک سیراف هم راه‌اندازی شود.

او بیان کرد: امنیت خوبی در استان بوشهر وجود دارد، ولی هرچه توان، در این عرصه افزایش یابد ضریب و اطمینان خاطر بیشتر بیشتر می‌شود.

انتهای پیام/م

نقش مهم خیران در عرصه‌های جامعه در توسعه و پیشرفت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر