کد خبر: ۷۰۹۸۶۲۹
گروه : گیلان » رشت
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
سرلشکر سلامی:

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دریا را میدانی تعیین کننده در نبرده با مستکبران دانست و گفت: دشمنان ملت ایران حتی در حداکثر قدرت خود نیز در برابر ما کم‌توان هستند.

آغاز سال تحصیلی دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خامنه‌ایبه گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت،سردار حسین سلامی پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم دانش‌آموختگی جمعی از دانشجویان دانشگاه امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه در زیباکنار اظهار داشت: پاسداران جوان نهال‌های باطراوت و پرثمر برای انقلاب اسلامی هستند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه پاسداران جوان باید حافظ بیرق مبارزه با مستکبران باشند که نسل‌های پیشین در سپاه بلند کردند گفت: جمهوری اسلامی قله‌های بسیاری را در پیش رو دارد که باید آن را فتح کند.

سردار سلامی با بیان اینکه باید طبق فرموده مقام معظم رهبری جغرافیای مقاومت را گسترش دهیم تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی بعد از چهل سال مبارزه و ایستادگی به‌ای حقیقت رسیده است که می‌تواند دشمنان خود را شکست دهد.

او با اشاره به موفقیت‌های جمهوری اسلامی در برابر دشمنان و مستکبران جهانی ابراز داشت: مهم‌ترین دستاورد مقاومت ملت ایران این است که راه شکست دادن دشمنان را آموخته و اعتماد به نفس کافی برای این اقدام بزرگ را دارد.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اعلام اینکه دشمنان ملت ایران حتی در حداکثر قدرت خود نیز در برابر ما کم‌توان هستند گفت: با این وجود ما هیچگاه دشمن را دست‌کم نمی‌گیریم، زیرا همواره باید در مسیر ایستادگی و مقاومت پیشرفت کنیم.

سردار سلامی ایمان و توکل را دو عامل مهم برای غلبه بر دشمنان دانست و تصریح کرد: امروز همه تلاش ما این است که دشمن را از قلب اسلام دور کنیم و به همین دلیل به دنبال توسعه عمق استراتژیک جمهوری اسلامی هستیم.

او دریا را میدانی تعیین کننده در نبرده با مستکبران دانست و خاطرنشان کرد: پاسداران جوان نیروی دریایی سپاه باید همواره آماده باشند تا بتوانند از مواضع ملت ایران در دریا‌ها حفاظت کنند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اعلام اینکه حضور در میادین دریایی نیازمند آمادگی علمی و جسمی است اظهار داشت: توانایی علمی، جسمی و ایمانی سه ضلع موفقیت در میادین جنگ دریایی است.

آغاز سال تحصیلی دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خامنه‌ای

سال تحصیلی جدید دانش آموختگان دوره کارشناسی پیوسته دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خامنه‌ای در زیبا کنار رشت آغاز شد.

سردار عبدالرضا دبستانی، فرمانده دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خامنه‌ای در این مراسم گفت: ماموریت نیروی دریایی سپاه تربیت پاسداران پر تلاش در حوزه و در تراز جمهوری اسلامی است.

او آموزش جوانان جهادی برای خدمت در بخش‌های شناوری، موشکی، تکاوری، هوا دریا و پهپاد را از مهمترین فعالیت‌های دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خامنه‌ای اعلام کرد.


بیشتر بخوانید: افتتاح اولین دوره تحصیلی دانشجویان دانشگاه دریایی امام خامنه ای 


فرمانده دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خامنه‌ای تصریح کرد: زنده کردن آموزش با پژوهش‌های علمی انجام می‌شود.

انتهای پیام/ع

آیین افتتاحیه سال تحصیلی دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خامنه‌ای

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر