کد خبر: ۷۰۹۸۷۲۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰

مدیرکل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای لرستان از انجام ۹۵ درصد کاربهسازی وروکش آسفالت محور پلدختر به معمولان خبرداد.

شرفی مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، گفت: محورخرم آباد به سمت پلدختر دچارآسیب‌های زیادی شده بود که اقدامات خوبی اعم از بهره برداری از پل ها، بازسازی وبهسازی روکش وآسفالت محور پلدختر به سمت معمولان در دستور کار قرار گرفت که کار بهسازی وروکش آسفالت به پایان رسید ودر مرحله بعد کار بهسازی وروکش معمولان به سمت خرم آباد دردستور کار قرارگرفت.

او افزود:۹۵ درصد کار بهسازی وروکش آسفالت این محور تمام شده است وفقط ۲ کیلومتر از این مسیر باقی مانده است که محدوده تنگ چم حیدر است که در ۳ روزآینده با تهیه آسفالت به اتمام می‌رسد وعبور ومرور انجام می‌شود.

او ادامه داد:جمع کل اعتبارات سیل از محل اعتبارات ملی ۱۲۲ میلیارد تومان واستانی ۱۰۸ میلیارد تومان است که برای محور پلدختر به خرم آباد به صورت طرح تشریفات ۲ قرارداد ۶ وسه دهم میلیاردی داشتیم که پیمانکاران شروع به کارکردند وپیمانکار اولیه ۹۰ درصد اعتبارات را هزینه کرده است وپیمانکار دوم کمتر از ۳۰ درصد کار را انجام داده است.

شرفی اظهارداشت: علاوه براین محورمی توانیم محور‌های فرعی وروستایی که در شهرستان چگنی دچار مشکل شده اند با قراردادی که با پیمانکاردوم داریم رفع کنیم.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: دو قرار دادی که ازسمت پلدختر به معمولان وویسیان ومعمولان است اعتبارات آن در بخش آسفالت وزیرسازی واجرای آن جداگانه است و ۱۲ ونیم میلیارد تومان برای کار آسفالت بوده است که به سرانجام رسیده است.

انتهای پیام/م

انجام کاربازسازی وروکش آسفالت ۹۵ درصد ازمحورپلدختربه معمولان 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر