کد خبر: ۷۰۹۸۷۴۱
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
کد خبر : ۷۰۹۸۷۴۱
جام جهانی والیبال؛

تیم‌های ملی والیبال ایران و آمریکا امروز و در ادامه رقابت‌های جام جهانی والیبال به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم‌های ملی والیبال ایران و آمریکا امروز از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران در ششمین بازی خود در رقابت‌های جام جهانی والیبال به مصاف یکدیگر رفتند. این بازی برای دو تیم از اهمیت زیادی برخوردار بود و با توجه به شرایط تیم‌ها در جدول هر کدام با برد در بازی می‌توانستند شرایط بهتری را برای خودشان فراهم کنند.  

یانکی‌ها پیش از این بازی با ۴ برد و تنها یک شکست در جایگاه دوم جدول قرار داشتند و تیم ملی کشورمان هم با ۳ باخت و ۲ برد در جایگاه هشتم قرار داشت. دو تیم پیش از این هم بازی‌های زیادی با هم انجام داده بودند که حاصل ۱۶ بازی آن ۱۲ برد برای آمریکا و ۴ برد برای ایران بود.  کولاکوویچ سرمربی کشورمان البته در این بازی‌ها بیشتر ترجیح داد از ترکیبی جوان استفاده کند تا از همین حالا بازیکنان جوانمان آماده بازی‌های پیش رو شوند.  

تیم ملی والیبال ایران - آمریکا / گزارش لحظه به لحظه ست نخست

ست نخست/ ایران ۱۸ - آمریکا ۲۵ 

غفور، عبادی پور، حضرت پور، مجرد، اسفندیار و کریمی ترکیب آغاز کننده تیم ملی کشورمان در این بازی بودند، نخستین امتیاز برای تیم کشورمان بود و همان طور که انتظار می‌رفت کار بسیار نزدیک دنبال می‌شد. دو تیم عطش زیادی برای کسب امتیاز داشتند و بازی پایپایی را به نمایش گذاشتند و تا امتیاز ۷ باهم برابر بودند. تیم ملی کشورمان در ادامه هنگامی که ضربه سرویس را زد به دلیل خطای آمریکایی‌ها امتیاز هشتم را به دست آورد تا دو تیم به وقت استراحت فنی نخست بروند.

پس از این وقت استراحت تیم ایران نخستین سرویس را توسط جواد کریمی زد که با دریافت خوب آمریکایی‌ها همراه شد در ادامه کار هم ضربه بازیکنان ایرانی به لبه تور برخورد کرد و بیرون رفت تا حساب کار برابر شود.پس از آن امتیاز نهم برای تیمش کشورمان به دست آمد غلامی سرویس بعدی را زد و دریافت توپ از آمریکا و ضربه خوب اندرسون امتیاز دیگری برای این تیم در پی داشت تا همچنان بازی برابر دنبال شود.

تیم ملی آمریکا در ادامه هم توانست با اشتباه در دفاع کشورمان امتیاز بعدی را بگیرد و از تیم کشورمان پیش بیافتد. اسفندیار در ادامه، اما این امتیاز را جبران کرد تا کار برابر شود. سرویس امیر غفور در ادامه به بیرون رفت تا بازهم آمریکا و این بار در امتیاز ۱۱ پیشی بگیرد. آمریکایی‌ها توسط اندرسون سرویس بسیار خوبی زدند که توپ به راحتی در زمین ایران خوابید و تبدیل به امتیاز دوازدهم برای این تیم شد.

کولاکوویچ پس از آن که آمریکا امتیاز سیزدهم را به دست آورد و فاصله دو تیم به ۳ امتیاز رسید درخواست وقت استراحت داشت تا شرایط تیم را عوض کند. درست پس از این وقت هم توپ اسفندیار به بیرون زمین رفت تا چهاردهمین امتیاز هم برای آمریکایی‌ها باشد، اسفندیار، اما در ادامه با ضربه خوب آبشار امتیاز یازدهم را به دست آورد. او در ادامه سرویس فنی هم زد که با دریافت خوب آمریکا و ضربه محکم راسل امتیاز پانزدهم را برای آمریکا رقم زد.

کار در ادامه جذاب و دیدنی دنبال شد، اما کریستین سون توپ را به بیرون زد تا حساب کار ۱۵ - ۱۲ به سود آمریکا شود. پس از آن هم علی اصغر مجرد با سرویس عالی امتیاز سیزدهم را گرفت تا فاصله کمتر شود. زاسل سرانجام به راحتی امتیاز شانزدهم را هم گرفت تا حساب کار ۱۶ - ۱۳ به سود آمریکا شود و ۲ تیم به وقت استراحت فنی دوم بروند.نخستین امتیاز پس از وقت استراحت دوم هم برای آمریکا بود، آن‌ها روی اشتباه میلاد عبادی پور امتیاز هفدهم را گرفتند و پس از آن هم روی سرویس امتیاز هجدهم را گرفتند تا کولاکوویچ مرتبه‌ای دیگر درخواست وقت استراحت فنی داشته باشد. پس از آن هم امتیاز دیگری برای آمریکا به دست آمد.

فاصله در ادامه بسیار زیاد شد و آمریکا ۲۰ - ۱۳ از ایران پیش بود، آن هاغ در ادامه هم امتیاز دیگری را کسب کردند تا اختلاف دو تیم به بیش از ۸ امتیاز برسد.تیم ملی کشورمان در ادامه با حضور بازیکنان با تجربه‌ای چون فیاضی بهتر شد و توانست چند امتیاز پیاپی بگیرد، حضرت پور هم در دریافت عملکرد بهتری داشت و فاصله ۲ تیم کمتر شد. در نهایت، اما اشتباه غلامی برای آمریکایی ها امتیاز در پی داشت تا کار ۲۴ - ۱۷ شود، غفور پس از آن امتیاز گرفغت، اما در نهایت این تیم آمریکا بود که با نتیجه ۲۵ - ۱۸ برنده ست نخست بود.  

تیم ملی والیبال ایران ۱ - آمریکا ۳/ داشته های کولاکوویچ ته کشید

ست دوم / ایران ۲۵ - آمریکا ۲۲ 

تیم ملی کشورمان در شروع ست دوم شروع بسیار خوبی داشت و موفق شد به ۲ امتیاز خوب دست پیدا کند، آمریکایی ها، اما در ادامه با ضربه خوبی که زدند و به دستان مدافعان ایران برخورد کرد نخستین امتیازشان در این ست را به دست آوردند آن ها، اما در سرویس خوب نبودند تا کار ۳ -۱ به سود ایران شود.اشتباه مجرد و خطای تور او امتیاز دوم را برای آمریکا در پی داشت. یانکی در ادامه در دریافت و دفاع خوب ظاهر شدند، رالی زیبایی هم شکل گرفت و چندین مرتبه توپ در زمین ۲ تیم رفت و برگشت، اما در نهایت امتیاز آن برای آمریکا بود و کار در امتیاز ۳ برابر شد. آن‌ها در ادامه هم بهتر شدند و از تیممان پیشی گرفتند.

کار در ادامه با بازی خوب بازیکنان کشورمان برابر دنبال شد و دو تیم در امتیاز ۵ برابر بودند سرو قامتان ایرانی بازهم امتیاز‌های خوبی گرفتند، اما آمریکایی‌ها با همان نقشه‌ای که از ابتدا داشتد بازهم امتیاز می‌گرفتند کار در ادامه و در امتیاز‌های ۶ و ۷ هم برابر بود و آمریکا توانست امتیاز هشتم را به دست بیاورد، اما کادر ایران درخواست ویدئو چک داد و در نهایت بازهم امتیاز به آمریکایی‌ها رسید تا آن‌ها ۸ - ۷ پیش بیافتند و دو تیم به وقت استراحت فنی نخست بروند.

آمریکا، اما امتیاز نهم را کسب کرد و در ادامه کار سرویس آمریکایی‌ها به بیرون رفت تا امتیاز دهم برای ایران باشد، حساب کار در ادامه هم برابر شد و دو تیم بازی پایاپایی انجام می‌دادند. ضربه سرویس محکم دیوید اسمیت در ادامه به تور خورد تا شاگردان کولاکوویچ ۱۱ -۱۰ جلو بیافتند، این روند بازهم به تساوی کشیده شد و ادامه دار نبود. حضور بازیکنان با تجربه در زمین به کم تیم کشورمان آمده بود و حساب کار برابر بود آمریکا زمانی که امتیاز دوازدهم را به دست آورد تیم ایران درخواست ویودیو چک داشت که مورد قبول قرار نگرفت و کار بازهم برابرشد، آمریکایی‌ها بر خلاف ست نخست سرویس‌های خوبی نمی‌زدند تا بازی برابر دنبال شود. این، اما پایان کار نبود، تیم کشورمان چندین مرتبه از حریف پیشی گرفت، اما این برتری حداقلی بود و آمریکا آن را جبران می‌کرد، ۲ تیم در ادامه کار تا امتیاز ۱۴ برابر پیش رفتند و در نهایت این آمریکا بود که ۱۶ - ۱۴ پیش افتاد تا ۲ تیم به وقت استراحت دوم بروند. نخستین امتیاز پس از این وقت برای تیم ملی کشورمان بودو در ادامه هم غلامی توانست امتیاز دیگری کسب کند تا بار دیگر این سروقامتان ایرانی باشند که در این بازی از حریفشان پیشی می‌گیرند.

تیم ملی کشورمان پس از این زمان نمای بسیار خوبی داشت و توانست با عملکرد خوب از حریفش پیشی بگیرد و اختلاف را به ۲ امتیاز برساند، اسمیت، اما ضربه‌ای زد مه با برخورد به دست مجرد به بیرون رفت تا امتیاز شانزدهم برای آمریکا به دست بیاید.

پس از آن هم تیم ملی کشورمان امتیاز‌های خوبی گرفت تا کار ۱۸ - ۱۶ به سود تیم ایران دنبال شود. آمریکا یک امتیاز دیگر هم گرفت، اما آمریکایی‌ها خطا‌های زیادی داشتند و در سرویس خوب نبودند تا با کسب امتیاز ۱۹ برای ایران فاصله ۲ امتیازی دو تیم حفظ شود، پس از آن هم امتیاز خوب دیگری برای کشورمان به دست آمد و اختلاف به ۳ امتیاز رسید تا حساب کار ۲۰ - ۱۷ به سود تیم ملی کشورمان شود و درست در همین زمان سرمربی تیم ملی آمریکا درخواست وقت استراحت داشت تا شرایط تیمش را عوض کند.پس از این وقت استراحت امتیاز برای آمریکایی‌ها به دست آمد. تیم آمریکا در ادامه هم با دفاع بسیار عالی امتیاز دیگری به دست آمد تا حساب کار ۲۰ - ۱۹ به سود ایران دنبال شود و فاصله به حداقل برسد.

یانکی‌ها با عملکرد خوبشان کار را در امتیاز ۲۰ به تساوی کشاندند. کولاکوویچ که شرایط را بسیار سخت دید درخواست وقت استراحتی داشت که به کار نیامد امتیاز ۲۱ هم برای آمریکا به دست آورد. سرویس آمریکایی هابه بیرون رفت و در ادامه هم سرویس خوب مجرد امتیاز دیگری برای ایران داشت تا شاگردان کولاکوویچ ۲۲ - ۲۱ پیش بیافتند. پس از آن هم امتیاز ۲۳ برای ایران به دست آمد دفاع و دریافت عالی از ایران امتیاز ۲۴ هم برای ایران داشتآمریکا، اما امتیاز ۲۲ را گرفت ولی  این کافی نبود و تیم کشورمان در نهایت ۲۵ - ۲۲ برنده این ست شد.

تیم ملی والیبال ایران ۱ - آمریکا ۳/ داشته های کولاکوویچ ته کشید

ست سوم / ایران ۱۸ - آمریکا ۲۵ 

تیم ملی کشورمان در شروع ست سوم هم شروع خوبی داشت و نخستین امتیاز را گرفت، شاگردان کولاکوویچ در ادامه اما با بازی خوب آمریکایی‌ها رو به رو شدند و بازی به تساوی کشیده شد بازهم امتیاز دیگری برای ایران به دست آمد و آمریکا هم امتیاز گرفت تا بازی کاملا پایاپای و برابر دنبال شود و در امتیاز ۳ برابر باشد.اشتباه آمریکایی‌ها باعث شد تا تیم ملی کشورمان ۲ امتیاز از حریفش پیشی بگیرد آمریکایی‌ها در سرویس بهتر از ست قبل عمل کردند و ۲ امتیاز دیگر گرفتند تا کار در امتیاز ۵ برابر شود.اما راسل سرویسی را برای آمریکا از دست داد و تیم ملی کشورمان بازی را پیش افتاد. بازی کاملا برابر و نزدیک بود و این شرایط تا امتیاز هفتم هم پایاپای و برابر دنبال شد و در نهایت آمریکا به امتیاز هشتم رسید تا ۲ تیم به وقت استراحت فنی بروند.پس از این آمریکایی‌ها نخستین سرویس را زدند که با دریافت خوب بازیکنانایران همراه شد، اما در نهایت امتیاز آن برای آمریکا بود و آن‌ها ۲ امتیاز از تیم کشورمان پیشی گرفتند.

ضربه خوب امیر غفور و اشتباه دفاع آمریکا فاصله را به حداقل رساند و سرویس هم توسط ایران زده شد، اما دریافت خوب یانکی‌ها دوباره فاصله را به ۲ امتیاز رساند. امتیاز می‌رفت کولاکوویچ در این زمان با توجه به شرایط بهتری که برای آمریکا به وجود آمد درخواست وقت استراحت داشته باشد، اما چنین چیزی نشد و آمریکا امتیاز دوازدهم را هم کسب کرد. بعد از این اما سرانجام سرمربی ایران دست به چنین اقدامی زد و در ادامه هم بازیکنان با تجربه کشورمان با دریافت خوب و ضربه عالی امتیاز ارزشمندی گرفتند.غلامی در ادامه سرویس خوبی زد و آمریکایی‌ها هم توپ را به زمین ایران بازگرداندند، اما ضربه خوب از بازیکنان کشورمان اختلاف را کمتر کردند، بازی دوباره نزدیک دنبال می‌شد، اما آمریکا در شمارش امتیاز‌ها ۲ امتیاز پیش بود. سرانجام فاصله به حداقل رسید و امیر غفور سرویس خوبی هم زد، اما ضربه خوب مت اندرسون کار را دوباره به سود آمریکایی‌ها کرد؛ و در نهایت آن‌ها نتیجه را ۱۵ - ۱۲ پیش افتادند.

آن‌ها در نهایت زودتر هم به امتیاز شانزدهم رسیدند ۲ تیم به وقت استراحت فنی دوم رفتند.نخستین امتیاز پس از وقت استراحت با سرویس خوب غفور برای تیم کشورمان بود، اما در ادامه بازیکنان آمریکا امتیاز‌های خوبی گرفتند و فاصله ۲ تیم بسیار بیشتر شد کولاکوویچ در این هنگان درخواست وقت استراحت فنی داشت، استراحتی که خیلی به کار نیانمد و امتیاز نخست پس از آن برای آمریکا بود.

امیر غفور در ادامه بهتر شد و فاصله را کمتر کرد. اما سرویس عجیب و غریب مجرد فاصله را باه ۶ امتیاز رساند. سرویس آمریکایی‌ها در این ست دوباره به خوبی زده می‌شد، اما سرویس آن‌ها بیرون رفت تا یک امتیاز برای ایران به دست بیاید پس از آن هم امتیاز دیگری برای این تیم از دست رفت تا فاصله کمتر شود. بازی به سود آمریکا دنبال می‌شد، اما بازیکنان ایران در برخی صحنه‌ها درخشش خوبی داشتند و تلاش خوبی انجام می‌دادند. فاصله دوباره به ۵ امتیاز رسید و آمریکا ۲۳ - ۱۸ پیش بود.سرویس غلامی به خوبی دفع و تبدیل به امتیاز شد تا آمریکا ۲۴ -۱۸ پیش بیافتد در نهایت هم امتیاز به آمریکا رسید، کولاکوویچ درخواست ویدیو چک داشت که بازهم مورد تائید قرار نگرفت و آمریکا ۲۵ - ۱۸ برنده این ست شد.

تیم ملی والیبال ایران ۱ - آمریکا ۳/ داشته های کولاکوویچ ته کشید

ست چهارم /  ایران ۱۲ - آمریکا ۲۵ 

نخستین امتیاز در ست چهارم برای تیم ملی آمریکا بود، آن ها، اما در ادامه فرصتی از دست دادند بازی در امتیاز یک برابر شد در ادامه، اما یانکی‌ها نمایش بهتری داشتند و از تیم ملی کشورمان پیش گرفتند. بازی ۴ - ۱ به سود آمریکا در جریان بود. پس از این که آمریکا امتیاز پنجم را هم گرفت کولاکوویچ درخواست وقت استراحت داشت پس از آن هم امتیاز برای تیم کشورمان به دست آمدیانکی‌ها امتیاز ششم را هم گرفتند تا شرایط کاملا سخت شود. بازی در ادامه با رالی زیبایی همراه شد، اما دفاع  خوب آمریکایی‌ها امتیاز هفتم را هم برای این تیم رقم زد.   آمریکا در ادامه امتیاز هشتم را گرفت تا ۲ تیم به وقت استراحت قانونی نخست بروند. پس از این زمان نخستین امتیاز برای تیم ملی کشورمان بود و نتیجه ۸ - ۴ به سود آمریکا شد. بازی در ادامه بسیار بد برای تیم کشورمان دنبال شد و شرایط بسیار سخت شدآمریکایی‌ها در ابشار‌ها و دفاع عالی بودند و ۱۲ - ۴ بازی را پیش افتادند و همین باعث شد تا کولاکوویچ درخواست زمان استراحت دیگری داشته باشد.

دریاف تیم ملی کشورمان در این ست با مشکلات زیادی رو به رو بود همین امتیاز‌های زیادی را باری آمریکایی‌ها به ارمغان می‌آورد. راسل با سرویس‌های خوبش شرایط بسیار سختی را برای تیم کشورمان ایجاد کرد، در نهایت، اما سرویسش از دست رفت تا امتیاز بعدی برای تیم کشورمان به دست بیاید، آمریکا خیلی راحت به امتیاز شانزدهم رسید و فاصله ۲ تیم کاملا عجیب غریب بود و آمریکا ۱۶ - ۵ جلو بود، بازیکنان ایرانی که از لحاظ روحی هم ظاهرا به هم خورده بودند امتیاز‌های زیادی را نتوانستند بگیرند و سرویس‌های بی دقتی هم می‌زدند. آمریکا بازهم به روند خوبش ادامه دادو امتیاز گرفت آن‌ها تعویض‌های زیادی انجام دادند و بازیکنان اصلیشان را بیرون کشیدند همین باعث شد چند امتیاز دیگر هم برای ابه دست بیاید، نمایش بد بازیکنان کشورمان، اما در آخر باعث شد تا آمریکا ۲۵ - ۱۲ برنده این ست باشد و در مجموع ۳ - ۱ برنده این بازی باشد. بازی در ست پایانی شرایط بسیار عجیبی داشت و بازیکنان کشورمان نمایشی داشتند که ما پیش از این کمتر چنین چیزی را شاهد بودیم.  

تیم ملی والیبال ایران ۱ - آمریکا ۳/ داشته های کولاکوویچ ته کشید

آمار نهایی این بازی به شرح زیر است: 

تیم ملی والیبال ایران ۱ - آمریکا ۳/ داشته های کولاکوویچ ته کشید

تیم ملی کشورمان باید فردا در هفتمین دیدارش از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح به مصاف تونسی برود که در همه بازی هایش باخته است.  


بیشتر بخوانید : 

پیروزی دشوار کانادا برابر تونس / مصر حریف ایتالیا نشد

کولاکوویچ: در دیدار با برزیل همیشه انگیزه بالایی داریم/ فرصت بازی کردن مقابل تیم‌های بزرگ را به جوان‌تر‌ها می‌دهیم

تیم ملی والیبال ایران ۱ - برزیل ۳/ نفس سلسائو مقابل جوانان ایران به شماره افتاد


انتهای پیام/ 

سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۲۹
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
به سرمربی خودمون باختیم
این چه وضعه
این چه تیمی شده
چرا واسه بردن باید دست به دامن اینو ان بشویم
بابا ما سر مربی قوی و شایسته می خواهیم
اصلا باور کردنی نیست
وزارت ورزش هم به خواب عمیقی فرو رفته که ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
این باخت با بکارگیری بازیکنای جوون تر ارزشش از بردهای ما تو لیگ جهانی به مراتب بیشتره الان هدف ما سهمیه المپیکه این رقابت ها فقط برای آمادگی ما برای اون رقابت هاست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
مربیان بومی بهتر از این هستند
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
آمريکا ايران را شکست نداد ایران هميشه پيروز است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
ای بابا /
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
برنامه مناسبی نداره تیم
اصلا هدف نداره
رضا بیگدلی کرسفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
شکست مقدمه پیروزیست زنده باد ایران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
بعضی وقتها مربی به تیم ارزش میده ! بعضی وقتها تیمها به مربی ! این مربی ما اینقدر که تیم ما براش مفید بود مربی برای تیم ما مفید نبود ! بنظر کادر مربی ما متناسب با تیم نیست !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
باختیم
پاسخ ها
PHD
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
باختیم. بدم باختیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
چی بگم من
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
۴ تاباخت و۲ برد؟؟؟!!!!!! خیلی افتضاحه؟؟!!! خسته نباید بلندقامتان؟؟!!!
anis
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
از اول ورود تیم ب این مسابقات مشخص بود بازیکنان میخوان با شخص خاصی یا اون بالای ها تسویه حساب کنن تا اون بالای ها حساب دسشون بیاد
محمد
|
Germany
|
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
قبلا هم گفتم این مربی در رده جهانی نیست چرا چون ۱ هیج رشدی در شیوه بازی والیبال ایران دیده نشده وقتی شما میخواهید در رینج جهانی بازی کنی بازیکن انتخاب کنی باید همه بازیکنان حداقل این استاندار را داشته باشند سیروس قدرتی ابشار در همه شرایط جمع کردن توپ در همه شرایط قد بلند برای دفاع و....هر کدام از بازیکنان این شرایط را ندارند باید از بازیهای جهانی حذف شوند
ناشناس
|
Germany
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
استقلالیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
این همه ستاره والیبال داریم نمی دونم چرا آقای مربی فقط رو همین ۱۰ بازیکن قفل کرده
لیگ ملت ها و قهرمانی آسیا و حالا جام جهانی
واقعا نمیشد برای قهرمانی آسیا از ستاره های دعوت نشده لیگ استفاده کرد تا اونا هم فرصتی برای نشون دادن خودشون داشته باشند
ما هنوز در لیگمون بازیکنانی داریم که بتونند حداقل از پس دوسه تا تیم درجه دوم جام جهانی بر بیان
مربی حرفه ای باید بدونه که در سال جدید چه مشابقاتی پیش رو داره و براش برنامه داشته باشه نه اینکه ۱۰ بازیکن برای سه جام
به نظرم بنده، لیگ ما برای این مربی اصلا مهم نبوده و فقط نتیجه تیم ملی مهم بوده
ما مربی داشتیم که یکباره ۲۶ بازیکن حرفه ای جدید از دل لیگ خودمون معرفی کرد که همه در سطح اول جهان حرفی برای گفتن داشتند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
کولاکوویچ باییییییییییییییید بررررررررررره برو برو برو
پاسخ ها
شناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
آآآآرررررهههه ببببباااا ااااوووونننن هههیییککککللل تتتپپپپللللششش
Ehsan
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
کادر باید تغییر کنه
دهه هشتادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
تیم پاسور قوی نداره معرف که نیمکت نشینه که خوب به خاطر سنش طیبعیه و کریمی هم که حالا حالا ها کار داره
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
کولاکوویچ باید بره
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
کولاکوویچ باید بره
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
کولاکوویچ باید بره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
بابا این چه تیمی فرستاد توی زمین آبروی والیبال ایران رابرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
دیگه تیم نمیکشه چکار کنه؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
بله بله همین تیم بود که قهرمان آسیا شد و تا مرحله نهایی لیگ ملت ها فقط یه شکست داشت و حالا دوباره همون تیم اومده جام جهانی
حداقل نصف تیم از ستاره های دیگه لیگ می بردین که وقتی می بازیم بدونین بازی رو به تجربه باختیم نه خستگی بازیکنان
ایرانی ام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
واویلا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
چی شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
عجبا
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر