کد خبر: ۷۰۹۸۸۶۵
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۸

هفته اول لیگ برتر فوتبال بانوان امروز (جمعه) با برگزاری ۶ دیدار پیگیری می‌شود.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، هفته اول لیگ برتر فوتبال بانوان جمعه ۱۹ مهر ماه ساعت ۱۰ صبح با برگزاری ۶ دیدار پیگیری می‌شود. بازی‌های این هفته در شهر‌های بم، ارومیه، ایلام، کرج و اصفهان برگزار خواهد شد. با توجه به اخبار نقل و انتقالاتی که از لیگ بانوان منتشر شده است و حاکی از پخش شدن بازیکنان خوب لیگ در تیم‌های مختلف است، به نظر می‌رسد شاهد لیگ باکیفیت و جذابی در فصل پیش رو خواهیم بود. تیم زاگرس شیراز در آخرین لحظات انصراف خود را به دلیل نبود حمایت‌های مالی کافی اعلام کرد، به همین خاطر لیگ با حضور ۱۱ تیم برگزار می‌شود که در هفته نخست تیم پارس جنوبی بوشهر استراحت می‌کند.


شهرداری بم - ملوان بندرانزلی

در اولین دیدار از هفته نخست لیگ برتر ۹۸، قهرمان فصل گذشته فوتبال بانوان میزبان تیم ملوان خواهد بود. تیم بم که در فصل جدید ترکیب بازیکنان فصل پیش خود را حفظ کرده است، در بازی روز جمعه با بازیکنان فصل پیش خود به مصاف ملوان می‌رود، لازم به ذکر است که تیم شهرداری بم دیگر زهرا خواجوی دروازه بان فصل گذشته خود را در اختیار ندارد و با دروازه بان دیگری این فصل را آغاز می‌کند. تیم ملوان هم در فصل جدید خیلی از بازیکان و اعضای کادر فنی سال گذشته خود را از دست داده است از جمله سارا قمی بازیکن مطرح این تیم و مریم ایراندوست سرمربی فصل پیشین ملوان. این تیم با سرمربیگیری اعظم غلامی و حضور بازیکنان بومی فصل جدید را آغاز می‌کند.

سپاهان اصفهان - آذرخش کردستان

در دومین دیدار از هفته نخست شاهد تقابل سختی بین ۲ تیم سپاهان اصفهان و آذرخش کردستان خواهیم بود. نقطه عطف این بازی حضور سرمربی فصل گذشته سپاهان یعنی سمیه شهبازی و بازیکنان فصل گذشته زردپوشان در تیم آذرخش کردستان است. هدایت تیم سپاهان بعد از رفتن شهبازی به بیان محمودی داده شده است.


همیاری آذربایجان غربی - شهرداری سیرجان

در سومین دیدار از هفته نخست تیم همیاری آذربایجان غربی میزبان نائب قهرمان فصل پیشین لیگ یعنی شهرداری سیرجان است. سیرجانی‌ها که ترکیب فصل گذشته خود را حفظ کرده اند با هدایت معصومه جهان نجاتی به مصاف هفته نخست رقابت‌ها می‌روند.

پالایش گاز ایلام - ذوب آهن اصفهان

در چهارمین دیدار از هفته نخست لیگ تیم پالایش گاز ایلام میزبان تیم رده چهارمی ذوب آهن اصفهان خواهد بود. ذوب آهن و پالایش که در فصل گذشته با حواشی زیادی روبه رو بودند، در فصل جدید برای ارائه یک بازی ارزنده به مصاف یکدیگر می‌روند. همچنین لازم به ذکر است که تیم ذوب آهن بیان محمودی سرمربی فصل پیشین خود و تعدادی از بازیکنانش را در فصل جدید با خود به همراه ندارد.

هیئت فوتبال البرز - آویسا خوزستان

در آخرین دیدار از هفته نخست لیگ ۲ تیم هیئت البرز و آویسا خوزستان به مصاف یکدیگر می‌روند. این ۲ تیم به عنوان صدرنشین لیگ دسته یک سال گذشته به لیگ برتر راه پیدا کردند و در اولین دیدار باید به مصاف یکدیگر بروند.

انتهای پیام/

آخرین اخبار از لیگ برتر فوتبال بانوان ایران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر