کد خبر: ۷۰۹۸۹۵۱
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰
معاون سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام :

معاون سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام گفت: از امروز تیم های نظارتی به منظور برخورد با متخلفان افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی در مرز مهران مستقر شده اند.

از امروز تدابیر نظارتی بر نرخ کرایه‌ها در مرز مهران اعمال می‌شود

عبدخانی معاون سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ، گفت: به منظور جلوگیری از افزایش بی‌رویه نرخ کرایه‌های خودرو‌های حمل و نقل عمومی در استان تیم‌های نظارت و بازرسی ویژه سازمان صنعت، معدن و تجارت در مرز‌های مهران مستقر شده  و با متخلفان برخورد کردند.

او ادامه داد: به این منظور گشت‌های ویژه متشکل از بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و همچنین سازمان تعزیرات حکومتی به صورت شبانه‌روزی در نرخ‌های مصوب نظارت می‌کنند.

عبدخانی نظارت بر نرخ پارکینگ‌های شهر مهران را از دیگر اقدامات سازمان صنعت معدن و تجارت برشمرد و اظهار کرد: نرخ مصوب برای پارکینگ‌های شهرستان مهران به ازای پاک در ۲۴ ساعت ۵۰ هزار تومان است که برخی از پارکینگ داران اقدام به دریافت ۷۵ هزار تومان کرده بودند که پس از تشکیل پرونده به سازمان تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

او به منظور جلوگیری از افزایش نرخ بی‌رویه کرایه خودرو‌های حمل و نقل عمومی در استان بیان کرد: علاوه بر نیرو‌های سازمان صنعت معدن و تجارت شهرستان مهران، یک تیم نظارتی نیز از استان ایلام به شهرستان مهران اعزام شده است.

معاون سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام مطرح کرد: در تمامی پایانه‌های مسافربری استان نرخ‌های مصوب سازمان راهداری نصب و در معرض دید مسافران قرار دارد و زائران می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف آنرا از طریق شماره سازمان صنعت عدن و تجارت به بازرسان جهت پیگیری اعلام کنند.

انتهای پیام/ ن

استقرار اکیپ‌های نظارتی بر نرخ کرایه‌ها در اربعین

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر