کد خبر: ۷۰۹۹۱۳۷
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۲

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه‌ای خودرو و داخل آن در محدوده شهر ری و دستور انتشار تصویر وی خبر داد و گفت: مال باختگان برای طرح شکایت و پیگیری پرونده شان به این پایگاه مراجعه کنند.

سارق خودرو‌های محله شهر ری را شناسایی کنیدبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ کارآگاه کرم یوسف وند بیان داشت: در نیمه اول شهریور ماه امسال تعدادی از شهروندان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفتند و از وقوع سرقت لوازم داخل خودرو در محدوده محله ۱۳ آبان به کلانتری ۱۶۸ مشریه اعلام شکایت کردند.

وی بیان داشت: پرونده‌ای با موضوع سرقت داخل خودرو در کلانتری مشریه تشکیل و با دستور قضائی پرونده تشکیل شده برای شناسایی متهم در اختیار کارآگاهان پایگاه نهم قرار گرفت.

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به اینکه در تحقیقات میدانی مشخص شد که سارق یک نفر و یکی از مجرمان حرفه‌ای و سابقه دار است، گفت: با پایش‌های اطلاعاتی به دست آمد که پیش‌تر متهم ۹ مرتبه به زندان رفته است و پس از رهایی از زندان دوباره به رفتار مجرمانه خود روی آورده است.

سرهنگ یوسف وند افزود: با هماهنگی‌های قضائی متهم در مخفیگاهش در محدوده ۱۳ آبان دستگیر و در بررسی‌های بیشتر از آن محل تعدادی لوازم داخل خودرو از قبیل: ضبط و پخش، باند و ... و یک دستگاه خودرو سواری پراید سرقتی کشف شد.

وی ادامه داد: متهم مدعی بود پس از آزادی از زندان مدتی سرقت نکرده، ولی از ۳ ماه قبل یعنی اواخر خرداد ماه به دلیل اعتیاد و تامین هزینه مصرف مواد مخدر مجدداً شروع به سرقت خودرو و لوازم داخلی آن کرده است.

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، گفت: با توجه به دستگیری سارق و اعتراف صریح وی به جرم ارتکابی، متهم با صدور قرار قانونی برای کشف سایر جرایم در اختیار کارآگاهان پایگاه نهم قرار دارد.

سرهنگ یوسف وند، در پایان خاطر نشان شد: دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی مقام قضائی صادر شده است و شهروندانی که موفق به شناسایی وی به عنوان سارق خود شده اند، می‌توانند برای تشکیل پرونده و یا ادامه شکایتشان به پایگاه نهم پلیس آگاهی واقع در شهر ری، میدان هادی ساعی، خیابان آستانه، پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت مراجعه کنند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر