کد خبر: ۷۰۹۹۳۲۱
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۷
مدیرکل اطلاعات خراسان‌ رضوی:

مشاور وزیر و مدیرکل اطلاعات خراسان‌ رضوی گفت: همان کشور‌هایی که ایران را تحریم کرده اند، امروز برای گرفتن عکس یادگاری با مقامات ایران، التماس می‌کنند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی در «نشست تخصصی امنیت» با حضور فرمانداران استان، گفت: پیروزی ایران در برابر تحریم‌های همه جانبه آمریکا، دست برتر ایران در مناسبات منطقه‌ای و همچنین موفقیت دیپلماسی ایران در مقابله با فشار‌های سیاسی به جمهوری اسلامی ایران در حاشیه نشست سازمان ملل از جمله اتفاقات یک ساله اخیر است که جایگاه جمهوری اسلامی را ارتقا بخشیده است.

او ادامه داد: هرچند تحریم‌ها مشکلاتی برای جمهوری اسلامی ایجاد کرده، اما ایران توانسته بر تحریم‌ها غلبه کرده و جنگ اقتصادی را مدیریت کند تا جایی که خود آمریکایی‌ها اذعان می‌کنند نباید به تحریم‌ها امیدی داشت.

مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی: همان کشور‌هایی که ایران را تحریم کرده اند، امروز برای گرفتن عکس یادگاری با مقامات ایران، التماس می‌کنند.

این مقام امنیتی با بیان این که در مذاکرات حاشیه سازمان ملل آمریکا به دنبال عکس یادگاری با رئیس جمهور ایران بوده، افزود: رئیس جمهور فرانسه در یک روز سه بار به دیدار هیئت ایرانی آمده است و خواستار کوتاه آمدن جمهوری اسلامی و انجام ملاقات با ترامپ در قالب نشست ۵+۱ شده است.

او با اشاره به اقتدار مثال زدنی ایران در حوزه‌های سیاسی، نظامی و پیروزی‌های منطقه‌ای اخیر، تصریح کرد: در شرایط فعلی ایجاد اختلاف در درون کشور و تضعیف اعتقادات دینی و آموزه‌های فرهنگی مردم، تنها نقطه امید دشمن است.

مدیر کل اطلاعات خراسان‌ رضوی  در بخش دیگری از سخنانش خطاب به مسئولان استانی گفت: فرمانداران از یک سو وظیفه دارند برای محقق کردن مطالبات مردم و شکوفایی اقتصاد کشور تلاش کنند و نقش سازنده و پدرانه خود در شهرستان‌ها را حفظ کند.

این مقام امنیتی  با اشاره به ضرورت رمق گرفتن احزاب و جریان‌های سیاسی، امنیت در انتخابات پیش رو را وظیفه مهم مسئولان مختلف دانست و به ضرورت امیدآفرین بودن انتخابات تأکید داشت و افزود: سلامت، امنیت، رقابت و کارآمدی انتخابات چهار رکن مهم است که فرمانداران در این زمینه مسئولیت سنگینی دارند.
 
انتهای پیام//ف.س
 

دامن زدن به اختلافات داخلی و تضعیف فرهنگ دینی، تنها نقطه امید دشمن است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر