کد خبر: ۷۰۹۹۵۶۵
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷

آخرین اخبار از وضعیت تردد زائران در مرز مهران را در این بسته خبری بخوانید.

 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، سرهنگ ابوالفضل کهزادی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: با توجه به افزایش حجم ورودی از سمت شمال به داخل شهر مهران و تراکم ترافیک در بلوار امام (ع) و همچنین عدم پاسخگوی ظرفیت معابر، به منظور توزیع منطقی ترافیک در کلیه معابر شهر از محل کمربندی شمالی بار ورودی به سمت مدخل شرقی هدایت می‌شوند.

او با بیان اینکه فعلاً برنامه‌ای برای لغو این محدودیت در دستور کار نیست؛ از رانندگان خواست برای حرکت به سمت پایانه مرزی از کمربندی واقع در ضلع شرقی مهران استفاده کنند.

سرهنگ کوهزادی در ادامه خاطرنشان کرد:دراین راستا تردد کلیه کامیون‌های حامل اثاثیه موکب و اتوبوس‌های برون شهری در داخل شهر مهران ممنوع است.

این مقام مسئول در خصوص آخرین وضعیت ترافیک در شهر مهران افزود:هم اکنون جریان ترافیک در معابر درون شهری مهران روان و عادی است؛ در حالی که تردد در مبادی ورودی سنگین و پر حجم گزارش می‌شود.

رئیس پلیس راهور استان در پایان با اشاره به شروع پیاده روی زائران در داخل مهران از رانندگان خواست با رعایت سرعت مطمئنه و توجه کامل به جلو، مراقب زائران پیاده به خصوص در شب هنگام باشند.

خدمات پزشکی به بیش از ۲۴ هزار زائر اربعین در مهران

محمد کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: ۲۴ هزار و ۷۷۸ زائر اربعین از ۱۳ تا ۱۷ مهرماه جاری در پایگاه‌ها، مراکز اورژانس و مراکز درمانی مرز مهران خدمات پزشکی، درمانی و دارویی دریافت کردند.

او افزود:از این میزان خدمت ارائه شده ۲۴ هزار و ۵۸۶ مورد غیرتصادفی و ۱۹۲ مورد مربوط به تصادفات بوده است.

اکریمیان بیان کرد: همچنین ۲۴ هزار و ۱۷۷ مورد خدمات‌رسانی به صورت سرپایی در محل درمان و ترخیص، ۲۷۸ مورد نیز بستری و ۲۳۷ مورد عمل جراحی بر روی زائران انجام شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام یادآور شد: از مجموع موارد بستری در مراکز درمانی ۶۹ مورد در بخش ویژه بستری شدند همچنین ۸۹ مورد جهت ادامه دوره درمان به مراکز درمانی ایلام و پنج مورد نیز به خارج از استان اعزام شده اند.

دکتر کریمیان اضافه کرد: مجموع خدمات ارائه شده توسط اورژانس، سه هزار و ۱۵۲ مورد بوده که از این تعداد،۲ هزار و ۴۷۵ مورد مراجعه حضوری، ۶۵۶ مورد فراخوان آمبولانس و ۱۲ مورد نیز فراخوان بالگرد فوریت پزشکی بوده است.

او ادامه داد: همچنین از مجموع خدمات ارائه شده توسط اورژانس، ۲ هزار و ۷۳۳ مورد در محل مداوا شده و ۴۱۳ مورد نیز جهت دریافت خدمات درمانی تخصصی‌تر اعزام شده‌اند.

تردد بیش از ۱۶ هزار دستگاه اتوبوس و خودرو سواری از دهلران

سرهنگ منوچهر مکی فرمانده انتظامی شهرستان دهلران در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ،گفت: تاکنون بیش از ۳ هزار دستگاه اتوبوس و ۱۳ هزار خودرو سواری زائران اربعین حسینی از شهرستان دهلران به مهران تردد داشته اند.

سرهنگ مکی بیان کرد: تردد ۳ هزار دستگاه اتوبوس و ۱۳ هزار خودرو سواری آخرین آمار تردد زائران در طول یک هفته گذشته از سمت شهرستان دهلران به مهران تا امروز بوده است.

او در ادامه به اقدامات انتظامی و ترافیکی اشاره کرد و افزود: در حوزه انتظامی و ترافیکی خدا رو شکر تمهیدات خوبی با استقرار جایگاه ثابت و سیار در جاده‌های سطح شهرستان، پارکینگ‌ها، مسیر و مکان‌های مختلف، صورت پذیرفته است و در حوزه امنیتی انتظامی به لطف خدا هیچ مشکلی نداشته ایم.

سرهنگ مکی در ادامه به زائران اظهار کرد: در بازگشت از کربلای معلی حتماً با صبر و حوصله رانندگی کنند و نسبت به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی توجه ویژه‌ای داشته باشند.

او سرعت و سبقت غیر مجاز، رعایت نکردن فاصله طولی و صحبت کردن با تلفن همراه را بیشترین علل حوادث رانندگی دانست.

فرمانده انتظامی شهرستان دهلران ادامه داد: بحمدالله تا این لحظه در شهرستان مرزی دهلران میز ان تصادفات در مقایسه با سال گذشته کاهش داشته است.

افزایش نرخ کرایه اتوبوس‌ها از تهران به مرز مهران صحت دارد؟

نورالله دلخواه مدیر کل راهداری و حمل و نقل استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ،گفت: اتوبوس‌هایی که زائران را به مرز مهران می‌آورند زائران را دوباره باز می‌گرداند و تمامی اتوبوس‌ها به صورت چرخشی در مرز مهران فعالیت می‌کند.

دلخواه  با اشاره به اخبار پخش شده در  فضای مجازی مبنی بر افزایش نرخ کرایه اتوبوس‌ها از تهران به مرز مهران نفری ۵۰۰ هزار تومان، افزود: چنین چیزی صحت ندارد و قیمت ها مشخص است.

او ادامه داد: نرخ تو اتوبوس‌ها را ستاد اربعین کشور مشخص کرده است و قیمت کرایه اتوبوس این اربعین با اربعین  پارسال تفاوتی ندارد و تغییر نکرده است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل استان ایلام اضافه کرد: برای موج بازگشت زائران اتوبوس‌هایی در نظر گرفته شده استهم اکنون ۱۹۰۰ اتوبوس در مرز مهران فعالیت می‌کنند.

او یادآورشد: تاکنون برای تردد زائران مشکلی نداشتیم و امیدواریم مشکلی به وجود نیاید و هیچ گونه نابسامانی در مرز مهران وجود ندارد و زائران بدون هیچ گونه مشکلی جا به جا می‌شوند.

با زائران در مرز مهران؛ ترافیک در محور ایلام به مهران سنگین است/ ۵۰ درصد ظرفیت پارکینگ‌ها پر شد/ افزایش نرخ کرایه اتوبوس‌ها از تهران به مرز مهران صحت ندارد + فیلم و تصاویر

خدمات امدادگران به ۸۱۴ زائر مصدوم در ایلام

حسین عارفی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: از ابتدای طرح امداد و نجات ویژه اربعین در ۱۳ مهر ماه تاکنون ۸۱۴ زائر مصدوم از خدمات امدادگران این جمعیت بهره‌مند شده اند.

او ادامه داد: از این شمار ۴۲۰ نفر مصدوم و ۳۹۴ نفر نیز در پایگاه‌های این جمعیت سرپایی مداوا شده اند.

عارفی با ذکر اینکه در اجرای این طرح تاکنون به ۹ حادثه جاده‌ای امداد رسانی شده است، ادامه داد: در این سوانح ۱۰ نفر از طریق خودرو‌های هلال احمر به مراکز درمانی منتقل شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام یادآور شد: متاسفانه در حوادث جاده‌ای که توسط جمعیت هلال احمر امداد رسانی شده اند، تاکنون ۶ نفر در صحنه تصادف فوت شده اند.

عارفی تاکید کرد: همچنین تاکنون ۳۶۷ نفر از زائران به صورت رایگان از خدمات تست قند خون و فشار خون در پایگاه‌های هلال احمر بهره‌مند شده اند.

او اضافه کرد: طرح امداد و نجات اربعین تا اوایل آبان ماه توسط جمعیت هلال احمر ایلام ادامه خواهد داشت.

خروج بیش از ۲۱۸ هزار زائر از پایانه مرزی مهران

نورالله دلخواه مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام گفت: مرز مهران امروز پنج شنبه ۱۸ مهرماه ۹۸ میزبان هزاران زائر است که خود را به راهپیمایی بزرگ اربعین رسانده اند و هر لحظه به جمعیت عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) در مرز مهران افزوده می‌شود.

او ادامه داد: با توجه به حجم بی سابقه جمعیت، تردد در پایانه مهران روان گزارش می‌شود و عدم وجود گره در هنگام خروج باعث شده است روند تردد با نظم خاصی صورت می‌گیرد.

دلخواه اضافه کرد: ۹۶ گیت گذرنامه در ایام اربعین کار ثبت ورود و خروج مسافر را در مرز مهران به عهده دارد و تمامی عوامل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در حالت آماده باش می‌باشند

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام بیان کرد : در راستای خدمت رسانی به زائرین حسینی (ع) تعداد ۸ دستگاه ویلچر برای حمل افراد مسن و کم توان تهیه شده است که پرسنل مستقر در پایانه مرزی کار خدمت رسانی به آن‌ها را بر عهده دارند.

با زائران در مرز مهران؛ترافیک در محور ایلام به مهران سنگین است/ ۵۰ درصد ظرفیت پارکینگ‌ها پر شد/ استقرار پایگاه های سامانه سماح در مرز + فیلم و تصاویر

استقرار ۵ پایگاه ثبت نام سامانه سماح در مرز مهران

سید حمید مصطفایی رئیس سازمان حج و زیارت استان ایلام گفت: شرایطی فراهم شده تا زائرانی که به هر دلیل نتوانسته اند در سامانه سماح ثبت نام کنند می‌توانند در شهر مهران تا پایانه مرزی نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

او اظهار کرد: برای این منظور تعداد ۵ پایگاه در محدوده شهر مهران تا پایانه مرزی در نظر گرفته شده است.

مصطفایی افزود: برای این منظور دو پایگاه ثبت نام در شهر مهران، یک پایگاه در پایانه اربعین، یک پایگاه در میدان اربعین و یک پایگاه دیگر در پایانه مرزی ایجاد شده است.

مدیر حج و زیارت استان ایلام خاطرنشان کرد: زائران ایرانی پیش از خروج از مرز حتما کنترل و به افرادی که گذرنامه نداشته باشند تحت هیچ شرایطی اجازه ورود به خاک عراق داده نمی‌شود.

 

تکمیل شدن ظرفیت پارکینگ‌های درون شهر مهران

سرهنگ همتی زاد  فرمانده پلیس راه استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام گفت : ۵۰ درصد ظرفیت پارکینگ بزرگ اربعین در ورودی شهر مهران نیز تکمیل شده است.

او افزود: با توجه به اینکه در روزهای اوج سفر اربعین قرار داریم، شاهد ترافیک نیمه سنگین در مبادی ورودی و خروجی شهر مهران به ویژه در ساعات صبحگاهی و عصرگاهی هستیم.

کهزادی تصریح کرد: به ناچارمحدودیت های ترافیکی در ورودی شهر مهران به صورت مقطعی اجرا می شود، همکاران اجازه حرکت با وسایل نقلیه شخصی را به سمت پایانه مرزی نخواهند داد.

او عنوان کرد: تقاضایی که از زائرین داریم ای که اصرار بر تردد با خودرو شخصی به طرف پایانه مرزی نداشته باشند چون ظرفیت پارکینگ ها در شهر مهران کاملا تکمیل شده است.

کهزادی افزود: فضای عمومی پیاده روها و کوچه ها و خیابان ها در سطح شهر مهران محلی برای پارک خودرو وجود ندارد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام افزود:در بیرون شهر هنوز در پارکینگ اربعین و پارکینگ های اطراف شهر مهران جای برای پارک خودرو زائران است. 

با زائران در مرز مهران؛ ترافیک در محور ایلام به مهران سنگین است/ ۵۰ درصد ظرفیت پارکینگ‌ها پر شد/ افزایش نرخ کرایه اتوبوس‌ها از تهران به مرز مهران صحت ندارد + فیلم و تصاویر

تسهیل در عبور و مرور زوار و برقراری امنیت لازمه کار پلیس

سرهنگ جمال موسوی فرمانده انتظامی شهرستان ایلام اظهار داشت: کسانی که قصد سفر به عتبات عالیات در را دارند صرفاً با داشتن گذرنامه و یا برگ ترد می‌توانند از مرز مهران تردد کنند.

او افزود: پلیس با تمام وجود به صورت شبانه روزی به زائرانی که با دل و جان، خود را برای پیاده روی بزرگ اربعین مهیا کرده و قصد این سفر معنوی را از مرز مهران دارند خدمت رسانی خواهد کرد.

سرهنگ موسوی تصریح کرد:تا بازگشت زائران از عتبات عالیات، پلیس تمام توان تجهیزات و نیروی خود را برای تامین امنیت آنان به کار گرفته است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مدیریت سفر در این ایام بایستی مد نظر زائران حسین (ع) باشد خاطرنشان کرد:ماموران انتظامی با هرگونه تخلف، که موجب برهم خوردن نظم و امنیت عمومی و ایجاد نارضایتی شود بدون اغماض برخورد می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام در پایان از زائران خواست که به هشدار‌ها و توصیه‌های پلیسی توجه جدی داشته و در هنگام رانندگی قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

با زائران در مرز مهران؛ ترافیک در محور ایلام به مهران سنگین است/ ۵۰ درصد ظرفیت پارکینگ‌ها پر شد/ افزایش نرخ کرایه اتوبوس‌ها از تهران به مرز مهران صحت ندارد + فیلم و تصاویر

اقدامات ویژه انتظامی و امنیتی مناسبی جهت تامین امنیت زائران

سرهنگ قدرت رضایی فرمانده انتظامی شهرستان چرداول گفت:با نزدیک شدن به همایش بزرگ اربعین حسینی (ع)، پلیس این شهرستان با خدمت رسانی به زائران اربعین به صورت شبانه روزی و خستگی ناپذیر نسبت به تامین امنیت مسیر تردد زائران اقدام می‌کند.

این مقام انتظامی افزود: پیاده روی بزرگ اربعین خاری در چشم دشمنان اسلام است و تامین امنیت این همایش عظیم نیازمند هماهنگی همه دستگاه‌های انتظامی و امنیتی و مشارکت مردمی است.

سرهنگ رضایی افزود:در حال حاضر با هماهنگی‌های درون و برون سازمانی انجام گرفته و با تلاش و حضور شبانه روزی کارکنان انتظامی در محور‌های مواصلاتی امنیت بسیار خوبی در مسیر تردد زوار حاکم است.

فرمانده انتظامی شهرستان افزود: با توجه به نزدیک شدن به اربعین و افزایش حجم ترددات، روان سازی ترافیک و جلوگیری از تردد خودرو‌های سنگین فاقد کاپوتاژ به صورت شبانه روزی در حال اجرا است.


بیشتر بخوانید: با زائران در مرز‌های چذابه و شلمچه؛ استقرار قرارگاه رسانه ای اربعین حسینی در شلمچه + تصاویر


او در پایان تصریح کرد:پلیس خدمتگزار زوار اهل بیت پیامبر (ص) است و رضایتمندی زائران از پلیس، بالاترین افتخار و مشوقی برای اجرای هر چه بهتر این مأموریت مهم است.

خدمات رسانی یک هزار و ۲۰۰ کادر درمانی در مرز مهران به زائران

دکتر محمد کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: همه مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام آمده خدمات رسانی به زوار هستند و به مصدومان و زواری که دچار سانحه شده یا بیماری دارند، رسیدگی می‌کند.

او افزود: همچنین هشت پزشک متخصص و یک هزار و ۲۰۰ کادر درمانی در سه بیمارستان سیار در مهران مشغول خدمات رسانی به زوار هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام به زوار پیاده اربعین توصیه کرد مسائل بهداشتی را رعایت و از نوشیدنی‌های بهداشتی و مواد غذایی سالم استفاده کنند.

کریمیان همچنین از زائران خواست با رعایت مسائل ایمنی و مقررات رانندگی از سرعت بپرهیزند و سلامت خود و دیگر زوار را به خطر نیندازند.

او یادآور شد: با توجه به اینکه زوار از مسیر‌های دور به استان ایلام و پایانه مرزی سفر می‌کنند بطور موقع خستگی از رانندگی بپرهیزند و استراحت کنند.

از ابتدای ماه صفر تاکنون بیش از یک میلیون زائران از مرز‌های چهارگانه عازم کربلای معلی شده اند که مرز مهران به تنهایی ۵۳ درصد این مقدار را به خود اختصاص داده است.

با زائران در مرز مهران؛ مسیر ورودی شمالی شهر مهران تا اطلاع ثانوی بسته شد/ امنیت و آرامش در مرز برقرار است + فیلم و تصاویر

تردد‌ها در اربعین امسال نسبت به سال گذشته سه برابر شده است

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور صبح امروز پنجشنبه در بازدید از مرز مهران اظهار داشت: استقبال زوار اربعین از مرز مهران بی نظیر است، مردم و مسئولان استان در همه مناطق و مسیر‌های استان پای کار هستند که جای تقدیر است.

او با اشاره به اینکه اربعین نماد وحدت جهان اسلام است، گفت: آنچه که امروز باعث حل مشکلات جهان اسلام می‌شود، وحدت و همدلی در چنین مراسمات باشکوهی مثل اربعین است.

اوتصریح کرد: خوشبختانه اقدامات خوبی در بحث زیرساخت‌ها و خدمات رسانی در مرز مهران و استان ایلام صورت گرفته است.

واعظی با اشاره به تردد ۱۸۰ هزار زائر طی دیروز از مرز مهران، اظهار داشت: تردد‌ها در اربعین امسال نسبت به سال گذشته سه برابر شده است.


بیشتر بخوانید: مرز شلمچه و چذابه بسته شد +فیلم و تصاویر


رئیس دفتر رئیس جمهور افزود: تردد‌ها در مرز‌ها از جمله با سهولت در حال انجام است، تلاش می‌شود مشکلات خدمات رسانی با همکاری مردم و مسئولان حل شود.

با زائران در مرز مهران؛ مسیر ورودی شمالی شهر مهران تا اطلاع ثانوی بسته شد/ امنیت و آرامش در مرز برقرار است + فیلم و تصاویر

ترافیک سنگین در محور ایلام به مهران

رضا همتی زاده فرمانده پلیس راه استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ،با اشاره به ترافیک سنگین در محور ایلام به مهران، اظهار کرد: ترافیک در مسیر ایلام به مهران پایین‌تر از روستای مهدی آباد سنگین گزارش شده است.

او علت ترافیک این محور را دو بانده بودن مسیر دانست و از رانندگان خواست: به منظور جلوگیری از هرگونه سانحه با صبر و حوصله و رعایت کامل قوانین راهنمایی و رانندگی به مسیر خود ادامه دهند.

رئیس پلیس راه استان ایلام ادامه داد: ترافیک در سایر قسمت‌های مسیر پرحجم و روان است.

آمادگی هزار دستگاه اتوبوس سپاه برای جابجایی زوار اربعین

سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: با توجه به نقش کلیدی سپاه در تمام کمیته‌ها امسال نیز شاهد ارائه خدمات در بخش‌های مختلف امنیتی، اسکان و حمل و نقل خواهیم بود.

او افزود: واگذاری بیش از ۱۰۰ چشمه سرویس بهداشتی، ایجاد بیمارستان و پزشک در پایانه مرزی به همراه دارو و امکانات نیز از جمله خدماتی است که به زوار ارائه می‌شود.

فرمانده سپاه پاسداران استان ایلام تصریح کرد: در حوزه حمل و نقل تعداد هزار دستگاه اتوبوس وابسته به سپاه کار جابه‌جایی زوار از مهران تا استان‌های همجوار را انجام می‌دهند.

اوخاطرنشان کرد: بالغ بر ۳۰ مورد از موکب‌های مرتبط با سپاه به بهترین وجه در پایانه‌ها و جای‌جای استان کار خدمات‌رسانی به زوار را انجام می‌دهند.

شاکرمی یادآور شد: در خصوص موج بازگشت زائران و امنیت لازم نیز سپاه تمام توان و تلاش خود را برای حماسه ماندگار اربعین به کار خواهد گرفت.

با زائران در مرز مهران؛ مسیر ورودی شمالی شهر مهران تا اطلاع ثانوی بسته شد + فیلم و تصاویر

رئیس دفتر رئیس جمهور وارد ایلام شد+ تصویر

رئیس دفتر رئیس جمهور قرار است امروز از پایانه مرزی مهران بازدید کند و در جریان روند برگزاری مراسم باشکوه اربعین در اصلی‌ترین و پرتردد‌ترین مرز کشور قرار گیرد.

واعظی بعد از بازدید از مرز مهران به خوزستان می‌رود تا از مرز‌های جذابه و شلمچه بازدید به عمل آورد.

با زائران در مرز مهران؛مسیر ورودی شمالی شهر مهران تا اطلاع ثانوی بسته شد + فیلم

 

انتهای پیام/ب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
انتشار یافته: ۸
در انتظار بررسی: ۶
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۹
مردم کرایه ون(اتوبوس)ازچذابه به نجف700هزارتومان شده
ناشناس
|
Germany
|
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
فتنه عربستان دفع شد
عربستان وهابی باید تجزیه شه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
مردم با کمبودامکانات درمرزها رها شده اند!! یاحجم زوارراکم کنید یا امکانات پذیرایی ازین همه زوررا بالا ببرید ؟؟؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
آقای وزیر کشور می گوید برای سه میلیون نفر تدارک دیدیم مردم بیایند چرا آخر این کاررا با مردم می کنید مردم رااسیر می کنیدتعجبیم ازکشورعراق که امکانات ندارد ولی باوروداین جمعیت به کشورش موافقت میکند.
عمار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
الحسین ع یجمعنا : لبیک یا حسین ع .
دهه هشتادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
چه شکوهی خدا زیاد کند
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
سلام لطفا اطلاع رسانی کنید هیچ کدام از تعاونی های غرب تهران اتوبوس برای مهران ندارن چرا مسولین سر نمیزنند که هر ساعت قیمت تاکسی ها داره افزایش پیدا میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
السلام علی الحسین و علی، علی ابن الحسین
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر