کد خبر: ۷۰۹۹۶۰۰
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳

مدیرکل دفتر فنی و نظارت بر طرح‌های اماکن ورزشی وزارت ورزش گفت: ۱۰۰۰طرح ورزشی نیمه کاره در کشور وجود دارد و امسال ۲۰ طرح ورزشی استان همدان تکمیل می‌شود.

۱۰۰۰ طرح نیمه‌کاره ورزشی در کشور وجود داردبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، خسرو ارتقایی، مدیرکل دفتر فنی و نظارت بر طرح‌های اماکن ورزشی وزارت ورزش با اشاره به اینکه ۱۰۰۰طرح ملی نیمه‌کاره ورزشی در کشور وجود دارد که در صورت تخصیص اعتبار نیمی از این پروژه‌ها تکمیل می‌شود، افزود: همچنین ۱۶ طرح نیمه کاره ورزشی در نهاوند در حال اجرا است.

مدیرکل دفتر فنی و نظارت بر طرح‌های اماکن ورزشی وزارت ورزش و مشاور وزیر به همراه جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان از پروژه‌های ورزشی نهاوند بازدید کردند.

اودر حاشیه این بازدید گفت: در حال حاضر تعداد زیادی طرح نیمه‌تمام در کشور است که تلاش داریم بخش عمده‌ای از آن‌ها را تا پایان سال به نتیجه و پایان برسانیم.

ارتقایی افزود: در کل کشور افزون بر ۱۰۰۰ طرح ملی نیمه‌کاره ورزشی داریم که البته پروژه‌های استانی هم هست که در سال جاری تلاش داریم با تخصیص منابع مالی نیمی از آن را به اتمام برسانیم.

او اظهار داشت: در نهاوند ۳ طرح مهم ازجمله استخر بانوان و خوابگاه که از ضرورت‌های شهرستان برای استقرار ورزشکاران است و استخر شهرک طالقانی بازدید کردیم و از روند ساخت و تکمیل این مجموعه‌ها بازدید داشتیم.

مدیرکل دفتر فنی و نظارت بر طرح‌های اماکن ورزشی وزارت گفت: برای استخر مجموعه ورزشی بانوان نهاوند تاکنون ۲ میلیارد اعتبار مصوب شده که نیمی از آن تخصیص داده‌شده و بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

او ادامه داد: خوابگاه این مجموعه نیز هم اگر تأمین منابع شود تا نیمه نخست سال آینده به اتمام می‌رسد و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
ارتقایی در پایان گفت: مجموعه باستانی شهرستان نهاوند نیز با ۹۵ درصد پیشرفت تا پایان سال اتمام می‌رسد.

جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان استان هم به خبرنگاران گفت: در استان همدان ۱۱۰طرح ورزشی نیمه‌تمام داریم که باید تلاش کنیم آن‌ها را تکمیل و در اختیار جوانان قرار دهیم.

او ادامه داد: تلاش داریم تا پایان امسال ۲۰ طرح نیمه‌تمام را تکمیل و تحویل دهیم که متوسط پیشرفت آن‌ها ۷۰ درصد است و تا سال ۱۴۰۰ برنامه داریم بخش عمده‌ای از این طرح ها را به اتمام برسانیم.

مهرداد سعدی نژاد رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند نیز در این بازدید‌ها گفت: در حال حاضر در شهرستان نهاوند ۱۶ طرح ورزشی در دست اجرا است که عمدتاً برخی از ۳۰ تا ۸۰ درصد پیشرفت دارد.

وی افزود: پروژه استخر بانوان با ۸۰ درصد پیشرفت تا پایان سال به اتمام می‌رسد.

سعدی نژاد گفت: اعتبار امسال برای طرح های ورزشی شهرستان حدود ۶ میلیارد تومان است که برای طرح های در دست اقدام و در حال اجرا در نظر گرفته‌شده است و در شهر‌های برزول، گیان و فیروزان هم احداث سالن ورزشی و زمین چمن در دست اقدام است.
انتهای پیام/ج

۱۰۰۰ پروژه نیمه‌کاره ورزشی در کشور وجود دارد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر