کد خبر: ۷۰۹۹۷۶۵
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲
رئیس اتحادیه موسسات کرایه خودرو سواری مشهد:

رئیس اتحادیه موسسات کرایه خودرو سواری مشهد گفت: با توجه به شکایات متعدد مردم در ارتباط با مشکلات کرایه اینترنتی خودرو و فعالیت غیر قانونی آنها، مردم به سایت ها و فعالیت آنها در فضای مجازی اعتمادی نداشته باشند.

مردم به کرایه دهندگان اینترنتی خودرو اعتماد نکنندسید مجید محمودیان رئیس اتحادیه موسسات کرایه خودرو سواری مشهد در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، با بیان اینکه فعالیت کرایه دهندگان اینترنتی خودرو فاقد مجوز قانونی است، گفت: در این ارتباط شکایات متعددی از سوی دو طرف معامله مطرح می شود اما به دلیل اینکه کرایه دهندگان اینترنتی خودرو،مجوز قانونی ندارند از سوی این اتحادیه قابل پیگیری و رسیدگی نیست.
 
او با اشاره به اینکه کرایه اینترنتی خودرو به معضلی برای این صنف تبدیل شده، تصریح کرد: از مردم خواهشمندیم به اینگونه فعالیت ها اعتمادی نکنند و از موسساتی که دارای پروانه کسب هستند، خودروی مورد نظر خود را کرایه کنند.
 
رئیس اتحادیه موسسات کرایه خودرو سواری مشهد در خصوص نرخ کرایه خودرو در مشهد گفت: اغلب نرخ نامه با قیمت تصویب شده وجود ندارند و عرف بازار، مدل ماشین و حتی سال تولید خودرو تعیین کننده مبلغ کرایه برای انواع خودروها در مدت زمان معلوم است.
 
محمودیان با تاکید بر اینکه مردم قبل از کرایه خودرو قرارداد را با دقت مطالعه کنند، افزود: مشکلاتی در حوزه کرایه خودرو سواری برای دو طرف مطرح است که ضمانت ، مبالغ بالا کرایه دهنده خودرو، خرابی و سهل انگاری،فعالیت غیر قانونی در زمان استفاده از خودرو  از سوی متقاضی خودرو از جمله شایع ترین مشکلات محسوب می شود و اتحادیه در صورتی که قرارداد در  دفاتر و موسسات دارای مجوز و پروانه کسب  منعقد شود با جدیت پیگیری می کند.
 
رئیس اتحادیه موسسات کرایه خودرو سواری مشهد گفت: خودروها به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و حتی سالانه به متقاضیان کرایه داده می شود و تقاضا برای کرایه خودرو سواری در مشهد به دلیل وجود زائران زیاد است و بیشتر تقاضاها مربوط به خودروهای پژو و سمند بوده و متقاضی خودروهای مدل بالا اغلب تازه عروس ها و تازه دامادها هستند.
 
انتهای پیام// ز.م
 

کرایه اینترنتی خودرو در مشهد پشتوانه قانونی ندارد

 
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر