کد خبر: ۷۰۹۹۷۶۶
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳
امروز همزمان با آخرین روز گرامی‌داشت هفته تهران اتفاق افتاد؛

اعضای شورای شهر تهران در حالی که بارها برای مشکلات معلولان ابراز دغدغه‌مندی کردند، اما امروز هیچ‌کدام در مراسم ویژه معلولان در هفته تهران حاضر نشدند.

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، امروز همزمان با آخرین روز گرامی‌داشت هفته تهران جمعی از جانبازان و معلولان در عمارت عین‌الدوله منطقه ۴ شهرداری تهران گرد هم آمدند و سپس از برخی اماکن تاریخی و فرهنگی این منطقه بازدید کردند.

اما نکته جالب در این گردهمایی جای خالی اعضای شورای شهر تهران بود که هیچکدام از آن‌ها حاضر نشده بودند امروز در کنار جانبازان و معلولان حاضر شوند، در حالی که در طول این هفته هر روز تعدادی از آن‌ها در یکی از اماکن فرهنگی یا تاریخی شهر تهران گرد هم می‌آمدند و عکس‌های یادگاری می‌گرفتند.

جای خالی اعضای شورای شهر تهران در مراسم ویژه معلولان در هفته تهران/ شورای شهر از شعار تا عمل

جالب‌تر اینکه بسیاری از اعضای شورای شهر تهران دست درازی در کوبیدن سنگ معلولان به سینه دارند و بار‌ها در جلسات شورای شهر از مشکلات آن‌ها ابراز گلایه کرده‌اند و خواستار مناسب‌سازی فضا‌های شهری برای تردد آسان معلولان شده‌اند و امروز فرصتی بود تا آن‌ها در کنار معلولان حاضر شوند، ضمن دلگرمی برای آن‌ها مشکلاتشان را بشنوند، اما همگی در این مراسم غایب بودند.


بیشتر بخوانید: دستور شهرداری تهران مبنی بر بررسی مصالح و سطح طبقه اول خانه‌ها از پیاده‌روها


به گفته یکی از مسئولان شهرداری منطقه ۴ تهران از آقایان سالاری، حق‌شناس، خلیل‌آبادی، نظری، میلانی و خانم‌ها صدراعظم نوری، خداکرمی و فخاری برای حضور در این مراسم دعوت به عمل آمده بود، اما هیچ‌کدام در این مراسم شرکت نکردند.

تصویر زیر مربوط به مراسم امروز است که هیچ کدام از اعضای شورای شهر تهران در آن دیده نمی‌شوند.

انتهای پیام/

شورای شهر تهران از شعار تا عمل در مراسم ویژه معلولان در هفته تهران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر