کد خبر: ۷۰۹۹۹۵۸
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵

هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل شهری و پنجمین نمایشگاه تخصصی بهداشت، ایمنی، محیط کار، آتش نشانی و مدیریت بحران و امداد ونجات؛ امروز و با حصور تعداد زیادی از شرکت‌های ایرانی فعال در این حوزه افتتاح شد.

برگزاری هفدهمین دوره نمایشگاه حمل و نقل شهریبه گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،  هفدهمین نمایشگاه‌ حمل و نقل شهری و پنجمین نمایشگاه تخصصی بهداشت، ایمنی، محیط کار، آتش نشانی و مدیریت بحران و امداد ونجات؛ امروز و با حصور تعداد زیادی از شرکت‌های ایرانی فعال در این حوزه افتتاح شد.

سید علی اعتدالی مدیر برگزاری نمایشگاه فوق الذکر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز افتتاح هفدهمین دوره نمایشگاه حمل و نقل شهری است که امسال تکیه زیادی بر تولیدات داخلی و استارت‌اپ‌ها دارد.
بیشتر بخوانید: پرداخت تسهيلات ٣٠هزار ميلياردی به واحدهای كوچک و متوسط/ورود 50 هزار دستگاه خودروی گازسوز به مدار حمل و نقل

او ادامه داد: با توجه به تحریم‌های اعمال شده بر کشور، فعالیت شرکت‌های داخلی در این حوزه اهمیت بیشتری پیدا می‌کند و به لطف خدا امسال شاهد افزایش ۲۰ درصدی مشارکت این شرکت‌ها و بخش داخلی در نمایشگاه بودیم.

اعتدالی گفت: ما در تیم برگزار کنندگان نمایشگاه تمام تلاشمان را برای بهبود این نمایشگاه کرده‌ایم، شهرداری تهران و معاونت حمل و نقل هم همکاری مناسبی با نمایشگاه امسال داشت؛ تفاوت اصلی نمایشگاه امسال با دوره‌های گذشته در حضور شرکت‌های داخلی و شرکت‌های دانش بنیان است.

ضرورت پرداختن به حوزه بهداشت و ایمنی/ رشد چشم‌گیر حوزه ایمنی در دل تحریم‌ها

سعید دولتشاهی مدیر روابط عمومی اتحادیه صنف لوازم ایمنی، آتش نشانی و علائم نیرو‌های مسلح و رئیس ستاد برگزاری پنجمین نمایشگاه تخصصی بهداشت، ایمنی، محیط کار، آتش نشانی ومدیریت بحران و امداد ونجات در حاشیه مراسم افتتاحیه این نمایشگاه‌ها و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ایمنی و امنیت در پیرامون محیط کار و جامعه موضوع بسیار مهمی است که سهل انگاری در آن می‌تواند مستقیما با جان افراد سروکار داشته باشد. حادثه اجتناب ناپذیر است، در سوانح طبیعی و انسانی خبر‌های بسیار ناگواری می‌شنویم که این حوادث منجر به ایجاد آسیب جدی برای هموطنانمان و حتی مرگ آن‌ها می‌شوند. یکی از مهم‌ترین دلایل در این حوادث نبود تجهیزات و امکانات یا نداشتن تجربه و اموزش مناسب است.

او گفت: در همین جهت پنجمین نمایشگاه تخصصی بهداشت، ایمنی، محیط کار، آتش نشانی، مدیریت بحران و امداد ونجات در نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود؛ نمایشگاه HSE متشکل از ۳ بخش بهداشت، ایمنی، محیط زیست و آتش‌نشانی تشکیل شده است؛ هر مجموعه‌ای با تعداد پرسنل بیش از ۵۰ نفر باید مسئول ایمنی داشته باشند و موارد لازم را رعایت کنند؛ ما نیاز به این داریم از آخرین تکنولوژی‌ها و دستاورد‌های روز دنیا مطلع شویم و برگزاری چنین نمایشگاهی می‌تواند فضایی بسیار مطلوبی برای تولیدکننده و مصرف کننده فراهم کند.

دولت‌شاهی گفت: شرکت‌هایی حاضر جدیدترین تولیدات و تکنولوژی‌های روز را به نمایش خواهند گذاشت؛ ۷۰ شرکت از بزرگترین کمپانی‌های داخلی و نمایندگی بزرگترین کمپانی‌های بین المللی در نمایشگاه حضور دارند. متاسفانه امسال شرایط اقتصادی بسیار نابسمان بوده و تحریم‌های ظالمانه‌ای به کشور ما تحمیل می‌شد، اما به جرات این نوید را می‌دهیم که نمایگاه امسال با ۶۰ درصدی نسبت به سال گذشته همراه بوده است.
 

برپایی پنجمین نمایشگاه تخصصی بهداشت، ایمنی، محیط کار، آتش نشانی و مدیریت بحران و امداد ونجات

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر