کد خبر: ۷۱۰۰۱۴۴
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
‌مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان:

ایرج کارخایی گفت : نخستین همایش ملی پدافند غیرعامل شیمیایی کشور در دانشگاه صنعتی شهرستان شاهرود برگزار می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، ایرج کارخایی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان در نشست کمیته برگزاری همایش ملی پدافند غیرعامل شیمیایی کشور گفت : نخستین همایش ملی پدافند غیرعامل شیمیایی کشور بیست و دوم آبان ماه امسال در دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار می‌شود.

او به مهم‌ترین اهداف برگزاری این همایش اشاره کرد و از جمله آن‌ها را بررسی چالش‌ها و مخاطرات شیمیایی در کشور به‌ویژه در سطح استان سمنان عنوان کرد.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان از دیگر اهداف برگزاری این همایش را معرفی راهکار‌های نوین مقابله با تهدیدات شیمیایی و روش کاهش آسیب‌پذیری در این حوزه برشمرد.

کارخایی با اشاره به تهدیدات موردنظر پدافند غیرعامل تصریح کرد: توجه به مخاطرات شیمیایی از جمله تهدیدات هشتگانه پدافند غیرعامل محسوب می‌شود.

او با اشاره به اینکه در این همایش از متخصصان و پژوهشگران دعوت به‌عمل‌آمده است گفت: برگزاری پنل‌های آموزشی و اجرای نمایشگاه حوزه پدافند شیمیایی از جمله برنامه‌های است که در حاشیه برگزاری این همایش در نظر گرفته‌شده است.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان این همایش را از مهم‌ترین رخداد‌های علمی در استان سمنان دانست و گفت: باید دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های مرتبط مساعدت لازم را در برگزاری این همایش داشته باشند.

کارخایی یکی از مزایای برگزاری پنل‌های آموزشی در حاشیه برگزاری این همایش را بهره‌برداری صاحبان تولیدکننده و صنایع شیمیایی و دانشجویان رشته‌های مختلف شیمی عنوان کرد.

انتهای پیام / ر

جزئیات برگزاری نخستین همایش ملی پدافند غیرعامل شیمیایی کشور در شاهرود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر