کد خبر: ۷۱۰۰۶۹۹
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲

هماهنگ‌کننده عقیدتی، سیاسی ارتش اصفهان گفت: علی‌رغم تلاش‌های دشمنان کشور ایران در اوج آرامش است که مدیون خون شهدای عزیز و فداکاری نظامیان کشور است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،حجت‌الاسلام غلامعلی زمانی هماهنگ‌کننده عقیدتی سیاسی ارتش اصفهان در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان با اشاره به ایام اربعین اظهار داشت: عشق به امام حسین (ع) وجه مشترک تمام شیعیان است، وجه مشترکی که بمب و خمپاره و جنگ نیز نتوانست از بین مسلمانان جدا کند و اکنون شاهد هستیم از تمام جهان عاشقان در روز اربعین کنار یکدیگر جمع می‌شوند و مشت محکمی بر روی صورت دشمنان می‌کوبند.

هماهنگ‌کننده عقیدتی، سیاسی ارتش اصفهان ادامه داد: اکنون خاورمیانه تبدیل به چهارراه حوادث شده است، علی‌رغم تلاش‌های دشمنان کشور ایران در اوج آرامش است که مدیون خون شهدای عزیز و فداکاری نظامیان کشور است؛ ارتش جمهوری اسلامی ایران از بدو انقلاب بدون چشم‌داشتی همیشه برای آرامش کشور آماده و تلاش کرده است.

او با اشاره به سالروز تأسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: روحیه استقامت و مقاومت سر لوحه کار ارتش است همچنین معنویت محوری نیز سرلوحه کار سازمان عقیدتی و سیاسی بوده است؛ در موقعِ سختی‌ها همگان دیدند که ارتش خالصانه کنار مردم ایران بوده است.

حجت‌الاسلام زمانی تصریح کرد: در استان اصفهان امیری آگاه همچون آذرافروز در جایگاه مدیریت است که لایق مردم شهیدپرور اصفهان است، کارکنان قانع و دلیر ارتش اصفهان آماده جان‌فشانی و فداکاری برای مردم ایران و اصفهان می‌باشند.

هماهنگ‌کننده عقیدتی سیاسی ارتش اصفهان ادامه داد: در پادگان‌ها ضمن تکریم سربازان منزلت آنان نیز حفظ می‌شود، سربازان امانتی هستند در دستان ارتش جمهوری اسلامی ایران و تمامی کارکنان ارتش نیز با تمرکز خاصی به دنبال پرورش و رستگاری سربازان وظیفه است.

انتهای پیام/م

 

سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه هماهنگ‌کننده عقیدتی سیاسی ارتش اصفهان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر