کد خبر: ۷۱۰۱۳۱۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳

برگزیدگان جشنواره بین المللی قصه گویی آذربایجان شرقی معرفی شدند.

معرفی برگزیدگان جشنواره بین المللی قصه گویی آذربایجان شرقیبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز، مرحله استانی رقابت ۲۲ امین دوره جشنواره بین‌المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌شرقی با معرفی قصه گویان برتر به کارخود پایان داد.

مراسم اختتامیه مرحله استانی ۲۲ امین دوره جشنواره بین المللی قصه گویی آذربایجان شرقی شب گذشته در تبریز با معرفی نفرات برتر برگزار شد.

در بخش دختران و پسران، فاطمه محمدی با قصه اصلی و کرم، سیما سعادتی با قصه فرشته‌ای از آسمون و میر هادی احمدوندی با قصه عاقبت اندیشی به عنوان برگزیده معرفی شدند.

در بخش زنان و مردان رزا عطایی با قصه عمارت شاه، فریبا رضایی آقا میر لو با قصه نور- کار، سمیه مولوی با قصه یاغمور (باران)، سیمین محمد علی پور با قصه گره آخر و فاطمه محمودی با قصه خواب عناوین برگزیده را به خود اختصاص دادند؛ و در بخش پدربزرگ‌ها و مادربزرگ ها، مهین ریواز با قصه سارای به عنوان برگزیده معرفی شد.

اعضای هیات داوران پس از بررسی قصه‌ها آرا خود را در خصوص مقامات شایسته تقدیر به شرح زیر اعلام کردند:در بخش دختران و پسران فاطمه دین پرست، مهدیه فداکار و مجتبی نعیمی به ترتیب با قصه‌های باغ هزار دخترون، دایاق و گردوی شانش نفرات شایسته تقدیر معرفی شدند.

در بخش زنان و مردان نیز حکیمه ربی پور با قصه من معذرت نمی‌خواهم، فاطمه رشتبران با قصه ماهیگیر و دیو و فاطمه نجفی با قصه بستان چی و شاه نفرات شایسته تقدیر انتخاب شدند.

همچنین در بخش پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها فرج فرشی با قصه شاه صنم و عاشق غریب شایسته تقدیر معرفی شد.

در مرحله استانی رقابت بیست و دومین جشنواره بین‌المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان داوران نوجوان به نام‌های عسل اعظمی، مهدیه فداکار و نیما کبیری فر نیز حضور داشتند که آن‌ها نیز قصه‌های مهین ریواز با قصه سارای، فاطمه دین پرست با قصه باغ هزار دخترون و فاطمه محمودی با قصه خواب را به عنوان برگزیده انتخاب کردند.

برگزیدگان استانی این جشنواره درمرحله منطقه‌ای که در آبان ماه امسال در ارومیه برگزار خواهد شد، حضور پیدا خواهند کرد.

درمراسم اختتامیه بیست ودومین جشنواره بین المللی قصه گویی استان آذربایجان‌شرقی که درسالن اجتماعات اداره کل کانون پرورش فکری استان برگزارشد، اعضای کانون پرورش فکری، مربیان مراکز استانی، بازیگران، شاعران و نویسندگان، اصحاب رسانه و جمعی ازپیشکسوتان و هنرمندان استان حضور داشتند.

 

انتهای پیام/ش

برگزاری جشنواره بین المللی قصه گویی آذربایجان شرقی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر