کد خبر: ۷۱۰۱۳۴۱
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱
رئیس پلیس‌راه ایلام؛

رئیس پلیس‌ راه ایلام گفت:باوجود ترافیک تمام محور‌های مواصلاتی باز و تردد در آن‌ها در جریان است.

تمام محور‌های مواصلاتی باز و تردد در آن‌ها در جریان است

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ، سرهنگ علی همتی زاده رئیس پلیس‌ راه ایلام با بیان اینکه حجم تردد خودرو‌های ورودی به ایلام قابل توجه است، گفت: باوجود این ازدحام، جمعیت و تردد فراوان، خوشبختانه با تلاش صورت گرفته، راه‌ها باز هستند.

 او با بیان اینکه حجم بالای تردد‌ها در سطح محور‌های ایلام به‌خصوص محور‌های ارتباطی استان به سمت دروازه عتبات عالیات، به‌صورت بسیار بالا در جریان است، تأکید کرد: باوجوداین ترافیک، تمام محور‌های مواصلاتی باز هستند و تردد در آن‌ها در جریان است.

همتی زاده افزود: تمام تردد‌ها تحت نظارت مجموعه پلیس‌راه است و همه واحد‌های گشتی حضور بسیار خوبی در سطح معابر و همچنین راه‌ها دارند.

رئیس پلیس‌راه ایلام بیان کرد: دوربین‌های پایش تصویری فعال است و تمهیدات لازم برای پیشگیری از گره‌های ترافیکی و وقوع تصادفات انجام می‌شود تا شاهد بهترین خدمات به زائران باشیم.

همتی‌زاده گفت: آمار تردد‌ها در ایلام طی روز چهارشنبه بی‌سابقه بود و نزدیک به ۲۸۸ هزار نفر تردد از مرز بین‌المللی مهران رسید لذا با توجه به اینکه محور ایلام به سمت مهران گنجایش این تردد را نداشت محدودیت‌های ترافیکی اعمال شد که تا روز جمعه ادامه داشت و خوشبختانه در شامگاه آدینه این امر مدیریت شد.

او افزود: اقداماتی را از طریق فرمانداران و مسئولان استان ایلام انجام دادیم تا حجم ترافیک که به سمت یک شهرستان کوچک در جریان است، مهار شود و برای روز‌های آتی که بیشترین حجم تردد را شاهد هستیم زائران به مشکل برنخورند.

انتهای پیام/غ

تمام محور‌های مواصلاتی باز هستند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر