کد خبر: ۷۱۰۱۳۴۲
گروه : مرکزی » اراک
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱

نمایشگاه‌های توانمندی‌های روستائی و عشایری محل ارتباط مستقیم تولید کننده با مصرف کننده است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، نمایشگاه توانمندی‌های روستایی و عشایری یک ارتباط مستقیم بین تولید کننده و مصرف کننده است تا محصول تولید شده بدون دخالت واسه بدست مصرف کننده برسد و هردو طرف از منفعت ان بهره‌مند شوند هم تولید کننده روستایی عشایری محصولش را به قیمتی بالاتر از قیمت واسطه‌ها می‌فروشد و هم مصرف کننده جنس مورد نظر را با قیمت مناسب از دست تولید کننده می‌گیرد وبا کوتاه فاصله زمانی بین تولید و عرضه کیفیت محصول بالا می‌رود.

حذف واسطه‌ها در نمایشگاه‌های روستایی عشایری

یکی از این نمایشگاه‌ها نمایشگاه توانمندی‌های روستائی و عشایری در شهرستان زرندیه بود که به مناسبت روز روستا و عشایر در محل ترمینال شهید چمران شهر مامونیه در بیست غرفه و به مدت سه روز برپا شد.

لطفی فر بخشدار بخش خرقان شهرستان زرندیه  در گفت و گو با  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک،در رابطه با برپائی این نمایشگاه گفت: محصولات حوزه صنایع دستی و گردشگری، گیاهان دارویی، میوه‌های خشک شده، و سایر فرآورد‌ها و محصولات باغی و همچنین صنایع دستی در نمایشگاه عرضه شد.

توسعه نمایشگاه‌های توانمندی‌های روستائی و عشایری آگاهی تولید کننده را از نیاز مصرف کننده و مصرف کننده را از تنوع محصولات و ظرفیت‌های تولید کنندگان افزایش می‌دهد.

لطفی فر افزود: نمایشگاه توانمندی‌های روستائی و عشایری در شهرستان زرندیه به منظور معرفی توانمندی‌های روستائی و عشایری دایر شد و تصمیم براین است که در مناسبت‌های مختلف ظرفیت‌های بالقوه و خوبی که در دو بخش مرکزی و خرقان هستند را بصورت مستقیم عرضه شود.

انتهای پیام / ج

نمایشگاه‌های روستائی و عشایری ارتباط مستقیم تولید کننده با مصرف کننده

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر