کد خبر: ۷۱۰۱۵۳۵
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵

مربى تیم فوتبال امید گفت: به بچه‌هاى تیم امید گفته‌ام اگر طلسم صعود به المپیک را بشکنند مى‌توانند مثل همان تیم ١٩٩٨ تاریخ ساز باشند.

شاهرودى:بچه‌ها انگیزه زیادى براى بازى با استرالیا دارندبه گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از فدراسیون فوتبال، رضا شاهرودى مربى تیم فوتبال المپیک که به همراه این تیم ۲ اردوى قطر حضور دارد در خصوص شرایط این اردو گفت:خوشبختانه وضعیت بسیار خوبى داریم. تمرینات خوبى از هر نظر در تهران داشتیم و یک بازى تدارکاتى بسیار مفید برابر شهر خودروى مشهد. امکانات اردو هم واقعا ایده آل بوده همچنین در قطر هم وضعیت بسیار خوبى داریم، همینطور یک فرصت مناسب براى بازى برابر تیم قدرتمندى مثل استرالیا. این تیم یکى از قدرت هاى فوتبال آسیا در این رده سنى است که مى تواند به روند برنامه هاى آماده سازى ما کمک کند. ما هم تیمى داریم که حالا تجربه خوبى دارد، بازى هاى تدارکاتى زیادى انجام داده و انگیزه زیادى براى این بازى در تیم مى بینم.


بیشتر بخوانید: حمید استیلی سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران شد


بازیکنان تیم ملی امید بسیار مستعد و توانا هستند

شاهرودى با اشاره به خاطره خودش از رویارویى ایران و استرالیا در سال ١٩٩٧ گفت: خوشحالم که من و حمید استیلى هم بخشى از یک اتفاق ماندگار در تاریخ فوتبال ایران بودیم و مسابقه برابر استرالیا در فوتبال ما همیشه یادآور حماسه ملبورن است. با این وجود به بچه هاى تیم امید گفته ام اگر طلسم صعود به المپیک را بشکنند مى توانند مثل همان تیم ١٩٩٨ تاریخ ساز باشند.

مربى تیم المپیک در پایان گفت: مسئله مهم این است که خودمان به این تیم امیدوار باشیم و توان واقعى آن را بشناسیم. این بچه‌ها بسیار مستعد و توانا هستند، من ماه‌ها کنار آن‌ها زندگى کرده ام و ایمان دارم مى توانند کارهاى بزرگى انجام بدهند. امیدوارم همه اهالى فوتبال در این چند ماه آینده به تیم امید انرژى مثبت بدهند، چون باور دارم اگر با روحیه و خودباورى وارد مسابقات شویم این تیم مى تواند در تاریخ فوتبال ایران نام خودش را ثبت کند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر