کد خبر: ۷۱۰۱۶۸۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اعلام کرد:

لطفی گفت: استکبارستیزی و مقاومت اسلامی، سرآغاز افول و فروپاشی آمریکا به‌ عنوان شعار ملی مراسم ۱۳ آبان سال جاری انتخاب‌ شده است.

تبلیغاتبه گزارش حوزه احزاب و تشکل‎های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، در جلسه ستاد بزرگداشت روز ملی مبارزه با اسکتبار جهانی بیان کرد: برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این مراسم در این مقطع حساس، آنچه موردنیاز نظام اسلامی است تنها با یک جلسه یا سخنرانی محقق نخواهد شد؛ از این‌رو بصیرت افزایی و روشنگری نیروهای ارزشی و انقلابی را طلب می‌کند. از امروز تا روز ۱۳ آبان تمام سخنرانی‌ها، همایش‌ها، مقاله و فعالیت‌های رسانه‌ای باید حول محور ضرورت استکبارستیزی و آثار و برکت‌های جبهه مقاومت باشد.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود مقوله مبارزه با استکبار را برگرفته از قرآن، احادیث و روایت‌های اسلامی دانست و یادآور شد: استکبارستیزی یکی از بارزترین ویژگی‌های انقلاب اسلامی است.

وی بابیان اینکه در ۱۳ آبان اتفاق‌های مهی از جمله تبعید حضرت امام (ره)، شهادت دانش آموزان و تسخیر لانه جاسوسی شیطان بزرگ رخ‌داده است، گفت: طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی که به تایید شورای نگهبان نیز رسید، ۱۳ آبان هرسال روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جهان خوار نام‌گذاری شده است.

به علت ضعف عملکرد ما فقط یک وجه از این مناسبت که مربوط به دانش آموزان است، پررنگ و برجسته است اما ین فرهنگ‌سازی صورت گرفته که وقتی می‌گوییم ۱۳ آبان یعنی روز دانش‌آموز به این معنی نیست که قشرهای دیگر جامعه سهمی ندارند.


بیشتر بخوانید: برگزاری برنامه‌های هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی با نگاه فراملی


لطفی تصریح کرد: ما به دانش آموزان به‌عنوان آینده‌سازان کشور افتخار می‌کنیم و به‌طور حتم باید با نهایت احترام گرامی داشته شوند، اما ۱۳ آبان متعلق به همه مردم است. برای ملت ایران در همه‌ روزهای سال استکبارستیزی مفهوم خاصی دارد، ولی ۱۳ آبان تجلی استکبارستیزی آحاد جامعه است.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته که دشمن شروع تروریسم اقتصادی و فشار حداکثری را در روز ۱۳ آبان قرارداد، در مقایسه با سال‌های قبل از آن، باشکوه‌ترین مراسم ضد استکباری را با مشارکت همه قشرها در اقصی نقاط کشور شاهد بودیم. به فضل الهی و تاب‌آوری مردم راهبرد مقاومت فعالی که رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) تدبیر کرده بودند، عملیاتی شد.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: امسال نیز باید مقدمات لازم برای حضور همه مردم در این راهپیمایی فراهم شود و به همت حوزه‌های علمیه، نهادها و ارگان‌های فرهنگی تبلیغی مختلف چهره مردمی به خود بگیرد. ۱۳ آبان سال ۹۸ روز تسلیم‌ناپذیری، اقتدار، صلابت و مقاومت ملت ایران در پیشگاه جهانیان خواهد بود و آحاد مردم درس دیگری را به دشمنان کینه‌توز نظام اسلامی می‌دهند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر