کد خبر: ۷۱۰۱۸۱۶
گروه : سیاسی » دولت
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱
دبیر کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد مرکزی اربعین:

سلمان زاده گفت: طبق اعلامی که وزارت نفت به ما داشته، ذخایر کافی در تمام استان های مورد نظر وجود دارد و گزارشی مبنی بر مشکل سوخت دریافت نشده است.

گزارشی مبنی بر مشکل سوخت دریافت نشده استبه گزارش خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، دبیر کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد مرکزی اربعین اظهار کرد: با توجه به آمارهای اخیر تا به امروز حدود ۲,۵ برابر ایام مشابه سال های گذشته، خروج زائران ایرانی را داشته ایم و تمام خدمات حمل و نقلی و سوخت  افزایش پیدا کرده است.

او افزود: خوشبختانه تا به امروز هیچ مشکلی نداشته ایم، اما ممکن است در سایر مقاصد کشور محدودیت هایی به وجود آمده باشد. امیدواریم که طی روزهای آینده که بازگشت زائران انجام خواهد شد، ما بتوانیم خدمات بهتری را در این حوزه ارائه دهیم.

دبیر کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه گزارشی مبنی بر وجود مشکل از بابت سوخت تا به حال دریافت نکرده ایم، تاکید کرد: سوخت های اتوبوس و ناوگان ها تامین شده و طبق اعلامی که وزارت نفت به ما داشته، ذخایر کافی در تمام استان های مورد نظر وجود دارد.

سلمان زاده اظهار کرد: به دلیل استقبال بیش از پیش زائران، طرف عراقی نتوانست پاسخگو زائران ما باشد، همچنین ما  تلاش کردیم که تعدادی از اتوبوس هایمان را به خاک عراق اعزام کنیم. بخشی از آن ها  اعزام شده و بخشی هم در حال اعزام است تا بتوانیم در خدمات رسانی در داخل عراق به دولت عراق کمک کنیم.

دبیر کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد مرکزی اربعین گفت: توصیه من این است که اگر هوطنان سفر ضروری با ناوگان عمومی ندارند این سفر را به تاخیر بیندازند تا ما بتوانیم حداکثر ظرفیت مان را در مرزها به کار گیریم.

انتهای پیام/

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر