کد خبر: ۷۱۰۲۰۰۱
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹
استاندار بوشهر:

استاندار بوشهر گفت: برای ایحاد رونق و اشتغال، دستگاه‌های مختلف اجرایی با واحد‌های تولیدی باید همکاری کنند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، عبدالکریم گرواند در نشست گفت‌وگوی دولت با بخش خصوصی بیان کرد: دستگاه‌های اجرایی مانند آب، برق، گاز، تامین اجتماعی، اداره کل امور مالیاتی و دیگر دستگاه‌های خدماتی برای حل مشکلات واحد‌های تولیدی همکاری کنند.

او ادامه داد: در شرایط کنونی که آمریکا و هم‌پیمانانش جنگ اقتصادی اقتصادی علیه کشورمان ایجاد کرده اند تعامل دستگاه‌های اجرایی با بنگاه‌های اقتصادی، صنعتی، واحد‌های تولیدی و اشتغال‌زایی امری مهم و ضروری است.

استاندار بوشهر همچنین با بیان اینکه پرداخت مالیات مانع تولید نیست، افزود: پرداخت مالیات از مهمترین عوامل توسعه جامعه به شمار می‌رود و این مهم سبب رونق اقتصادی، تحقق عدالت اجتماعی، توسعه و پیشرفت می‌شود.

گراوند عنوان کرد: جایگزین کردن درآمد‌های مالیاتی به جای درآمد‌های حاصل از فروش نفت خام، در اولویت برنامه‌های دولت است که در شرایط تحریم‌های ظالمانه دشمن علیه ملت ایران، این امر ضروری‌تر است.

او با قدردانی از همکاری اصحاب رسانه در عرصه‌های مختلف جامعه گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه در انعکاس خبر‌ها دقت کنند تا تاثیر منفی بر روند تولید و صادرات نداشته باشد.

استاندار بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه بیماری لکه سفید در استخر‌های پرورش میگو برطرف شده است، بیان کرد: برداشت میگو از اراضی پرورشی ادامه دارد و صادرات میگو‌های پرورشی نیز به نحو مطلوب در حال انجام است.

گراوند، گفت: دامپزشکی بر اراضی پرورشی میگو شبانه‌روزی است و هیچ مشکلی در مرزعه‌ها وجود ندارد.

انتهای پیام/ک

بیماری لکه سفید در مزارع پرورش میگو برطرف شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر