کد خبر: ۷۱۰۲۰۵۲
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از بیش از ۱۲ هزار نفر در برنامه‌های طرح اوقات فراغت جمعیت هلال احمر در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، رامین معبودی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از شرکت ۱۲ هزار و ۲۴۷ نفر در ۲۳۲ برنامه طرح غنی سازی اوقات فراغت این جمعیت در فصل تابستان در سطح استان اردبیل خبر داد.

او افزود: طرح غنی سازی اوقات فراغت جمعیت هلال احمر استان اردبیل به دنبال غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در طول تابستان با رویکرد توانمندسازی آنان، برگزاری برنامه‌های آموزشی، بشردوستانه، فرهنگی و اجتماعی و مذهبی بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به اینکه این طرح در ۱۰ شعبه جمعیت هلال احمر استان اردبیل اجرا شده است، ادامه داد: این طرح از اول تیرماه شروع و در ۳۱ شهریور به کار خود پایان داد.

معبودی با اشاره به اهداف این طرح اظهار کرد: فعال کردن کلیه امکانات و استفاده حداکثری اعضاء از امکانات موجود جمعیت هلال احمر، آشنایی اعضاء با اهداف و برنامه‌های جمعیت هلال احمر، توانمندسازی اعضاء در زمینه کسب مهارت‌های فنی و حرفه ای، شکوفایی استعداد‌ها و رشد و تعمیق باور‌های دینی، اخلاقی و رفتار‌های اجتماعی جوانان و نوجوانان از جمله اهداف این طرح بود.

او اظهار کرد: سالم سازی محیط جامعه از ناهنجاری‌های ناشی از بیکاری، توانمندسازی اعضا در زمینه کسب مهارت‌ها و ارتقای نشاط اجتماعی از دیگر اهداف طرح بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به برنامه‌های آموزشی و توانمندسازی طرح غنی سازی اوقات فراغت ادامه داد: برگزاری دوره‌های امداد و کمک‌های اولیه، پیشگیری از اعتیاد، مهارت‌های زندگی، مهارت‌های داوطلبی، نحوه برگزاری اردو برای کارشناسان معاونت امور جوانان استان، برگزاری کلاس‌های ورزشی و برگزاری دوره آموزشی بومینو با حضور استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل به تعداد ۴ هزار و ۹۳ نفر از جمله برنامه‌های آموزشی معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان در طی اجرای این طرح بود.

به گفته معبودی، اعزام دانش آموزان منتخب دادرس خواهران و برادران به تعداد ۲۸ نفر به مسابقات کشوری المپیاد آماده در اردوگاه باهنر استان تهران و کسب مقام سومی در رشته احیای قلبی ریوی توسط خواهران و ۲ مقام سومی در رشته‌های اسکان اضطراری و پانسمان و بانداژ توسط برادران، شرکت در اردو‌های کشوری، استانی و شهرستانی، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی و شرکت در اردوی بشردوستی به تعداد ۴۴۰ نفر و اجرای برنامه‌های هفته مبارزه با مواد مخدر، اهدای خون، هفته حجاب و عفاف، طرح با مهر تا مهرو برگزاری کاروان‌های نیکوکاری به تعداد ۳ هزار و ۳۰۹ نفر از برنامه‌های اجرا شده در سطح استان بود.

او افزود: اجرای برنامه‌های دهه کرامت، هفته ازدواج و هیئت‌های مذهبی حضرت علی اکبر (ع) از جمله برنامه‌های مناسبتی و مذهبی اجرا شده با حضور ۴ هزار و ۴۰۵ نفر در این طرح بود.

انتهای پیام/ح

توانمندسازی طرح غنی سازی اوقات فراغت در اردبیل

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر