کد خبر: ۷۱۰۲۳۶۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۵

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، از تامین برق و روشنایی مسیر زائران اربعین حسینی در مرز خسروی خبر داد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،امیدعلی مرآتی" مدیرعامل توزیع برق استان کرمانشاه با اشاره به تشکیل ستاد اربعین استان از دو ماه گذشته گفت : علاوه بر ایجاد روشنایی کامل برای ۱۴۵ هکتار پارکینگ در مرز خسروی، به سه اردوگاه ۲۰ هزار نفری نیز برق‌رسانی شده است.

او گفت : ۱۴ کیلومتر برق فشار متوسط به خسروی منتقل و یک دستگاه «چنج اور» نیز در این محل نصب شده است تا در صورت قطع یکی از دو خط تغذیه برق خسروی، خط بعدی بلافاصله وارد مدار شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه افزود: روشنایی معابر مسیر بین شهری قصرشیرین تا خسروی کاملا پاک‌سازی شده و حدود ۳۱ کیلومتر مسیر مذکور به صورت کامل از روشنایی برخوردار شده‌اند.

او از استقرار چهار دستگاه دیزل ژنراتور و یک دستگاه پست سیار در شهرستان قصرشیرین خبر داد و گفت: کار ایجاد روشنایی معابر در پنج کیلومتر کمربندی قصرشیرین و اصلاح و بهینه سازی شبکه برق داخل شهر قصرشیرین انجام شده است.

مرآتی افزود: تعمیرات کلی روشنایی معابر مسیر زائران از کنگاور تا خسروی نیز انجام شده و کار برق‌رسانی به موکب‌ها، ایستگاه‌های خودپرداز و اماکن مشخص شده توسط ستاد اربعین نیز در حال انجام و تکمیل است.

رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع برق استان کرمانشاه گفت: علاوه بر اقدامات مذکور، خدمات برق رسانی به موکب‌ها در طول مسیر زائران و سایر شهر‌های مسیر نیز مانند شهرستان‌های سنقر و بیستون در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گفت: علاوه بر اقدامات پیش‌گفته، اکیپ‌های کمکی از شهرستان‌های تابعه نیز به قصرشیرین اعزام شده است.
او از ایجاد پایگاه مرکزی و قرارگاه اربعین وزارت نیرو در خسروی خبر داد و گفت: شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه و شرکت‌های تابعه وزارت نیرو به همراه همکاران عملیات در این پایگاه برای ارائه خدمات مستقر خواهند شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با بیان اینکه به‌منظور ارائه خدمات مطلوب‌تر به زوار یک پایگاه در قصرشیرین راه‌اندازی شده است، گفتد: همکاران ما در شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه ۲۴ ساعته و تمام وقت برای آماده سازی مسیر و خدمات دهی به زائران اربعین حسینی درحال انجام وظیفه هستند .

 

 

انتهای پیام/د

ایجاد روشنایی کامل برای ۱۴۵ هکتار پارکینگ

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر