کد خبر: ۷۱۰۳۳۶۰
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
کد خبر : ۷۱۰۳۳۶۰

سومین جشنواره سراسری تئاتر روح الله به همت موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،سومین جشنواره سراسری تئاتر روح الله به همت موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) اصفهان با هدف اشاعه و ترویج اندیشه و سیره عملی حضرت امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

سومین جشنواره سراسری تئاتر روح الله در بخش‌های نمایشنامه نویسی، تئاتر خیابانی و تئاتر صحنه‌ای (ویژه استان اصفهان) برگزار می‌شود.

همت موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) اصفهان در متن فراخوان این جشنواره عنوان کرده است: امام خمینی (ره) ودیعه خداوند سبحان در زمان ما بود. حجت خدا بر ما و نشانه عظمت الهی، قانون مدار نظم در زندگی فردی و اجتماعی، شاگرد صدیق، مومن و مخلص مکتب نبوی بود. سادگی و بی پیرایگی و استغنای ذاتی، شخصیت آن زاهد وارسته را در مرتبه‌ای از ارتقاء قرار می‌دهد که هرگز تن به آرایش خویشتن با پدیده‌های رنگارنگ و چشمگیر اهل دنیا نمی‌سپارد.

موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) اصفهان به منظور پاسداشت ارزش‌های آن بزرگ مرد الهی و گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی ایران، سومین جشنواره سراسری تئاتر روح الله را با موضوع سیره عملی، شخصیت و اندیشه حضرت امام خمینی (ره) در بخش‌های: نمایشنامه نویسی، تئاتر خیابانی و تئاتر صحنه‌ای (ویژه استان اصفهان) را در اسفند ۹۸ برگزار می‌نماید.

هنرمندان می‌توانند با پرداختن به شخصیت امام راحل و سایر موضوعات با محوریت اندیشه و سیره عملی حضرت امام خمینی (ره) از قبیل: وحدت، آزادی و آزادگی، مردم سالاری، وصیت نامه امام خمینی (ره)، ساده زیستی، اعتدال، اخلاق و کرامت انسانی، عدالت، عبادت، امام و دفاع مقدس، امام و انقلاب اسلامی، امام و خانواده، امام و جوانان، شخصیت زن، استکبار ستیزی، قانون مداری، عقل گرایی، امید به آینده، مبارزه با تحجر و خرافات، تربیت، هنر و هنرمندان، نماز و قرآن، بسیج و تفکر بسیجی، شهید و شهادت، توسل و تمسک به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و موضوعات مشابه اقدام به ارسال اثر نمایند.

علاقمندان به شرکت در جشنواره می‌توانند با مراجعه به سایت https://isf.icpikw.ir ضمن تکمیل فرم تقاضا اطلاعات مربوطه را بارگذاری کنند.

انتهای پیام/م

 

فراخوان برگزاری سومین جشنواره سراسری تئاتر روح الله

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر