کد خبر: ۷۱۰۳۴۱۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸
تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸
کد خبر : ۷۱۰۳۴۱۹

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی و اتوبوس رانی دوگنبدان گفت: رانندگان سرویس های مدارس مینی بوس ها و خودروهای سواری باید در سامانه سپند ثبت نام کنند.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج، مدیر عامل سازمان تاکسیرانی و اتوبوس رانی دوگنبدان گفت: رانندگان سرویس‌های مدارس مینی بوس‌ها و خودرو‌های سواری باید در سامانه سپند که از سوی وزارت کشور و وزارت آموزش وپرورش به سازمان‌های حمل ونقل ابلاغ شده ثبت نام کنند و ما براساس دستورالعمل موجود ملزم هستیم کلیه آن‌ها را در این سامانه ثبت نام کنیم.
 
حبیبی در خصوص دریافت مبلغ ۲۴۰ هزارتومان توسط سازمان حمل و نقل و شهرداری‌ها که رانندگان به آن اعتراض داشتند افزود:این مبلغ عوارضی است که کلیه خودرو‌ها در سطح شهر به عنوان حمل مسافر و حمل بار انجام می‌دهند می‌بایست بر اساس مصوبه شورای شهر و تاییده کمیته انطباق فرمانداری به سازمان حمل و نقل و شهرداری شهر دوگنبدان پرداخت کنند و ما خارج از مصوبات ودستورالعمل‌ها مبالغ دیگری را اخذ نخواهیم کرد.
 
یکی از رانندگان سرویس مدارس دوگنبدان گفت: سازمان تاکسی رانی در اقدامی رانندگان سرویس مدارس را ملزم به پرداخت ۲۴۰ هزار تومان حق عضویت سالیانه به حساب سازمان تاکسیرانی واتوبوس رانی کرده است.
 
او افزود: ما در طول سال هشت ماه مشغول به کار هستیم و سرویس مدارس را انجام می‌دهیم و چهار ماه دیگر بیکار هستیم و درآمد دیگه‌ای نداریم که بتوانیم حق عضویت سالانه پرداخت کنیم.

راننده دیگری می‌گوید: سازمان تاکسیرانی و اتوبوس رانی تاکنون هیچ گونه خدماتی به ما ارائه نکرده است که ما حق عضویت سالانه پرداخت کنیم.
انتهای پیام/غ

گلایه رانندگان سرویس مدارس دوگنبدان از اقدام سازمان حمل و نقل

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر