کد خبر: ۷۱۰۴۷۹۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
کد خبر : ۷۱۰۴۷۹۳

نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه‌های کشور از فردا و در شهر‌های تهران، ساری، بیرجند و اهواز آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه‌های کشور از فردا در حالی در شهر‌های تهران، بیرجند، اهواز و ساری آغاز می‌شود که کشتی گیران بزرگی در این مسابقات به میدان می‌رود.

در یکی از دیدار‌های هفته اول لیگ برتر کشتی آزاد و در گروه الف، بعداز ظهر فردا تیم‌های بازار بزرگ ایران و آسانسور و پله برقی بهران، پاس تهران در سالن شهدای هفتم تیر تهران به مصاف هم می‌روند که تیم بازار بزرگ ایران کشتی گیران عنوان دار و مطرحی همچون پرویز هادی، علیرضا کریمی، یونس امامی، رضا اطری و میثم نصیری را در اختیار دارد. تیم آسانسور و پله برقی بهران، پاس تهران نیز از کشتی گیران جوانی همچون نعیم حسن زاده بهره می‌برد.

این هفته تیم اترک خراسان شمالی در گروه الف استراحت خواهد داشت.


بیشتر بخوانید:سفارش رئیس پیشین فدراسیون کشتی به علیرضا دبیر؛ حق را به حق دار بدهید


در اولین دیدار گروه ب کشتی آزاد نیز تیم‌های #تا ثبت جهانی توس و دانشگاه آزاد اسلامی عصر فردا در سالن شهدای هفتم تیر تهران با یکدیگر روبرو می‌شوند که در ترکیب این دو تیم کشتی گیران مطرح داخلی و خارجی حضور خواهند داشت.

حسن یزدانی قهرمان المپیک و جهان در وزن ۸۶ کیلوگرم، جبرئیل حسن اف دارنده مدال برنز المپیک و نقره و برنز جهان از کشور آذربایجان در وزن ۷۹ کیلوگرم، امیرحسین مقصودی، محمد نخودی و میثم مصطفی جوکار در اوزان ۶۵، ۷۴ و ۹۲ کیلوگرم از کشتی گیران مطرح تیم #تا ثبت جهانی توس هستند و در طرف دیگر تیم دانشگاه آزاد نیز از دو کشتی گیر خارجی در سبک وزن با نام‌های گئورگی ادیشراشویلی قهرمان اروپا در وزن ۵۷ کیلوگرم از کشور آذربایجان و بکا لومتادزه دارنده مدال نقره جهان در وزن ۶۱ کیلوگرم از گرجستان بهره خواهد برد و کشتی گیران مطرح داخلی همچون امیرمحمد یزدانی، رضا افضلی، حسین شهبازی، علیرضا گودرزی و امین طاهری را نیز، در اختیار دارد.

دیگر دیدار گروه ب رقابت‌های لیگ کشتی آزاد نیز عصر فردا (سه شنبه) بین تیم‌های هیأت کشتی خرم آباد و رعد ستارگان ساری در سالن سید رسول حسینی ساری برگزار می‌شود که در تیم رعد ستارگان نیز کشتی گیران مطرحی همچون عباس فروتن و سعید داداش پور حضور خواهند داشت.

مسابقات هفته اول و دوم لیگ برتر کشتی فرنگی نیز با برگزاری ۸ دیدار طی روز‌های ۲۳ و ۲۴ مهرماه در سالن‌های حجاب بیرجند و خانه کشتی اهواز برگزار می‌شود که از مهمترین دیدار‌ها می‌توان به مسابقه میان آریوبرزن بهبهان و سیناصنعت ایذه در صبح روز چهارشنبه در اهواز اشاره کرد.

همچنین دیدار تیم‌های شهدای مدافع حرم قم و تیم بازار بزرگ ایران که صبح روز سه شنبه در شهر بیرجند برگزار می‌شود نیز با توجه به حضور کشتی گیران مطرحی در ترکیب دو تیم از جذابیت خاصی برخوردار خواهد بود.

تیم هیأت کشتی استان خراسان جنوبی نیز که که مسابقات گروه الف به میزبانی این تیم و در شهر بیرجند برگزار می‌شود نیز از انگیزه‌های بالایی برای پیروزی برخوردار است.

تیم بازار بزرگ ایران فرنگی کاران عنوان دار و مطرح کشورمان همچون محمدعلی و محمدرضا گرایی، حسین نوری، امیر قاسمی منجزی، مهدی علیاری، محمدهادی ساروی و سامان عبدولی در اختیار دارد، دیگر فرنگی کار مطرح و جوان کشورمان نیز به سایر تیم‌های حاضر در لیگ برتر کشتی فرنگی پیوسته اند و و مالخاز آمویان قهرمان جوانان جهان از ارمنستان نیز کشتی گیر خارجی تیم سیناصنعت ایذه است.


بیشتر بخوانید:واکنش حسن رنگرز به حواشی مسابقات کشتی پیشکسوتان جهان


انتهای پیام/

نوزدهمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه‌های کشور فردا آغاز می‌شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر