کد خبر: ۷۱۰۴۸۱۶
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹
کد خبر : ۷۱۰۴۸۱۶
اسکندریون:

رئیس کمیته فنی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: تست دوپینگ یکی از شناگران عضو دسته جات آزاد تهران، مثبت اعلام شد.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ حمید اسکندریون رئیس کمیته فنی گفت: امسال ۱۴ تیم جهت شرکت در مسابقات لیگ برتر اعلام آمادگی کردند که جلسه هماهنگی لیگ روز دوشنبه ۲۹ مهرماه برگزار خواهد شد.

وی درباره برنامه‌های تیم ملی نیز گفت: در آبان ماه چهار شناگر جهت آمادگی هر چه بیشتر کسب ورودی المپیک به مسابقات جام جهانی قطر اعزام خواهند شد. دوشناگر استقامتی و قورباغه رو ۱۵ ساله متولد۲۰۰۴ هم به اردوی کنفدارسیون آسیا در دوحه زیر نظر فینا اعزام می‌شوند.

اسکندریون یادآور شد: اخیرا تست دوپینگ یکی از شناگران عضو دسته جات آزاد تهران، توسط فدراسیون پزشکی مثبت اعلام شد که بعد از انجام مراحل قانونی اعلام خواهد شد.

شهر‌های نیشابور، اراک، کرمان، گرگان و زنجان وکرمانشاه به عنوان پایگاه‌های قهرمانی در سال ۱۳۹۸ تعیین شدند و با تصمیم کمیته فنی شنا مقرر شد این پایگاه‌ها با هماهنگی پایگاه تیم ملی نسبت به توسعه، ترویج و برنامه ریزی و استعدادیابی شناگران منطقه اقدام و مراتب را به کمیته فنی گزارش دهند. همچنین پایگاه ملی فارس به پایگاه قهرمانی تقلیل یافت.

کلیه شناگران شرکت کننده در مسابقات (لیگ، جام و قهرمانی کشور) می‌بایست در سامانه فدراسیون ثبت نام و مشخصات خود را ثبت نمایند در غیر اینصورت نمی‌توانند در مسابقات شرکت نمایند.

همچنین کلیه تیم‌ها و دسته جات آزاد نیز باید نسبت به تاسیس و ثبت مدارس شنا در کمیته فنی اقدام تا بتوانند در مسابقات شرکت نمایند.


بیشتر بخوانید: وقتی فدراسیون شنا در بی استخری غرق می‌شود


انتهای پیام/

 

آخرین اخبار از فدراسیون شنا

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر