کد خبر: ۷۱۰۴۹۰۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۸
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۸
کد خبر : ۷۱۰۴۹۰۳
مدیر روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی:

موسوی گفت: دادگاه مشغول رسیدگی به پرونده فوت کودک ۶ ساله در ورزشگاه آزادی است و رای نهایی تاکنون صادر نشده است.

رای نهایی پرونده برق گرفتگی کودک ۶ ساله در ورزشگاه آزادی صادر نشده است/ دادگاه در مرحله رسیدگی استبه گزارش خبرنگار فوتبالو فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پرونده عماد صفی یاری، کودک ۶ ساله‌ای که شب ۲۵ شهریور و در جریان دیدار تیم‌های پرسپولیس و صنعت نفت به دلیل اتصال داربست‌های ورزشگاه آزادی به تیر چراغ برق مقابل مغازه پدرش در این مجموعه دچار برق گرفتگی شد و جان خود را از دست داد، همچنان در محاکم قضائی در جریان است.

در ساعات و روز‌های ابتدایی وقوع این حادثه، پیمانکار داربست و برق مجموعه ورزشی آزادی بازداشت شدند و امروز (دوشنبه) هم یکی از وکلای فوتبالی با انتشار خبری در کانال شخصی اش مدعی شد دادگاه پس از بررسی‌های ابتدایی این پرونده حکم به برائت پیمانکار داربست داده و پیمانکار برق و ورزشگاه آزادی به صورت ۵۰-۵۰ مقصر شناخته شده اند. طبق ادعای این شخص پیمانکار برق به رای بدوی صادر شده از سوی دادگاه اعتراض کرده است، اما ورزشگاه آزادی این رای پذیرفته است.


بیشتر بخوانید: حضور انصاری فرد در منزل کودک فوت شده ورزشگاه آزادی


رضا موسوی، مدیر روابط عمومی ورزشگاه آزادی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت: طبق اعلام واحد حقوقی مجموعه ورزشی آزادی، پرونده مرحله بازپرسی را پشت سر گذاشته و اکنون در دادگاه رسیدگی می‌شود. تاکنون هم رای قطعی و نهایی صادر نشده است و قاضی مشغول رسیدگی به جزئیات پرونده مربوط به برق گرفتگی و فوت عماد صفی یاری هستند.


بیشتر بخوانید: شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی مخالف نصب داربست در مجموعه ورزشی آزادی بود


انتهای پیام/

آخرین اخبار از فوتبال ایران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر