کد خبر: ۷۱۰۵۵۸۱
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷
تاریخ انتشار : ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷
کد خبر : ۷۱۰۵۵۸۱
گروه : همدان » همدان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان از فعالیت ۷۵ تیم عملیاتی هلال احمر تا روز گذشته در همدان خبر داد.

فعالیت  ۷۵ تیم عملیاتی هلال احمر در همدانبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، بهروز کارخانه‌ای مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: در ایام اربعین ۷۵ تیم عملیاتی، ۲۳ آمبولانس و پنج خودروی نجات تیپ ۱ و ۲ خدمات‌رسانی به حوادث جاده‌ای را طی بازه زمانی ۱۳ تا ۲۲ مهر برعهده داشتند.

او گفت: در ایام اربعین حسینی هلال احمر همدان با ۳۵ نفر روز نیرو در پایانه مریانج خدمات‌رسانی دارد.

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان با اشاره به خدمات‌رسانی هلال احمر همدان به زائران اربعین حسینی بیان کرد: جمعیت هلال احمر استان همدان دو دستگاه آمبولانس به همراه چهار نیرو در ایام اربعین به کشور عراق اعزام کرده است.

او با بیان اینکه یک دستگاه تریلی نیز از سوی هلال احمر به عراق اعزام شده است ادامه داد: دو پزشک عمومی و سه نفر تکنسین دارویی نیز اعزام شده اند که خدمات درمانگاهی را به زائران خواهند داشت.

کارخانه  با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر همدان در پایانه مریانج نیز حضور دارد یادآور شد: بر این اساس هلال احمر همدان با دو آمبولانس و ۲۰ عدد چادر به همراه هفت تیم و ۳۵ نفر روز نیرو خدمات‌رسانی دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان اضافه کرد: چهار تیم کمک‌های اولیه، پنج تیم واکنش سریع، ۱۴ تیم اسکان خواهران و برادران، پنج تیم راهنمای زائران، پنج تیم فرماندهی و پشتیبانی و دو تیم مستندسازی و روابط عمومی در پایانه مریانج حضور دارد.

او  به حوادث جاده‌ای استان در ایام اربعین نیز اشاره کرد و گفت: در این ایام ۲۴ حادثه جاده‌ای از سوی هلال احمر خدمات‌رسانی شد که ۶۷ نفر مصدوم بودند، سه نفر سرپایی مداوا شدند، یک نفر فوتی و ۲۰ مصدوم نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.

انتهای پیام/د.ا

فعالیت ۳۵ نفر روز نیروی هلال احمر در پایانه مریانج

منبع: فارس

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر