کد خبر: ۷۱۰۶۳۳۶
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۲
تاریخ انتشار : ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۲
کد خبر : ۷۱۰۶۳۳۶

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در نشست ویژه بانوان هنرمند در سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان، گفت: بانوان هنرمند لرستانی علاوه بر شاخصه‌های هنری، شاخصه‌ی عفاف و حجاب را نیز در وجود خود متبلور ساخته اند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در نشست ویژه بانوان هنرمند در سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان، گفت: بانوان هنرمند لرستانی علاوه بر شاخصه‌های هنری، شاخصه‌ی عفاف و حجاب را نیز در وجود خود متبلور ساخته اند.

احمد حسین فتایی در نشست ویژه بانوان هنرمند که به همت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری لرستان و امور بانوان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش جنبی سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان برگزار شد، گفت: نقش بانوان در توسعه استان غیر قابل انکار است و خوشبختانه در حال حاضر شاهد حضور بانوان توانمند استان در عرصه‌های مختلف مدیریتی هستیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، افزود: بانوان ایرانی نشان داده اند که در عرصه‌ی مدیریت علاوه بر پاکدامنی، پاکدست نیز هستند که این شاخصه‎ای‏ بارز، قابل اتکا و اهمیت است.

وی تاکید کرد: خوشبختانه بانوان استان لرستان در عرصه‌ی مختلف فرهنگی و هنری، حضوری درخشان، موثر و ماندگار دارند و عفاف و حجاب شاخصه‌ی بارز بانوان هنرمند لرستان است که هم در شخصیت و هم در آثار ایشان به خوبی متبلورشده است.

فتایی در پایان خاطر نشان ساخت: امور بانوان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، علاوه بر خدمت ‎رسانی به بانوان همکار، دغدغه‌ها و نیازمندی‌های بانوان عرصه فرهنگ و هنر استان را نیز رصد کرده و در جهت رفع آن‌ها برنامه ریزی می‌کند.


انتهای پیام/ب

شاخصه بارز بانوان هنرمند لرستانی عفاف است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر