کد خبر: ۷۱۰۸۳۴۴
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵
تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵
کد خبر : ۷۱۰۸۳۴۴

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، استقبال زائران برای تردد از مرز خسروی را در اولین سال بازگشایی در ایام اربعین حسینی را بی نظیر توصیف کرد.

استقبال زائران اربعین از خسروی بی نظیر بود/بازگشت ۳۷ هزار زائر به کشور از طریق مرز خسرویبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  سردار "علی اکبر جاویدان" در جلسه قرارگاه اربعین پلیس کرمانشاه اظهار داشت: تاکنون ۱۴۶ هزار زائر از طریق مرز خسروی عازم کربلای معلی شده اند.

او ادامه داد: بدون شک اگر مسئولان استان مقداری تعامل خود را با طرف عراقی افزایش می‌دادند می‌توانیم ۳۰۰ هزار زائر را نیز از مرز خسروی عبور دهیم.

سردار جاویدان  بیان  کرد: با این حال تجربه امسال ثابت کرد که برای سال‌های اتی اگر توجه بیشتری به مرز خسروی صورت گیرد می‌توانیم حتی تا چند برابر ظرفیت امسال زائران را به کربلای معلی اعزام کنیم.

رئیس پلیس استان کرمانشاه همچنین از بازگشت ۳۷ هزار زائر به کشور از طریق مرز خسروی خبر داد و گفت: شب گذشته تا حدود ساعت یک بامداد نیز شاهد برگشت زوار از این مرز بودیم.

او  همچنین با اشاره به اهتمام پلیس برای تامین امنیت زائران و ارائه خدمات مطلوب به آنها، گفت: علاوه بر به کار گیری ظرفیت عظیمی از همکاران استان، حدود ۱۵۰۰ نفر از پلیس استان‌های سمنان، اردبیل، اصفهان، قزوین  نیز به عنوان نیروی کمکی در خسروی مستقر شدند.

سردار جاویدان در پایان با قدردانی از همکاران پلیس که به شکل شبانه روزی پای کار بودند، افزود: تک تک آن‌ها با نگاه اعتقادی و با عشق به امام حسین (ع) مشغول خدمت رسانی به زوار شدند و ماموریت اربعین را نه یک ماموریت اجباری بلکه ماموریتی قلبی می‌دانستند.

انتهای  پیام/ز

 

۱۴۶ هزار زائر از طریق مرز خسروی عازم کربلای معلی شدند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر