کد خبر: ۷۱۰۹۳۹۵
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۳
تاریخ انتشار : ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۳
کد خبر : ۷۱۰۹۳۹۵
گروه : همدان » همدان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از آمادگی اکیپ‌های عملیاتی برق استان همدان برای خدمت‌رسانی به زوار حسینی خبر داد.

خدمت‌رسانی  شرکت توزیع نیروی برق استان همدان به زئران حسینیبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، محمدمهدی شهیدی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان  با اشاره به خدمت رسانی شرکت توزیع برق استان به زائران اربعین  ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام اربعین از آمادگی اکیپ‌های عملیاتی برق استان همدان برای خدمت‌رسانی به زوار حسینی خبر داد و  گفت: این ایام بهترین فرصت برای خدمت‌رسانی به مردم و عاشقان اهل بیت (ع) است.

او بیان کرد:  نصب ۳۵ دستگاه کله چراغ گازی ۱۵۰ و ۷۰ وات سدیمی، نصب ۲۵ دستگاه پرژکتور برای روشنایی موضعی در طول مسیر تردد زائرین و نصب پنج پکیج پریز برق به تعداد ۹۶ عدد برای شارژ موبایل زائرین نیز از دیگر اقدامات بوده اس

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تصریح کرد: با تدابیر و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برق تمام موکب‌ها در ایام اربعین حسینی تأمین شده است.

شهیدی  با بیان اینکه با حضور جهادی نیرو‌ها تلاش شده تا زیرساخت‌های لازم برای این ایام و خدمت‌رسانی به زوار حسینی آماده شود، افزود: یکی از مهمترین اقدامات انجام شده آماده‌سازی زیرساخت پایانه ستاد اربعین واقع در شهر مریانج بود.

او با اشاره به فعالیت ۶ اکیپ عملیاتی به مدت یک هفته برای تکمیل این پروژه عنوان کرد: در این راستا ۹۰۰ متر شبکه فشار ضعیف برای تأمین روشنایی معابر در مسیر زائرن احداث شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ادامه داد: نصب ۳۵ دستگاه کله چراغ گازی ۱۵۰ و ۷۰ وات سدیمی، نصب ۲۵ دستگاه پرژکتور برای روشنایی موضعی در طول مسیر تردد زائرین و نصب پنج پکیج پریز برق به تعداد ۹۶ عدد برای شارژ موبایل زائرین نیز از دیگر اقدامات بوده است.

شهیدی با اشاره به برق‌دار کردن و عملیات سیم‌کشی و نصب چراغ داخل نمازخانه جدیدالاحداث مقابل ورزشگاه حاجی‌بابایی و برق‌دار کردن ۶۰ چشمه سرویس بهداشتی گفت: همچنین ۱۵ کیلومتر شبکه معابر در مسیر برگشت زائرین در شهر مریانج تعمیر، سرویس و اصلاح شده است.

او  گفت: تمام کانکس‌های نیروی انتظامی، هلال احمر، سازمان حمل و نقل جاده‌ای، اتوبوسرانی و سایر ارگان‌ها مستقر در محل نیز برق‌دار شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خاطرنشان کرد: تأمین برق موکب واقع در مهدی‌آباد و نصب ۱۰ عدد پرژکتور در موکب حضرت ابوالفضل (ع) نیز از جمله اقدامات اجرایی در شهر مریانج است.

شهیدی ابراز داشت: علاوه بر تأمین برق مواکب، کارشناسان فنی ایمنی نیز به این مکان‌ها اعزام شده‌اند تا از نصب تجهیزات و سیم‌کشی‌ها بازدید کرده و موارد ضروری را برای پیشگیری از حوادث احتمالی بررسی کنند.

او با بیان اینکه تعمیرات روشنایی معابر در مسیر زائران در تمام شهرستان‌های استان انجام شده است، گفت: تمام اکیپ‌های عملیاتی برق نیز به صورت ۲۴ ساعته آماده‌باش هستند تا به زائرین اربعین حسینی خدمات ارائه دهند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان یادآور شد: در حوزه امور ۲ برق همدان نیز علاوه بر احداث ۸۰۰ متر کابل خودنگهدار شبکه‌ای، ۷۲ پرژکتور و ۸۸۰ متر کابل‌کشی برای روشنایی ۱۳ موکب نصب و راه‌اندازی شده است.

شهیدی با اشاره به اقدامات اجرایی در شهرستان‌ها اظهار داشت: در شهرستان تویسرکان برق‌رسانی به دو موکب روستای سیدشهاب و میدان شهید «فرشید هرمزی» با کابل‌کشی و نصب پرژکتور در محل موکب‌ها انجام شد.

او  با اشاره به اعزام جرثقیل با راننده به منطقه سر پل ذهاب برای خدمت‌رسانی گفت: در شهرستان اسدآباد نیز برق‌رسانی به ۶ موکب، نصب ۱۲ اصله پایه چوبی ۹ متری، نصب ۱۵ دستگاه چراغ گازی کامل ۷۰ وات و ۱۵ دستگاه پرژکتور و تحویل ۳۰ عدد لامپ ال‌ای دی برای مصارف داخلی ایستگاه‌های صلواتی از اقدامات صورت گرفته است.

انتهای پیام/د.ا

آمادگی اکیپ عملیاتی برق همدان برای خدمت‌رسانی به زوار حسینی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر