کد خبر: ۷۱۰۹۷۲۷
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
تاریخ انتشار : ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
کد خبر : ۷۱۰۹۷۲۷

اسامی ناظران و داوران هفته سوم دور رفت و هفته اول دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی و هفته دوم لیگ برتر کشتی آزاد اعلام شد.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، هفته سوم دور رفت و هفته اول دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی و هفته دوم لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه‌های کشور روز‌های سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری در شهر‌های قم، نوشهر، ساری و خرم آباد برگزار می‌شود.

برنامه مسابقات و اسامی ناظران و داوران این رقابت‌ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

هفته دوم دور رفت:

گروه ب:
رعدپدافند ساری- دانشگاه آزاد اسلامی (۳۰ مهرماه، ساعت ۱۷ – سالن سیدرسول حسینی ساری)

سرپرست مسابقات: علی اکبر طهماسبی (تهران)
ناظر سازمان لیگ: غلام نوری زاده (مازندران)
سرپرست فنی: سیدمحمد افتخاریان، داور درجه یک بین المللی از البرز
داوران بین المللی: امیرحسین رهنما (سمنان)، محسن جلیلیان (اروند)، جلال طوقی (اردبیل)، خلیل احمدی (تهران)

هیأت کشتی خرم آباد- #تاثبتجهانی_توس (۳۰ مهرماه، ساعت ۱۷ – سالن شهید چاغروند استادیوم تختی خرم آباد)

سرپرست مسابقات: عین الله محمدی (تهران)
ناظر سازمان لیگ: فرید بهرامی (لرستان)
سرپرست فنی: مزدک گیتی، داور درجه یک بین المللی از همدان
داوران بین المللی: سعید عباسی (قم)، مهدی بشیرزاده (خوزستان)، محمود مدبر (کرمانشاه) و داود فرجی (مرکزی)


بیشتر بخوانید:حکم سرمربیگری محمد بنا و غلامرضا محمدی تا المپیک۲۰۲۰


کشتی فرنگی:

هفته سوم دور رفت:

گروه الف:
هیأت کشتی خراسان جنوبی – بازار بزرگ ایران (یک آبان ماه، ساعت ۹ – خانه کشتی قم)
شهدای مدافع حرم قم – هیات کشتی سیرجان (یک آبان ماه، ساعت ۱۱ – خانه کشتی قم)

سرپرست مسابقات: محمد عادل پور (زنجان)
ناظر سازمان لیگ: محسن وزیری (قم)
سرپرست فنی: محمد مصلایی پور، داور S۱ از یزد
داوران بین المللی: بهروز زاده هندیجانی (خوزستان)، ابراهیم کریمی (آذربایجان غربی)، محمدرضا ستوده (لرستان)، غلامرضا محمدنژاد (مازندران)، افشین صمدی زاده (آذربایجان غربی)

گروه ب:
دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان– سیناصنعت ایذه (یک آبان ماه، ساعت ۹ – سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)
رعد پدافند نوشهر- آریوبرزن بهبهان (یک آبان ماه، ساعت ۱۱ – سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)

سرپرست مسابقات: سیدمحمد عابد هاشمی نسب (تهران)
ناظر سازمان لیگ: محمدتقی حاج میری (گیلان)
سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی، داور S۱ از تهران
داوران بین المللی: مهدی آقاولی (تهران)، بهروز رضاپور (هرمزگان)، رضا تقی لو (زنجان)، سیدفرشید میرهاشمی (آذربایجان شرقی)، نادر مرادی راد (تهران)

هفته اول دور برگشت:

گروه الف:
بازار بزرگ ایران – هیات کشتی سیرجان (یک آبان ماه، ساعت ۱۶ – خانه کشتی قم)
شهدای مدافع حرم قم - هیأت کشتی خراسان جنوبی (یک آبان ماه، ساعت ۱۸ – خانه کشتی قم)

سرپرست مسابقات: محمد عادل پور (زنجان)
ناظر سازمان لیگ: محسن وزیری (قم)
سرپرست فنی: محمد مصلایی پور، داور S۱ از یزد
داوران بین المللی: بهروز زاده هندیجانی (خوزستان)، ابراهیم کریمی (آذربایجان غربی)، محمدرضا ستوده (لرستان)، غلامرضا محمدنژاد (مازندران)، افشین صمدی زاده (آذربایجان غربی)

گروه ب:
سیناصنعت ایذه - آریوبرزن بهبهان (یک آبان ماه، ساعت ۱۶ – سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)
رعدپدافند نوشهر - دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان (یک آبان ماه، ساعت ۱۸ – سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)

سرپرست مسابقات: سیدمحمد عابد هاشمی نسب (تهران)
ناظر سازمان لیگ: محمدتقی حاج میری (گیلان)
سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی، داور S۱ از تهران
داوران بین المللی: مهدی آقاولی (تهران)، بهروز رضاپور (هرمزگان)، رضا تقی لو (زنجان)، سیدفرشید میرهاشمی (آذربایجان شرقی)، نادر مرادی راد (تهران)


بیشتر بخوانید:رحمانی: در بازی‌های ساحلی مسئولیت سنگینی داشتم/ مدال طلا حق تمام کسانی بود که در مسابقات شرکت نکردند


انتهای پیام/

اعلام برنامه هفته سوم و چهارم لیگ‌برتر کشتی‌فرنگی و هفته دوم لیگ‌برتر کشتی‌آزاد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر