کد خبر: ۷۱۱۱۲۰۰
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲

قائم مقام ستاد مناسبت‌های شهرداری مشهد ویژه برنامه‌های دهه آخر ماه صفر در این شهر را اعلام کرد.

اعلام ویژه برنامه‌های دهه آخر ماه صفر در مشهد مقدس به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، مهدی یعقوبی قائم مقام ستاد مناسبت‌های شهرداری مشهد در نشست خبری اعلام برنامه‌های دهه پایانی صفر، گفت: جهت پاکسازی شهر در ایام صفر ۵۶۰۰ نیروی پاکبان آماده‌باش هستند و از ۷۰ دستگاه خودرو مکانیزه و ۲۶۰ خودروی حمل و جمع‌آوری زباله به صورت شبانه روزی استفاده می‌شود.

او ادامه داد: در ۷ محور ورودی مشهد خدمات ارائه می‌شود و ۲۳۰ پاکبان ما در آن مکان‌ها فعال هستند.

قائم مقام ستاد مناسبت‌های شهرداری مشهد گفت: ۱۶ تانکر آب برای شست و شوی مسیرها، ۶ تریلی تانکری برای پشتیبانی از سرویس‌های بهداشتی و ۲۰۰ چشمه سرویس بهداشتی در نظر گرفته شده است.

یعقوبی افزود: ۲۳ ایستگاه استقبال از زائران به صورت مشارکتی و حمایتی توسط شهرداری و ۱۳ مرکز اسکان با ظرفیت ۵ هزار نفر آماده شده است.

او با اشاره به ممنوعیت تردد خودرو‌های شخصی در محور‌های منتهی به حرم مطهر در تعطیلات پایان ماه صفر ادامه داد: از شب رحلت پیامبر (ص) تا روز شهادت امام رضا (ع) ممنوعیت تردد خودرو‌های شخصی در محور‌های منتهی به حرم مطهر رضوی را خواهیم داشت.

اعلام آمادگی ۱۶۰ دستگاه تاکسی صلواتی برای خدمت به زائران

قائم مقام ستاد مناسبت‌های شهرداری مشهد گفت: ۱۶۰ دستگاه تاکسی صلواتی برای خدمت به زائران اعلام آمادگی کرده‌اند و بیش از ۲۵۰ جایگاه برای نصب پرده اطلاع‌رسانی هیئات در سطح شهر ایجاد شده که در صورت نیاز افزایش پیدا می‌کند.

یعقوبی افزود: مرکز ۱۳۷ و مراکز اطلاعات سفر به صورت ۲۴ ساعته فعال است و طرح "شهروند مهمان‌نواز حریم رضوی" در قالب ۳۳ عنوان خدمت، اجرا می‌شود.

انتهای پیام // ف. ک
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر