کد خبر: ۷۱۱۱۲۱۶
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱

معاون مالی وپشتیبانی و عمرانی دادگستری استان کرمان گفت:۲۹ مهرماه؛ کرمان میزبان گردهمایی معاونین مالی، پشتیبانی و عمرانی استان‌های شرق کشور خواهد بود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، محمد حسین زاده کافی معاون مالی وپشتیبانی و عمرانی دادگستری استان کرمان گفت:در گردهمایی معاونان که با حضور رئیس کل دادگستری استان کرمان برگزار می‌گردد، در خصوص مسائل عمرانی، رفاهی و پشتیبانی دادگستری‌های شرق کشور بحث وتبادل نظر خواهد شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه تشکیل اتاق‌های فکر از جمله ابزار‌های فراهم کننده محیط کاری مناسب جهت استقرار تفکر جمعی و اندیشیدن به موضوعات و نوآوری است، گفت:از آنجایی که یکی از ابزار‌های نوآوری برای حل مسائل و مشکلات و بهبود فرآیند‌های کاری در هر سازمانی استفاده از خرد جمعی و اندیشه گروهی است و این مهم از طریق هم اندیشی تحقق می‌یابد.

او افزود: بدین لحاظ و با عنایت به اهمیت وظایف قانونی و تخصصی و در راستای انجام مطلوب‌تر وظایف سازمانی، معاونت مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه اقدام به راه اندازی اتاق فکر مرکزی و منطقه‌ای در سطح کشور نموده است.

زاده کافی بیان کرد:این نشست هم اندیشی با هدف فراهم نمودن بستر مناسب برای بهبود روند کار و فعالیت، تسریع در انجام امور با روش‌های بهتر و افزایش بهره وری و بهبود عملکرد دستگاه برگزار می‌شود.

او ایجاد محیط تعاملی خلاق و نوآور برای تولید اندیشه‌های نو و بهره مندی از خرد جمعی و کمک به تصمیم گیری و تصمیم سازی در حوزه عملکرد و وظایف از طریق مطالعه و ارائه اندیشه ها، روش‌ها و پیشنهاد‌های جدید را از دیگر اهداف برگزاری این نشست‌ها دانست.

این مقام مسئول از جمله وظایف این اتاق فکر را شناسایی و ارائه پیشنهاد‌های لازم جهت حل مسائل و مشکلات واحد‌های مختلف معاونت با استفاده از روش‌های علمی و منطقی اعلام کرد و گفت: در این جلسات ایده‌های کلی و شکل نگرفته و پیشنهاد‌های خام به موضوعات و برنامه‌های کاربردی تبدیل خواهد شد .

زاده کافی عنوان کرد:در پایان این نشست یک روزه پیشنهاد‌ها و راهکار‌های اجرایی برای توانمندسازی و ارتقاء سطح فعالیت‌های مالی پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه برای ستاد و کلیه استان‌های کشور ارسال خواهد شد.

گردهمایی یک روزه معاونان مالی، پشتیبانی و عمرانی استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سیستان وبلوچستان و یزد به میزبانی کرمان برگزار خواهد شد؛ و  موحد، رئیس کل دادگستری استان کرمان سخنران بخش ابتدایی این مراسم خواهد بود.

انتهای پیام/ی

ارتقاء سطح فعالیت‌های مالی پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر