کد خبر: ۷۱۱۱۳۲۰
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴
کد خبر : ۷۱۱۱۳۲۰
در پیامی به مناسبت روز جهانی کنترلر‌های ترافیک هوایی مطرح شد؛

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی سالروز کنترلر‌های ترافیک هوایی را تبریک گفتند.

کنترلر‌های ترافیک هوایی، تضمین کننده ایمنی پرواز‌ها/آسمان ایران مورد اطمینان بزرگترین ایرلاین های جهانبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران؛ مقصود اسعدی سامانی در پیامی به مسعود نیک بخت، مدیرکل کنترل ترافیک هوایی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، فرا رسیدن ۲۸ مهر ماه مصادف با ۲۰ اکتبر، روز جهانی کنترلر‌های ترافیک هوایی را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است: احتراماً، تلاش خستگی ناپذیر و چشمان بیدار کنترلر‌های عزیز در هدایت امن پرواز‌های داخلی و خارجی در فضای کشور، نمونه بارزی از اقتدار و توانمندی متخصصین عزیز کشورمان در اعتلای صنعت هوانوردی کشور و تضمین کننده ایمنی و امنیت پرواز‌ها در این صنعت حساس و پیچیده می‌باشد؛ لذا لازم می‌دانم فرا رسیدن ۲۸ مهر ماه مصادف با ۲۰ اکتبر، سالروز پرافتخار کنترلر‌های ترافیک هوائی را به جنابعالی و تمامی همکاران محترم در مرکز کنترل فضای کشور و کلیه فرودگاه‌ها صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند سبحان برای تمامی کنترلر‌های کشورمان، سعادت و سربلندی و توفیقات روزافزون مسئلت می‌نمایم.

همچنین مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران نیز در پیامی فرارسیدن بیستم اکتبر، روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی را تبریک گفت.

در پیام سیاوش امیرمکری آمده است: جریان منظم و ارائه سرویس ایمن ترافیک هوایی در آسمان ایران اسلامی که سال‌هاست اطمینان بزرگ‌ترین شرکت های هواپیمایی جهان را به همراه داشته ارمغان چشمان تیزبین مراقبان پرواز است که به بهای سلامت جسم و جان خویش هرگز اجازه نداده‌اند در این هیاهوی پروازی، آرامش مسافران آسمان کشورمان برای لحظه‌ای به مخاطره بیفتد.

وی از فرارسیدن بیستم اکتبر، روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی، به عنوان بهانه‌ای برای تجلیل و تقدیر از آنان که نگاه آسمان ایران به دستان پر توان و چشمان دقیقشان گره‌خورده است، یاد کرده و افزوده است:  گرامی می‌داریم این روز را و قدردان یکایک شما هستیم برای خلق فضایی ایمن و آسمانی به ‌دور از خطر با همه تنگناهای موجود. بی‌شک حفظ و ارتقای ایمنی آسمان، افتخاری است برای شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در عرصه‌های ملی و بین‌المللی که اقتدار و صلابت ایران اسلامی را در جهان به رخ می‌کشد.

امیرمکری فرارسیدن بیستم اکتبر را به فرد فرد همکاران ارجمند کنترلر شاغل در مرکز کنترل فضای کشور و برج‌های مراقبت پرواز فرودگاه‌ها که اهداف سازمان جهانی هواپیمایی کشوری را در حوزه‌ی سرویس‌های ترافیک هوایی محقق می‌کنند، تبریک گفته و از حضرت باری‌تعالی توفیق در تمامی شئون زندگی و وظیفه خطیرشان را مسالت کرده است.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر