کد خبر: ۷۱۱۱۶۴۳
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳
تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳
کد خبر : ۷۱۱۱۶۴۳
در جلسه امروز دادگاه مطرح شد؛

چهارمین جلسه دادگاه شبنم نعمت زاده و احمدرضا لشکری پور به ریاست قاضی مسعودی‌مقام برگزار شد.

شبنم نعمت زاده: من آقازاده نیستم/۶ شرکت و ۵۰۰ حساب بانکی دارمبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت‌زاده، احمدرضا لشکری‌پور و شرکت توسعه دارویی رسا  صبح امروز در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی و به ریاست قاضی مسعودی‌مقام در مجتمع قضایی امام خمینی (ره) برگزار شد.


بیشتر بخوانید؛ ردپای شاخ اینستاگرام در پرونده شبنم نعمت زاده


شبنم نعمت زاده فرزند محمدرضا متهم ردیف اول پرونده به اتهام مشارکت در اخلال عمده از طریق اخلال در توزیع مایحتاج عمومی دارو به مبلغ یک هزار و ۸۵۰ میلیارد و ۱۴۸ میلیون و ۳۷۹ هزار و ۵۹۹ ریال با علم به موثر بودن در ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی، مشارکت در تحصیل مال از طریق نامشروع به همان مبلغ ذکر شده و سوء استفاده از جواز و امتیاز تعویض شده، مشارکت در اخلال نظام دارویی کشور، فعالیت غیرمجاز در شبکه دارویی در استان البرز بدون مجوز وزارت بهداشت و نگهداری غیرمجاز دارو بدون تشریفات قانونی در حکم قاچاق بازداشت است.

متهم ردیف دوم احمدرضا لشکری پور فرزند هوشنگ به اتهام مشارکت در اخلال عمده از طریق اخلال در توزیع مایحتاج دارو به مبلغ یک هزار و ۸۵۰ میلیارد و ۱۴۸ میلیون و ۳۷۹ هزار و ۵۹۹ ریال با علم به موثر بودن اقدامات در ضربه به نظام جمهوری اسلامی، مشارکت در تحصیل مال از طریق نامشروع با سواستفاده از امتیاز تفویض شده، مشارکت در اخلال در نظام توزیع و تولید دارویی کشور به لحاظ عجز از تودیع وثیقه بازداشت است.

شرکت توسعه دارویی رسا با مدیرعاملی لشکری پور و ریاست هیئت مدیره‌ای شبنم نعمت زاده متهم به مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور از طریق اخلال در نظام توزیع مایحتاج عمومی دارو به مبلغ یک هزار و ۸۵۰ میلیارد و ۱۴۸ میلیون و ۳۷۹ هزار و ۵۹۹ ریال، مشارکت در اخلال عمده از طریق اخلال در توزیع دارو برای ایجاد انحصار دارو در کشور، مشارکت در تحصیل مال از طریق نامشروع به مبلغ یک هزار و ۸۵۰ میلیارد و ۱۴۸ میلیون و ۳۷۹ هزار و ۵۹۹ ریال، مشارکت در اخلال در نظام توزیع دارویی کشور است.

در جلسات پیشین رسیدگی به این پرونده کیفرخواست متهمان قرائت شد و متهمان به دفاع از خود پرداختند.

انتقاد وکیل نعمت زاده از رسانه ها

قاضی مسعودی مقام در ابتدای چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات شنبم نعمت‌زاده و محمدرضا لشکری‌پور ضمن اعلام رسمیت جلسه مواد ۱۹۳ و ۱۹۴ قانون آیین‌دادرسی کیفری را قرائت و تفهیم کرد و گفت: در جلسه قبل تفهیم اتهام به شرکت توسعه دارویی رسا صورت گرفت و در این جلسه وکیل مدافع این شرکت می‌تواند دفاعیات خود را ارائه دهد.

در این بخش از جلسه دادگاه وکیل شرکت توسعه دارویی رسا در جایگاه قرار گرفت و بیان کرد: هیچ وکیلی در نظام جمهوری اسلامی نمی‌تواند و همچنین اجازه دفاع از فساد و جرم را نخواهد داشت بلکه هدف از ورود وکلا به دادرسی جهت کشف حقیقت و رسیدن به هدف مقدس که همان عدالت می‌باشد محسوب می‌شود.

وکیل شرکت توسعه دارویی رسا با انتقاد از عملکرد برخی از رسانه‌ها در پوشش اخبار جلسات این دادگاه گفت: فضای رسانه‌ای که ایجاد شده فشار‌های ناجوانمردانه‌ای را برای موکل همراه داشته است البته دادگاه حتما به چیزی که حق است خواهد رسید و حکم شایسته را صادر خواهد فرمود.

وی ادامه داد: در کیفرخواست مشاهده می‌کنیم که قضات تحقیق، محوریت را گزارش ضابطین قرار دادند و ضابطین نیز تحلیل‌های خود را نوشته‌اند که البته مستندات کافی باید ارائه شود.

وکیل شرکت توسعه دارویی رسا در ادامه با تقدیر از رئیس دستگاه قضایی اظهار کرد: از ریاست قوه قضاییه که با تدبیر خود ساختار مجتمع اقتصادی را به این شکل قرار دادند تشکر دارم؛ چرا که این فضا فضای مناسب‌تری برای این جلسات است.

وی در ادامه با بیان اینکه مسئولیت کیفری شخص حقوقی در نظام حقوقی ما امری نو و بدیع است گفت: پس از خروج آقای لشکری‌پور از مدیریت عامل، دفاتر به دقت بررسی شد و از ۵۰ شرکت تحلیل شده، میزان تخفیف برای ۳۳ خریدار بیش از ۷۵ درصد است که این موضوع زیان‌فروشی و فاقد مصوبه است.

وکیل شرکت توسعه دارویی رسا افزود: همچنین از ۳۳ خریدار، تخفیف ثبت شده برای ۱۶ داروخانه بیش از صد درصد است و در یک مورد نیز بیش از ۲۰۰ درصد نیز تخفیف لحاظ شده است و ۳۲ داروخانه از داروخانه‌های مذکور علی‌رغم اینکه شرکت رسا به آن‌ها دارو فروخته، اما از شرکت توسعه دارویی رسا طلبکار هستند در حالی که چنین طلبی واقعیت نداشته. برای مثال در داروخانه دکتر مهدی مشهد از اساس چنین داروخانه‌ای موهوم است و تمام فاکتور‌های آن صوری است چنین اقداماتی خارج از مصوبات هیئت مدیره بوده است.

این وکیل دادگستری در ادامه با اذعان بر اینکه ماهیت این اسناد و فاکتور‌ها واقعی نیست و فاکتور‌های صوری برای تصاحب اموال شرکت بوده است بیان کرد: تماس با برخی از داروخانه‌ها نشان می‌دهد که از اغلب جوایز و تخفیفات اطلاعی نداشته‌اند برای مثال داروخانه آریا مشهد از شرکت موکل دارو خریداری نکرده و از اغلب جوایز و تخفیفات مطلقا خبر ندارد. این حاشیه تخفیف صرفا برای فریب مراجع نظارتی طراحی شده است.

وی عنوان کرد: از ۱۶ میلیارد تومان فروش به سازمان هلال احمر بیرجند، برای ۱۲ میلیارد تومان فاکتور صوری صادر شده است و بررسی‌های اخیر اسناد مالی نشان می‌دهد صدور فاکتور‌های صوری زیر نظر آقای لشکری‌پور مدیریت می‌شده است.

تبانی شرکت دارویی رسا با داروخانه ها

وکیل شرکت توسعه دارویی رسا گفت: تخفیفات نامتعارف محلی برای تبانی با داروخانه‌ها بوده است و هیچ مصوبه‌ای در خصوص تخفیفات وجود ندارد. ادعای آقای لشکری‌پور کذب است و با توجه به مطالب مطروحه لازم است که سبب اصلی ورود خسارت شناسایی شود و اقتضای عدالت این است که شخص حقوقی بزه‌دیده تلقی شود نه بزهکار و از دادگاه محترم تقاضای تکمیل تحقیقات را خواستارم.

نیازآبادی نماینده دادستان در ادامه اظهار کرد: در سخنان نماینده شرکت رسا دوگانگی وجود دارد و موارد مطرح شده در جلسه قبل فاقد مبنا است و نظریه فرد یا اماره تقصیر خلاف اصل برائت است و به لحاظ تئوریک پذیرفته نشده است نظام حقوقی نظریه نمایندگی پذیرفته، ولی استدلات وکیل شرکت رسا اجتهاد مقابل نص است.

وی ادامه داد: دو نوع قرارداد در پرونده وجود دارد یکی از آن‌ها قرارداد‌های شرکت رسا با تامین کنندگان دارو و دومی قرارداد‌های شرکت رسا با داروخانه‌ها می‌باشد در دفاع گزینشی عمل شده است و باید مشخص شود که پول‌های به دست آمده کجا رفته است؟ درخصوص صدور فاکتور‌های صوری نیز باید به این نکته توجه شود که صدور این فاکتور‌ها موید رابطه سببیت میان یکی از متهمین با شرکت است.

قاضی مسعودی مقام ضمن تفهیم اتهام به شبنم نعمت‌زاده از او خواست تا برای آخرین دفاع در جایگاه حاضر شود.

شبنم نعمت زاده: آقازاده نیستم

شنبم نعمت‌زاده در آخرین دفاع خود گفت: داروساز هستم و فارغ‌التحصیل شهید بهشتی می‌باشم و در سال ۸۸ کار خودم را آغاز نمودم. برای واردات دارو دو شرکت ثبت کردم در گرفتن پول از پخش‌کنندگان دارو مشکل داشتیم و در این اثنا مجوز شرکت توسعه دارویی رسا را اخذ کردیم.

وی افزود:‌ هیچکدام از افرادی که این کیفرخواست را تهیه کردند مسبب اتفاقات پیش آمده نیستند و گزارشاتی در سال ۹۶ و ۹۷ علیه من تهیه شد که طی نامه محرمانه‌ای به رئیس دادگاه ارسال گردید.

نعمت‌زاده گفت: لشکری‌پور ادعا می‌کرد که می‌تواند مشکلات را حل کند که متاسفم که کار به این مراحل کشیده شد در سال اول تمام هزینه‌های شرکت توسعه دارویی رسا با من بود و این شرکت در اسفند سال ۹۲ ثبت شد و در دی ماه سال ۹۳ اجازه فروش پیدا کرد شرکت در سال اول سودآور نبود و منطق آن این است که هر شرکتی پس از سه سال سودآور شود. وکیل شرکت رسا گفت که رسانه‌ها برخی بخش‌ها را عادلانه مطرح نمی‌کنند که به نظر من برخی موارد به رسانه‌ها مربوط نمی‌باشد یکی از شکات پرونده استاد اقتصاد است و به این امر آگاهی دارد که شرکت از ابتدا سودآور نیست.

وی ادامه داد: بعد از یک سال لشکری‌پور اصرار داشت که دارو‌های ایرانی را بگیرند و بازار آن‌ها را تصاحب کند که مخالف این امر بودم و به فروش بر اساس مارکتینگ و کالا‌های منحصر به فرد معتقد بودم و پس از مدتی متوجه شدم که گرفتن این کالا‌ها منفعتی برای لشکری‌پور داشته است و هر چه غیر از این گفته شده خلاف واقع است.

نعمت‌زاده مدعی شد: قضیه آقازادگی در مورد من صدق پیدا نمی‌کند و تمام کار‌ها را خودم انجام می‌دادم و پیگیری تمام امور را شخصا بر عهده داشتم. پس از مدتی تصمیم گرفتم که آزمایشگاهی را تاسیس کنم که در حال حاضر به بهترین نحو فعالیت می‌کند و کنترل کمی و کیفی دارو‌ها در آن انجام می‌شود.

متهم نعمت‌زاده در ادامه دفاعیات خود بیان کرد: زمانی که آقای نعمت‌زاده وزیر صنعت بود از طریق یک بنگاه اقتصادی سعی کرد مجوز تولید در داخل تهران را خریداری کند که یک سال طول کشید و البته خوابید، من پشت همه شرکت‌ها هستم کما اینکه پشت توسعه دارویی نیز بودم این مشکلات برای من بسیار سنگین بود و در حد یک سوگ بود بعد از این قضایا وارد کار شدم و سعی کرده‌ام مشکلات را حل کنم.

وی ادامه داد: آقای لشکری‌پور یک هنر خاصی دارد و آن این است که حرف‌های راست را قسمتی از آن را با تحلیل‌های خود مانند بی‌بی‌سی بیان می‌کند.

متهم نعمت‌زاده در ادامه عنوان کرد:‌ در شهریور سال ۹۶ نزد مدیرعامل البرز دارو رفتم و وی همانجا مطرح کرد که این مشکل به راحتی قابل حل است و می‌توان آن را حل کرد. این مشکلات قابل حل بود و به مشکل خوردن بنگاه‌های اقتصادی یک چیز طبیعی است و اتفاقی است که برای همه افراد می‌افتد این نحوه برخورد با مشکل است که باید صحیح باشد.

وی گفت: در آن مقطع زمانی بسیاری از تامین کنندگان گفتند که جنس می‌دهیم تا شما بفروشید و پول ما را هم بدهید. من در شش ماهه دوم سال ۹۶ سعی کردم بیایم و بهمن آن سال وارد کار شدم. سال اول ۵، ۶ میلیارد تومان واریز کردم تا این سیستم راه‌اندازی شود. زمانی که پخش با این بدهی و عظمت وجود دارد تصمیم‌گیری برای جمع‌آوری آن برای من مشکل بود.

شرکت رسا آبروی من بود

متهم نعمت‌زاده عنوان کرد: شاید اگر یکی دو تامین کننده با رفتار تهاجمی با شرکت برخورد نمی‌کردند تا الان پول خود را گرفته بودند؛ چرا که آن شرکت آبرو و حیثیت من بود و من بیست سال آبرو و حیثیت خود را وسط گذاشته بودم و تصمیم به پرداخت گرفته بودم چرا که حق‌الناس بود سعی کردم از تمام روابط خارجی و افراد استفاده کنم و مشاورانی گرفتم.

وی افزود: اشتباه من این بود که از بزرگان اقتصادی و دارویی یعنی از مدیرکل‌ها و روسای بانک‌ها و شرکت‌های دارویی مشاوره گرفتم در نهایت در خرداد به این نتیجه رسیدم که از افراد دیگری کمک بگیرم و به دنبال سرمایه‌گذار رفتم، اما قرار نبود سرمایه‌ای در شرکت بیاید و دوباره حیف و میل شود.

متهم نعمت‌زاده با طرح این ادعا که ما در حال تسویه با برکت و تی‌پی‌کو بودیم گفت: در تابستان امسال به مشکلی خوردم که مالک لطف کرد و زمان بیشتری به من داد.

نعمت زاده در ادامه به شخصیت شناسی متهم از سوی قاضی اشاره کرد و مدعی شد: من سوء نیت نداشتم ما حدود ۱۰ میلیارد طلبکاریم اصلا ۱۵ تا ۲۰ میلیارد تومان را من از اینجا خورده‌ام، اما بقیه آن کجاست؟ و تا ۲۰۰ میلیارد تومان آن کجاست؟ من از دادگاه کمک می‌خواهم تا بدانیم این پول به کجا رفته است.

لازم است تا بدانیم چه ریالی به جیب چه کسی رفته است همه این‌ها به نام شرکتی انجام شده که مالک اصلی آن من بودم و البته به عنوان مالک احساس مسئولیت کردم.

شبنم نعمت زاده: من پدر نداشتم

متهم نعمت‌زاده در ادامه دفاعیات خود گفت: من به پدرم به عنوان یک مدیر مملکت مدیونم، اما او برای من پدری نکرد و من پدری نداشتم در تمام عید و تعطیلات در ماهشهر بودیم و چهل سال که پدر نداشتم دلم می‌خواهد جوانان از امثال این مدیر استفاده کنند وی همه‌جوره به همه مشاوره می‌دهد، اما برای من اصلا پدر خوبی نبود و من تنها کار کردم در خانواده پدری نداشتیم صبح می‌رفت و شب می‌آمد من از صفر شروع کردم.

وی افزود: عین هر کارآفرین دیگر از صفر کار کرده‌ام و بالا آمده‌ام و زیر بار قرض رفتم من با همه مشکلات دست و پنجه نرم کرده ام، اما سوءنیتی وجود نداشته و ما ۲۰۰ میلیارد تومان به شرکت‌ها پرداخت کردیم و به شرکت فارابی که ۴۶ میلیارد تومان بدهکاریم. حدود ۴۰ میلیارد پرداخت کردیم من تمام آبروی خانوادگی خود را کنار نمی‌گذارم. در سال ۸۵ نصفه روز به عنوان مسئول فنی در جایی کار می‌کنم و یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان حقوق دریافت می‌کردم. من در صدد تصرف اموال دیگران نبودم و اگر بودم از روز اول نمی‌گفتم که پرداخت می‌کنم من آدمی نبودم که اموال دیگران را به نام خود تصرف کنم تنها چیزی که از دوستان خواسته‌ام زمان بود که بتوانم جبران کنم.

وی ادامه داد: سه فرصتی که در اختیار من قرار گرفت معجزه الهی بود که دو مورد را به دلیل بازداشت و تحریم‌ها از دست دادم، اما یک مورد دیگر در راه است. ما یک تیم کارآفرینی بودیم. از سازمان بیمه تامین اجتماعی دلخور هستم چرا که در برقراری بیمه بیکاری پرسنل ما را خیلی اذیت کرد. آن‌ها مثل فرزندان من بودند و سعی داشتم که بیمه بیکاری آن‌ها برقرار شود.

متهم نعمت‌زاده گفت: از برج ۱۱ ملکی را ارائه دادم که آرزوی خود من این است که آنجا زندگی کنم و گفتم اگر چیزی ساختید یک واحد آن را به من بدهید تا من در آن زندگی کنم. من اگر می‌خواستم مال مردم را بخورم، آخرین پولی که در حسابم و در سال ۹۶ بود را برای بدهی‌ها پرداخت نمی‌کردم، از آن به بعد از این و آن پول می‌گیرم.

قاضی گفت: چقدر سرمایه به شرکت آوردی؟

متهم گفت: حدود ۷ میلیارد تومان آورده نقدی و برای ثبت شرکت‌ها نیز ۱۰۰ میلیون تومان پرداخت نمودم.

قاضی پرسید: چه میزان سرمایه خارج شده است؟

متهم گفت: مبلغ دقیق را نمی‌دانم و فقط اطلاع دارم که شرکت رسا فارمد ۹۵ میلیارد ریال طلبکار است و اطلاعات دقیق در این مورد در اسناد آقای محبی وجود دارد.

قاضی سوال کرد: شما با آورده صفر در جا‌های دیگر سرمایه گذاری کرده اید، چرا لشکری پور را برنداشتید، عملکرد لشکری پور را دیدید و هیچ اقدامی نکردید و فقط چک داده‌اید و تقصیرات را به گردن یکدیگر می‌اندازید. زمین معرفی شده را نیز خودتان بفروشید و پول طلبکار‌ها را بدهید. متاسفانه پلاک ثبتی برخی ملک‌ها مشخص نیست؛ چرا که اموال با اسناد عادی جا به جا می‌شود. در یک سال و نیم اخیر یک ریال برنگشته و وظیفه شما این است که پول‌ها را برگردانید.

رئیس دادگاه ادامه داد: در مرحله دادسرا پرونده شخصیت تشکیل شده است و ممکن است یک آدم خوب و صالح اشتباهی کند و اتهامی متوجه او گردد. اینکه دارو‌ها را اخفا کنیم و تاریخ آن‌ها بگذرد و برخی از این موارد منتسب به آقایانی است که در فساد پتروشیمی حضور دارند پذیرفته شده نیست.

مشت نعمت زاده باز شد

شبنم نعمت زاده پاسخ داد: هیچ دارویی پنهان نشده است.

قاضی مسعودی مقام گفت: پس چرا انبار‌ها روز به روز کشف می‌شود؟

شبنم نعمت زاده گفت: ما هیچ انبار دیگری نداریم و انبار پنهانی اصلا وجود ندارد.

قاضی گفت: متاسفانه در کشور این امر وجود دارد که در زمان آتی مجوز برای گذشته صادر می‌شود، ولی طبق گزارشات در آن موقع شما مجوزی برای انبار نداشته‌اید.

شبنم نعمت زاده پاسخ داد: در البرز فروش نداشتیم و داروی پنهانی وجود ندارد و از کشف انبار جدید اطلاعی ندارم.

قاضی مسعودی مقام افزود: شما که عملکرد لشکری پور را می‌دانستید و چرا هیچ اقدامی انجام ندادید؟

متهم پاسخ داد: شرکت به خوبی کار می‌کرد و در سال اول ۷ میلیارد تومان هزینه کردم و به صد نفر از پرسنل حقوق می‌دادم.

قاضی پرسید: شما که اطلاعات جزئی دارید نمی‌دانید که دارو‌ها کجاست؟

شبنم نعمت زاده پاسخ داد: پیگیری دارو‌ها با من نبود که البته در این مورد اشتباه کرده‌اند.

قاضی پرسید: آزمایشگاه را چطور تاسیس نمودید؟

شبنم نعمت زاده پاسخ داد: آزمایشگاه جمعا یک و نیم میلیارد تومان هزینه داشته است.

قاضی مسعودی مقام بیان کرد: اسناد مالی و سند مالی تامین مبالغ آزمایشگاه را ارائه دهید.

متهم شبنم نعمت زاده گفت: تاکنون حدود ۲۰۰ میلیارد تومان به تامین کنندگان دارو پول داده ایم. اینجا باید با عدد و رقم صحبت کنیم. لشکری پور پول فروش پخش را ماهیانه پرداخت نمی‌کرد و موجب برخی اختلالات مالی شد. در قبال اتفاقات شرکت توسعه دارویی رسا مسئول هستم و بازداشت‌ها باعث شده که در تامین مبالغ به مشکل بخورم.

قاضی گفت: اکثر متهمان جرایم اقتصادی با توجه به محتویات پرونده معمولا تا پایان دادنامه در بازداشت هستند.

متهم نعمت زاده گفت: هیچ پولی ندارم و تقاضا دارم که بتوانم شخصا پیگیر فروش املاک و پرداخت دیون باشم.

چهارشنبه آخرین جلسه دادگاه شبنم نعمت زاده

قاضی مسعودی مقام گفت: چهارشنبه ۱.۸.۹۸ آخرین جلسه برگزار می‌شود که آخرین دفاع متهم لشکری پور استماع می‌گردد. در این مدت یک گام مثبت در راستای پرداخت مبالغ انجام نشده است و قرار بازداشت موقت شما تا تاریخ ۱۶.۸.۹۸ پابرجاست و اگر تا این مدت رای نهایی صادر نشود قطعا قرار بازداشت شما تمدید می‌گردد. لطفا به دوستان و آشنایان خود بگویید که نامه نگاری نکنند چرا که حواشی فایده‌ای ندارد مشخص کنید که پول‌ها کجاست، همچنین اتهامات سایر متهمین در دادسرا در حال بررسی است و در این جلسات شما و آقای لشکری پور فقط علیه یکدیگر صحبت کردید.

قاضی مسعودی مقام خطاب به متهمه نعمت‌زاده گفت: شما چند شرکت و چند حساب بانکی دارید؟

متهمه نعمت‌زاده در پاسخ گفت: بنده ۵ یا ۶ شرکت و حدود ۵۰۰ حساب بانکی دارم، چون پخش، تعداد زیادی حساب بانکی داشت. من به هیچ شهرستانی برای باز کردن حساب نرفتم.

قاضی مسعودی مقام بیان کرد: یعنی شما ۵۰۰ حساب پشتیبان دارید؟

متهمه نعمت‌زاده در پاسخ گفت: حداکثر ۲۰ یا ۳۰ مورد.

قاضی مسعودی مقام اذعان کرد: شما بیشتر می‌خواستید از چک‌ها استفاده کنید.

متهمه نعمت‌زاده مدعی شد: نه این طور نبوده من با دو سه حساب کار می‌کردم و پرینت کامل آن وجود دارد.

در این بخش از جلسه دادگاه قاضی مسعودی مقام ضمن اعلام ختم جلسه بیان کرد: ادامه جلسه دادرسی و آخرین جلسه چهارشنبه مورخ اول آبان ماه ساعت ۹ صبح در همین مکان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

مشروح چهارمین جلسه دادگاه شبنم نعمت زاده و احمدرضا لشکری پور

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۹۱
در انتظار بررسی: ۰
حسين
|
Germany
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
تو وأمثال تو ميدونيد كى هستيد؟ .... محتكر بى وجدان ميدونى چندين بيمار بخاطر داروهايى كه تو احتكار كرده بودى جان خود را از دست دادند تا تو بر تعداد حسابهاى بانكى ات افزايش داده ودر ويلاهاى آنچنانى لذتهاى مادى ات را ببر ى؟ ننگ ابدى بر تو وأمثال تو (م -ه) (ح-ف) و..............
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
از خواندن متن جالب تر ... خوندن نظر های مردم هست !

2- طرف رفته منم فلانی .... ریس بانک : دختر فلانی ... وام بدید !
3- مردم ایراد از اقا زاده بودن نیست. چرا در فرانسه مثلا به پسر رییس جمهور قبلی فرانسه وام ندادن مثلا ؟ یا در چین ؟ طرف شما بانک های فاسد هستند با مدیران فاسد
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
دوستان مقصر خود ملت هستند که اجازه میدن به اینگونه زالو صفتان که از بیت المال چپاول کنند.خود مردم مقصرهستند که به دزد زاده ها میگن آقازاده یعنی با احترام خطابشان میکنند..اگه نمایندگان مجلس در تایید وزیر صنعت و معدن و تجارت دقت کافی کرده بودن حالا دخترش به اینجا نمی رسید.خواهش میکنم با چشم باز و نه از روی لج و لجبازی افراد را انتخاب کنید وقتی دختر وزیر ، برادر معاون رئیس جمهور، داماد وزیر ، برادر رئیس جمهور و ....فساد میکنند اینها نشانه ی چیست؟ چپاول و اختلاس را یه جورایی کلاس و پیشرفت و تمدن میدانند.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
اقازاده نیستی ولی ...زاده ای
ضمنا
شاخ قول که نشکستن
مملکت پر شده از این ...زاده ها
نهضت ادامه دارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
اگر اینجور افراد نباشن ایران هیچ کمبودی نداره
محمدتقی فرشباف قویفکر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
بهتربود کلمه حق الناس را بیان نمی کرد چون دامنه این حرف وسیع است
mm
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
مظلوم نمایی محتکر داروهای نجات بخشِ مردم؛ شبنم نعمت زاده چهل ساله با بیانِ پدر من پدر خوبی نبود، ولی برای مملکت مدیر خوبی بوده است. اگر پدرِ خوبی نبود چرا از طریقِ رانتِ پدرِ بدت، ده ها میلیارد تومان از طریق وارد کردنِ داروهای تاریخ مصرف گذشته و فروشِ آنها صدها میلیارد تومان دارایی و پس انداز داری؟!!! اگر از روزی که بدنیا آمدی کار میکردی و ماهی صد میلیون تومان هم پس انداز میداشتی باز به این منابع و پس انداز نمیرسیدی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
دختر مظلوم وزیر که یادتونه
ای جماعت انتخاب خودتان است
بهمن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
بخدا باید سریع این جور ادما رو اعدام کنن
مخصوصا پدرش اگه دست داشته یا با رابطه براش کاری کرده چند نفر که سر یه هفته اعدام بشن کسی دیگه جیگر نمیکنه بخواد خون مردم رو تو شیشه کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
فوقش 5 سال زندان با 5 سال مرخصی براش حکم میکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
راست میگه خانم زاده هستش نه آقا زاده ، عحب
آرش جهانشاهی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
خوب آقازاده که نیست حتما ... زاده است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
مثل اینکه پدر های ما صبح تا شب خونه خواب هستند ،نه بابا اینها همه بهونه و فرار از واقعیت است .
کلرز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
حتما آقازاده نیستید مدیونی اگر فکر کنی آقازاده هستی ها ...!!!؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
فقط سنگسار
پاسخ ها
سالار
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
به شدت موافقم نمیدونم چرا
حس میکنم تمام بدبختی های که ما جوونا این روزا داریم میکشیم از این ها هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
واقعامتاسفم من خانواده میشناسم بچه هاش نزاشت برن مدرسه چون نداشت براشون هزینه کنه یکی مثل این خانم حرام خور۵۰۰حساب داره وقتی چندنفرخدانشناس مثل این خانم تواین مملکت باشن دیگه خیلیابایدبابدبختی زندگی کنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
اینها اقازاده نیستند فقط زالویی بیش نیستند برای مکیدن خون ملت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
آقای رییسی به خاطر خدا رسیدگی کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
به خاطر این اراجیفی که میگه یه اعدام به اعدامش باید اضافه شه. افساد فی الارض کرده تازه دو قورت و نیم اش هم باقیه. شیطان مجسم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
حتما بچه مستضعفند که 6 شرکت و 500 حساب بانکی دارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
اتهامات را دادگاه بررسی می کنه اما این وسط چیزی که جالبه حجاب فعلی دختر نعمت زاده نسبت به حجاب قبلیشه !
وجدان بیدار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
همین که تو دانشگاه بهشتی درس خوندی یعنی اینکه از رانت آقازادگی استفاده کردی و حق و جای یک جوون بدبخت رو گرفتی؟ اینقدر شکمتون از حروم پرشده که نمیفهمید چی میگید
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
معلومه که آقا زاده نیستی مگه آقازاده دزد هم میشه اقازاده مردم مهربان وفهیم کشورم هستند که دزدهایی چون شما رو تحمل می کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
اگه اقازاده بود در کانادا بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
راست میگه وقتی به دنیا اومد اقازاده نبود طی گذشت زمان وبه روش عجیبی طی چند سال اقا زاده وجزو ژنهای خوب شدند
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
این مهره فرعی هست باید شاه مهره پیدا بشه..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
تو اقا زاده نیستی پس بابای من وزیر بوده حتما....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
آقا زاده نیستی این همه دزدی داری؟!!!!! اگر آقا زاده بودی چی میشد!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
خب پس این همه اموال و حساب را از کجا آوردی؟!!! از چیب ما هست دیگه.
خدا لعنت کند که اینگونه خیانت می کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
اعدامش کنید
محمد از گلستان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
سلام دوستان.ایشان میفرمایند پدرشان برایش پدر نکرده واز صفر شروع کرده.افرین به تو دختر نخبه پر تلاش.میگه سال 85 به عنوان مسیول فنی با حقوق ماهی 1200000 تومان کار میکرده یعنی هر سال 14400000 تومان درامد داشته اگر دیناری خرج نمی کرد.جمع دریافتی ایشان ظرف 10 سال یعنی تا سال 95 جمعا میشده 144000000 تومان.خب خانم دکتر بفرمایید مبلغ 7 میلیار تومانی را که به عنوان سرمایه به شرکت اوردی از کجا بوده؟اقاجون که نداده/باغ با لا هم که نداشتی بفروشی شاید بگی وام گرفتی که بعید هم نیست جوانان این مملکت برای یک وام 10000000 تومانی باید حد اقل دوتا ضامن ببرند.شما چه کردی؟شما که ضرر کردی در این تجارت پس بفرمایید برج لواسان را که دستور تخریب سه طبقه اش را دادنداز کجا امده؟بقیه املاکی که میفرمایید چون در زندان بوده اید نتوانستید بفروشید تا بدهی مردم رابدهیداز کجا امده و...این سوالات وسوالات دیگری برای من بیسواد پیش امده که از گزارش جلسات دادگاه مطلع شدم حالا باید دید برای قاضی پرونده که اطلاعات محرمانه از تحقیقات دارند چند معادله چند مجهولی وجود دارد.من بیسواد به شما خانم دکتر توصیه میکنم کج بشین ولی راست بگو که نجات در راستگویی است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
شکسته نفسی نکن آقا محمد زیاد هم بیسواد نیستیا!!!!!
سعید فروزان
|
Switzerland
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
اخیر، بیچاره بی پدر ، مظلوم ، بی پول ، یک حساب کمک رسانی برایشان باز کنند تا ملت خیریه بدهند به ایشان ، زن حسابی پانصد حساب بانکی ، شش شرکت ، باز هم پدرت را مبرا میکنی و میگی آقازاده نیستی ، عجب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
حرام خور باید سنگسار بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
گرحکم شود که مست گیرند
در شهر هر آنچه هست گیرند
اینا اینقد مار خوردن که افعی شدن خدا به داد مردم برسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
بنده خدا حرف درست زد ، آقازاده نیست
چون آقازاده حرام نمیخوره ، احتکار نمیکنه، به هم نوع خودش احترام میزاره
دروغ نمیگه و مهم تر از همه لقمه حلال خورد و میده به فرزندانش
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
اگر مملکت دو نفر از این حرام خورها را اعدام کرده بود شاهد این همه دزدی و اختلاس نبودیم
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
چقدر گل گفتی
ناشناس
|
Australia
|
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
آقازاده نیستی ولی دزد که هستی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
دختر ویزر بودن ایشون دیگه بله....
ناشناس
|
Australia
|
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
بله شبنم خانم مردم هم میدانند که شما آقازاده نیستید.بلکه ... هستید. .... زاده هستید.
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
کی قراره حق و حقوق ملت جبران بشه آقای قاضی یا همه چیز به نفع دولت ضبط و استفاده خواهد شد
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
1.خانم شب شب شما که ماهی یه میلیون دوست تومن درآمد داشتی و از رحمت پدری بدور بودی چطوری یهویی زمین و زمان از هوا براتون پول بارید حتما اونم از غیب بوده... 2. به فرض محال این درست شما که میلیاردها پول جارو میکردین فک نمیکردن اگه خلافی در کار نباشه اینهمه پول یه جا جمع نمیشه. 3.خیلی از بانوان این مرز بوم پدرشون بالاتر از پدر شما بودن ولی کلاهبردار نبودن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
آغاز خانم زادها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
اقازاده نیستی ولی ...زاده ای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
آقازاده ها بودن شاخ و دم ندارن که ، از موقعیت پدراشون قشنگ رانت خواری میکنند ، وگر نه بدون حمایت هیچ چیزی نیستن .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
اگر از موقعيت پدرت استفاده نكردي اينقدر ثروت را از كجا آوردي؟
و
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
راس میگه دیگههههه... اقا زاده نیس که ... ...زاده هس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
با 500 حساب حتما یارانه میگیره خانم خانما
ناشناس
|
France
|
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
باعث بدبختی مردم اینها هستن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
شما خرخره مردم رو میجوید پس باید بهتون گفت .... زاده هستین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
به برکت اینکه آقا زاده بودی و به اصطلاح هم قطارانت ژن خوب داشتی خودت هم آقا تمام شدی ، یا خانم تمام شدی، تا شما صاحب شش شرکت شدی خدا می داند چند هزار را خودت و بابات به خاک نشاندید
محمدامین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
یکی نیست به این بگه تویه کارمندبودی بایه حقوق،چرا۶تاشرکت داری و۶۰۰حساب بانکی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
سلام.نمیدانم این عوام فریبی های متهمان تا،کی،وچه زمانی میخواهدادامه داشته باشدوتاچه اندازه این مفسدان اقتصادی بیشرمانه صحبت ازحق کارگران شرکت داروسازی شان درجلوانذارعمومی وسیمامیکنند،این شبنم نعمت زاده تاقبل ازاینکه گرفتارقوه قضاییه شوندعکسهایشان با،بدحجابی دربین سایتهای مجازی این دست وان دست میشد،الان چادری بسرکرده که فقط بینی اونمایان است ودیگراقایان متهم مدتی درزندان میمانندباریشهای انچنانی جهت محاکمه حاضرمیشوند،عیناشبیه به نیروهای تکفیری وداعشی میشوند،بنظرم سریعابایدحکم صادرشودتادرس عبرتی برای دیگران بشوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
آقای قاضی لطف کنید ویلاشونم مصادره فرمایید وبه موزه عبرت تغییر کاربری دهید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
شاید منظورشان اینست که من یک تاجر زاده هستم ویا یک مهندس زاده هستم نه یک اقا زاده
حق گو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
اگه آقازاده بودی که اسمت شبنم نبود.
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
اقازاده یعنی زاده ی اقا،نه اینکه خودش صرفا اقا باشه،
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
ایول
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
راست گفته خانم زاده هستش آقازاده نیست
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
خانم زاده. محترم این همه حساب توبره والا... پول مردم رو بالا کشیدن الانم مظلومانه جلوی دوربین و قاضی و ملت دم از خوبی میزنند. یکسری مردمم از نداری توی سطل تکه نون سراغ میگیرند. شرف هم خوب چیزی هست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
اگر حقش اعدام است اعدام کنید اگرزندان است زندانی کنید همه اموالش را به نفع دولت توقیف کنید ؟ (پایان دادگاه ) وسلام وبه پرونده های دیگر رسیدی نمایید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
چه فرقی میکند که تو آقازاده باشی یا نباشی کاری که کرده ای درست نبوده 500 حساب بانکی را می خواستی چکارکنی
پاسخ ها
ناشناس
| Australia |
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
آقازاده نیست ولی دزد که هست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
وای براین پدر که همچین دختری تربیت کرده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
پدر که بالا سرش نبوده.مادره مقصره
ناشناس
| Australia |
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
خوده ....خراب بوده که این دختر را اینجوری تربیت کرده
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
پدرم برای نداشتن پول دارو داره ذره ذره مثل شمع از سرطان ذوب میشه ولی بی شرافتی امثال شماها دارید گوشت مردم میخورید
پاسخ ها
حمید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
الهی درد و بلای پدرت بخوره توی این پست فطرتهای دزد. که مثل زالو به جون مردم افتاده اند.
ناشناس
| Germany |
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
الهی درد وبلای تمام مریضا بخوره تو سر این دزدها وخدا خودت تمام مریضها رو شفا بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
قانون اگر برای همه یکسان باشد نباید یک لحظه هم بهش فرصت داد... ولی..
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
عجبا دنیای عجیبی هست نازنین
مرتضی حیدری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
به نام خدا : سلام ، حضرت علی علیه السلام می فرماید : هیج کاخی را ندیدم که حق مظلومی در آن ضایع نشده باشد!! خانم نعمت زاده این همه شرکت و حساب های بانکی از آسمان برای شما نازل شده؟!! در مملکتی که خیلی ها به نان شب هم محتاج اند آیا شما این همه سرمایه را با پایمال کردن حقوق کارگران و قشرهای فقیر جامعه و انبار کردن داروها و داروهای تاریخ گذشته بدست نیاورده اید ؟!! با مدرک تحصیلی بالایت و کار و تلاشت و با ارثیه ی پدریت این همه ثروت اندوخته ای ؟!!
پاسخ ها
جمال
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
مشکل اینجاست که اینها پیش خودشون فکر میکنند ژن خوب هستند و با علم و توانایی و هوش و استعداد خودشون توانستند ثروت بدست بیارند
رامین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
واقعا، این خانم. از کجا همه رانت و شرکت دارو و ... بدست آورده؟

باور‌کن قطعا و حتما از نام و اسم و شهرت پدرش استفاده کرده و در این راه پدر ایشان هم در جریان بوده است.

چرا اجازه میدهیم فرزاندان این اقا زاده ها با اسم و شهرت هرچند نیکوی پدر خو و خانواده شان به هرچی که میخوان تو این مملکت برسند؟؟؟

این‌ نخبه های متعهد که بدای اختراعات خود مجوز میخواهند بگیرند یا نمیدهند یا ۱سال طول میکشد و پشیملن میشوند. چطور این آقا زاده به این راحتی شرکت های دارویی و...مجوز میگیرند و اداره میکنند.!!!؟ چه کسانی مجوز میدهند و به چه اسم و رسمی...

یه خدا. همین آقا زاده ها و پدرهای محترمشون هستند که اسم انقلاب ما را که ثمره خون هزاران شهید بی گناه و مظلوم است را زیر سوال برده اند!!!

آقای قاضی دادگاه

باید پدر این خانم هم در دادگاه حاضر شوند و تحقیق کنید که چقدر خانواده این خانم در فراهم سازی و بستر سازی و شکل گیری این فساد نقش داشته اند!!

انقلاب ما را نگه دارید که این یک هدیه ی الهی است بفرموده امام خمینی ره.

والله. شما اقایان مسوولیید ...

ما خودمون در شرکت نفتی هستیم که مدیر ما یک اقا زاده به ناحق و با سن بسیار کم، مدیر چندین پروژه و مهندسان نخبه زیر دست خود شده است و این درد آور است.

باور کنید امام زمان هم راضی نیستند از این رفتار مسوولان.

یا حق
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
آخییی .. دلم سوخت .. سال 85 نصف روز کار می کردن فقط 1 میلیون و 200 حقوق می گرفتن.. اون موقع پایه حقوق کارگر 150 هزار تومن بود ... دلم کباب شد براش
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
پدرش در جریان نبود چون صبح در وزارت خانه بوده وشب ها هم در مساجد و نماز شب می خواندند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
دل خودش کباب بشه
علی قربانزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
شاخ غول که نمیشکنن تموم کنن بره این بازی رو .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
فرصت برای تبرئه میخواهند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
اتفاقا باید به دارایی نجومی بابات هم رسیدگی کنند تا مشخص شود آنچه باید روشن شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
بله بله راست میگن آقازاده نیستند ولی دختر زاده که هستند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
ایول
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
جالبه ب بیسوادیت کلی مثبت دادند.اقازاده یعنی زاده ی اقا.یعنی فرزند یک اقا.ک این فرزند میتونه دختر باشه یا پسر.دختر زاده از ریشه کلمه ی اشتباهیه،دختر ک نمیتونه زاده داشته باشه،درون صورت دیگه دختر نیست.
زبان مادریمون رو قوی کنیم
یا حق
ناشناس
|
Canada
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
اگر اقا زاده تشریف ندارید .پس چی هستید .فرق شما با جوانی که نه کار داره .نه توانسته ازدواج کند .نه مسکن داره .نه اینده داره .پس چیه .؟؟میشه بفرمایید
جوانی با این مشخصات پس چیه ؟؟؟؟
با کدام وجدان نداشته .شبها سر به بالشت میگذارید ؟؟؟
حتما یارانه بگیر هم تشریف دارید .چونکه محتاجید ؟؟؟؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
هر جا مشکلی در امور اقتصادی کشور وجود دارد دست کثیفی پشت پرده است . دارو .خودرو .گوشت .رب گوجه .برنج . و .....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
این دستهای کثیف را باید از شانه قطع کرد
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
تو که آقا زاده نیستی......ما...هم که آقازاده نیستیم......تو که شش شرکت و پانصد حساب بانکی داری............ما نه شرکت داریم ....حتی شراکت در سرمایه یه شرکت نداریم .....پانصد حساب که نه .....یه حساب با اندوخته متوسط هم نداریم .....پس تو چرا ایطوریییییییی
Jacke
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
تازه این آقازاده نیست ایطوری شرکت و حساب بانکی داره اگه اقازاده بود که خدا بفریاد برسه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
دقیقا
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر